REKLAMA

Profil bartek2

zgłoś
    Ratownik czy lekarz
    Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie.Sam studiuję medycynę, więc jestem nieco w temacie. Pierwsza pomoc, której uczą się lekarze trwa raptem 1 semestr i jest to 1 godzina w tygodniu... Jeżeli ktoś serio do tego podejdzie, to to jest jeszcze do zniesienia. Niestety gigantyczna ilość studentów medycyny dosyć mocno olewa ten przedmiot. Mnóstwo jest wśród nas lekarzy teoretycznych tj, nadających się na dermatologię, internę i inne temu podobne mało "praktyczne" specjalizacje podczas np. wypadku. Przyswoją niepojętą dla mnie ilość wiedzy, kończą studia na piątkach. Gdy przyjdzie do wykorzystania całej tej wiedzy są w kropce.Ale no własnie jest jedno ale.Są też osoby, choć jest ich mało, mające tzw. "rękę" do rzeczy stricte praktycznych. W moim przekonaniu są to przyszli chirurdzy. Jeżeli takowy prawdziwy chirurg mający jakieś doświadczenie znajdzie się na miejscu wypadku to jemu powierzyłbym swoje życie. Natomiast bardzo podziękuje lekarzom teoretycznym. W takich sytuacjach rozgarnięty ratownik medyczny z pewnością sprawdzi się lepiej. Chociażby, że ma z tym doświadczenie praktycznie na co dzień. Wszystko zależy od człowieka. Nie od zawodu który się wykonuje.
    bartek2, 2011-12-21 00:54:57
    zgłoś
    Matura, studia, praca, plany na przyszlosc
    \'ToY napisał(-a):Ja mam 7 zaliczeń pisemnych do piątku, poebało kogoś A co studiujesz że tak ciekawie? Który rok?
    bartek2, 2012-01-18 18:39:08
    zgłoś
    "Męcząca" dziewczyna.
    Uuu medyk. Współczuje bardzo. Anatomię w 1 semestr macie przerobić. W 2 semestrze fizjologie. To nie będzie trudne. Tego się nie da Nawiązując do tych informacji przygotuj ją, że czasu nie będziesz miał. Wcale.
    bartek2, 2012-04-04 19:34:48
    zgłoś
    "Męcząca" dziewczyna.
    \'Archmage\' napisał(-a):Pogadaj z nią, a jak nie to już koniec bejbe, skończyło się lawstory.To po zmianie programu na 5-letni? Fizjo jeszcze by przełknął, ale w 1 semestr anatomię?!Tak teraz będzie. Kogoś poj**ało. Każdy asystent twierdzi że to niemożliwe i nierealne. Medyk nie może uczyć się anatki tak jak dietetyka czy fizjoterapia. Histologia też w jeden rok będzie! Materiału nie okroją bo już nie ma z czego. Sven poprawka. Studia medyczne a konkretnie medyk był fajny. Tak przynajmniej twierdzą ludzie po 1 zdanym roku...Dobra nie robię już offtopu. Shep tłumacz to dziewczynie. Albo odpuść
    bartek2, 2012-04-04 23:57:38
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Panowie znacie może utwory o podobnym klimacie jak te które przedstawię? Jedna z opisu Venso druga znana powszechnie. Szukam czegoś bardzo podobnego i nie musi zawierać wspaniałego słowa "Boss"
    bartek2, 2012-04-19 18:12:48
    zgłoś
    JEGO pierwszy raz.
    O kuźwa Też jakiś czas grałem w Wowa jednak nie sądziłem, że aż tak można się w to wkręcić... Znasz go lepiej niż my jednak moim zdaniem na pierwszy raz nie trzeba żadnych questów. Zgadzam się z kolegą wyżej całkowicie. Efekt będzie dobry. gl&hf (chyba tak to leciało)
    bartek2, 2012-04-28 10:36:13
    zgłoś
    JEGO pierwszy raz.
    O kuźwa Też jakiś czas grałem w Wowa jednak nie sądziłem, że aż tak można się w to wkręcić... Znasz go lepiej niż my jednak moim zdaniem na pierwszy raz nie trzeba żadnych questów. Zgadzam się z kolegą wyżej całkowicie. Efekt będzie dobry. gl&hf (chyba tak to leciało)
    bartek2, 2012-04-28 10:36:21
    zgłoś
    Co po szkole średniej?
    Prawo to wcale nie jest harcore. Mam paru znajomych na prawie na UJ i bawią się non stop. Z aplikacją też nie jest teraz tak trudno jak to było parę lat temu, nie ma obaw. Na pierwszym roku najtrudniejsze jest to, że prawo to nudy. Okropne nudy. Ale potem już jest ciekawiej, o ile te sprawy kogoś w miarę interesują. Prawnicy jako że studiują niby "elitarny" kierunek często wyżej srają niż dupę mają choć można tam znaleźć normalnych ludzi.
    bartek2, 2012-04-29 09:27:51
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Nie wyćwiczysz mięśnia piramidowego Występuje on niestale i przyczep ma w kresie białej którą lekko napina. Tam gdzie chcesz zrzucić brzuch i wzmocnić mięśnie cały czas jest prosty brzucha
    bartek2, 2012-05-01 17:36:28
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Jeżeli czysta to Finlandia. Jak smakowa to Soplica orzech laskowy - wódka przepyszna. Koniecznie bez popity bo szkoda ten smak wypłukiwać Gorzkie żołądkowe też są bardzo dobre póki mają kolor.
    bartek2, 2012-05-01 18:35:50
1 2 3 ... 5
STRONA 2 z 5
REKLAMA