REKLAMA

Profil bartek2

zgłoś
    Nadmiar skóry na twarzy
    Venso gdzie zgubiłeś murzyna z kurczakami? Taki fajny był...
    bartek2, 2012-05-03 15:36:29
    zgłoś
    Nadmiar skóry na twarzy
    \'Venso\' napisał(-a):Spuściłem go na moment ze smyczy i od razu pognał lepić mielone z Twoją mamą na obiad, także spokojna głowa, będziesz mógł się potem z nim pobawić..Aż tak go głodziłeś? Mogłeś od razu powiedzieć, że nie stać Cię było na jego utrzymanie
    bartek2, 2012-05-03 17:54:17
    zgłoś
    Nadmiar skóry na twarzy
    \'Venso\' napisał(-a):To nie głód, a możłiwość zabawy z Toba w piaskownicy go tak silnie przywabiła ^^Widzę, że bardzo dobrze go znasz... Nigdy nie wspominałeś, że wychowywałeś się razem z nim. Bardzo ciekawa sprawa
    bartek2, 2012-05-03 19:33:41
    zgłoś
    Nadmiar skóry na twarzy
    Jak na zdjęciach nie widać to nie jest źle. Możliwe, że masz taką skłonność dziedziczną. Ja też mam tak w okolicy kąta żuchwy ( nie szczęki! ) choć nie dużo więc nie przeszkadza mi to.
    bartek2, 2012-05-03 21:07:55
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2012: dwunastu w finale!
    To nie chodzi o to że nie można zostać trenerem fitness czy iść na AWF. Kwestią jest, że oni przez swój zawód/studia są predysponowani do okładki. Mi się to nigdy nie podobało i całkowicie rozumiem ludzi mówiących krytycznie na ten temat. Ktoś wybrał inny zawód z automatu ma mniejsze szanse, bo się nie wytnie/przymasuje odpowiednio. Ale od zawsze to był taki konkurs więc nie ma się co spinać. Pogratulować chłopakom formy i tyle.
    bartek2, 2012-05-14 15:50:05
    zgłoś
    W porządku. Ja swojego zdania nie zmieniam.
    bartek2, 2012-05-14 17:17:00
    zgłoś
    \'Marcin\' napisał(-a):Jak dla mnie na okładce powinna być osoba podobna do tej którą przedstawił Goku. Nie każda osoba której pasją jest sport może iść na AWF lub wybiera taki kierunek przeciwnie do swojej pasji dorzucają jeszcze wiedzę z innej dziedziny "bo co to za pasja którą się rozwija poprzez inne osoby". Sylwetka to nie wszystko liczy się historia danej osoby co sprawiło że zaczął trenować , co przeszedł ale niestety w MH liczy się tylko okładka.No bo tak powinno być. Chodzi mi o to, zostanie trenerem personalnym i posiadanie takiej sylwetki nie jest jakimś wielkim osiągnięciem. Poniekąd jest to efekt uboczny takiej pracy. Oczywiście muszą trzymać dietę i ćwiczyć odpowiednio jednak mają do tego dużo więcej możliwości niż osoby spoza tej branży. Gdyby taką sylwetkę posiadał informatyk/kierowca/kucharz/student na ciężkim kierunku ćwiczący 3-4x w tyg i posiadający świetną dietę to dla mnie byłby to szał i wzór do naśladowania. Myślę że paru takich wysłało zgłoszenia jednak z oczywistych powodów nie dostaną się do finału. Jak finaliści przedstawiają swoje diety to jest jasne, że nie jest to zbytnio dla normalnego człowieka, bo taki nie ma czasu jeść 6x dziennie kurczaka z ryżem i ćwiczyć 3h dziennie.Reasumując Tak jak powiedział Brylant wybieramy swojego i tyle. Mam nadzieję, że będzie ktoś ciekawy.
    bartek2, 2012-05-15 09:15:18
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Niby fajnie ale w cz.7 rozpisywania się od tej diecie nazwał glukozę dwucukrem. Jestem na takie błędy merytoryczne uczulony.
    bartek2, 2012-05-27 18:46:20
    zgłoś
    Stek z grilla: niebo w gębie
    Lil jesteś mało dokładny. On może zawierać nawet 53,2514981g białka... Ehh
    bartek2, 2012-06-14 19:07:52
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Jeżeli ktoś tego nie widział to polecam zobaczyć tych facetów.
    bartek2, 2012-06-14 22:51:33
1 ... 2 3 4 ... 5
STRONA 3 z 5
REKLAMA