REKLAMA

Profil bartek2

zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    Hmm czyli z moją domową siłką nie jest tak źle... ;]Mam gryf prosty 180 cm, łamany koło 120 cm,110 kg obciążenia (2x 20 kg, 4x10 kg, 4 x 5 kg + 10 x 1kg)2x hantle z regulowanym obciążeniem ławkę składaną do 90 stopnistojak na sztangi typu drabinkowego wiec można bez asekuracji ćwiczyć drążek do podciąganiaworek treningowy 180 cmpiłkę gimnastycznąmebelek przestawiam i mogę robić francuskie pompki no i jeszcze ewentualnie poduszeczkę do medytacji Brakuje mi jedynie wyciągów ale radze sobie i bez nich.
    bartek2, 2009-08-22 23:32:10
    zgłoś
    Facet i łzy
    Mam podobnie jak Dilu w sytuacjach zwykłych gdy ktoś inny by płakał ja się w******* i myśle jak wyjść z tego.W sytuacji nadzwyczajnej bywa różnie czasami jestem tylko smutny nie jem przez 2 dni a innym razem łza mi poleci.Wszystko zależy właściwie... od wszystkiego ;]Pozdro dla wrażliwych i trochę mniej wrażliwych forumowiczów
    bartek2, 2009-08-23 00:25:44
    zgłoś
    Strata, a "męstwo"
    Ja miałem doga niemieckiego i jak do tej pory myslę że był to najwspanialszy pies jakiego mógłbym mieć.Miał wadę wrodzoną a mianowicie dziurę w przeponie wielkości płyty CDAkurat w swoim życiu miałem już wiele psów ponieważ mam taka sytuację ale decyzja o jego uśpieniu była jedną z najtrudniejszych w naszej rodzinie. Od małego go wychowywałem po swojemu by wyrósł na mądrego psa. Nie zawiodłem się, był w wielu sytuacjach bardziej inteligentny niż wielu ludzi którzy mnie otaczają...Wspaniałe jest uczucie miec obok siebie psa ważącego więcej ode mnie (mialem 15 lat;] ) z którym mogłem się dogadać bez słów.Mógłbym jeszcze napisać historię życia ale nie oto tutaj przecież chodzi... ahh szkoda mi go tak po prostu, po ludzku i po przyjacielsku
    bartek2, 2009-08-23 00:50:52
    zgłoś
    Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    Hmm z reguły jestem abstynentem ale jak juz pije to coś dobrego ^^Miałem okazję spróbować wina białego półsłodkiego z 1979 r. i muszę przyznać że była to najlepsza alkoholowa rzecz jaka miałem w ustach jak na jasne wino to było strasznie ciemne jednak podobno tak własnie zachowują się białe wina ale nie wiem bo specem nie jestem xDZ wódki hmm tylko Finlandia mi podchodzi wolę 2 kolejki jej niż litr czegokolwiek innego.Piwa nie pijam bo nie lubię a z drinków to GŻ ze spritem i malibu z mlekiem najbardziej mi pasuje ;]
    bartek2, 2009-08-23 01:05:01
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Bardzo polecam "Alfa Male" Mateusza Grzesiaka Czyta się ją dwa dni non stop tak wciąga Ten facet jest dla mnie po prostu Guru lubię też jego wykłady na Youtube.Dla Waszych partnerek jest odpowiednio "Alfa Female" ale nie wiem czy dobra bo nie czytałem "Gra" Neil'a Strauss'a też jest ciekawa...
    bartek2, 2009-08-23 02:02:24
    zgłoś
    Gry
    Wiedźmin za dialogi, CoD, Might and Magic 7 i 8, Metal Fatique, Morrowind, Oblivion, Gothic wszytskie cześci, Heroes 3.Ogólnie troche tego było ;]Teraz juz nie jestem uzależniony od WoWa a był czas że pare h dziennie i nocki... makabraJednak ciągle wiem co się dzieje bo brat 13 lat jest nolife xDMoże kiedyś też zmądrzeje.
    bartek2, 2009-08-23 02:17:57
    zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    Pierwszy raz MH zobaczyłem w 2004 roku i kupowałem od czasu do czasu. Natomiast od 2006 regularnie z czego jestem dumny.
    bartek2, 2009-08-24 23:22:43
    zgłoś
    Jak ją poderwać w klubie?
    Ty sobie poradzisz mimo że Cie do klubu nie wpuszczą.JA sobie nie dam rady, mimo że wejdę bez problemu...Hmm coś mi tu nie pasuje ;]Respekt
    bartek2, 2009-08-29 00:07:45
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Wk***ia mnie to, że na co dzień jest tyle wk***iających sytuacji a ja nie mogę sobie ich teraz wszystkich przypomnieć.Wk***ia mnie ludzki debilizm.Wk***ia mnie to, że człowiek już dawno pozbył się cząstki SAPIENS w nazwie gatunku...Wk***ia mnie to, że nic nie mogę zrobić wobec wszechobecnej biurokracji.Wk***ia mnie utrudnianie ludziom życia. Wszystko składa się na zasadę "Po co ma być Ci dobrze, skoro może być źle"Dlaczego mimo gigantycznego wysiłku włożonego w moje ciało, to nie chce wyglądać tak jakbym chciał.Denerwuje mnie to, że muszę czekać na kogoś 10 min pod domem w aucie, mimo wcześniejszej informacji, że ma już wyjść.Wk***ia mnie brak ogólnego ogarnięcia u ludzi. A jeszcze bardziej brak dostrzegania tego przez ich samych.Wk***ia mnie to, że w poprzednim roku przez skrajny debilizm Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i ich genialnego sposobu oceniania prac maturalnych nie dostałem się na medycynę (mimo, że miałem rację w swojej odpowiedzi...). Zabrakło 1 punktu na 200 czyli 0,5%. To jest k***A PECH ! Wk***ia mnie to, że nieodpowiedni ludzie są na nieodpowiednich stanowiskach.Wk***iaja mnie feministki i szowiniści.Wk***ia mnie to, że nie mogę liczyć na pomoc kolegów kiedy są mi potrzebni. To że ja im wcześniej pomogłem poświęcając swój czas a niejednokrotnie i pieniądze jest nieważne. W zamian otrzymuje się "dzięki" w tonacji na odp*****l się.Wk***ia mnie to, że byłem przymuszany do gry w piłkę w gimnazjum. Nienawidzę tego. Nie posiadałem i nie posiadam żadnych umiejętności w tym zakresie. Kończyło się na stwierdzeniu w stylu " Idioto przez ciebie przegraliśmy" W tamtym wieku fatalnie wpływało to na psychikę. W tej chwili mam na to wyj**ane. Wk***ia mnie to, że przyciągam do siebie debili utrudniających życie.Wk***ia mnie to, że koleś w moim wieku potrzaskał 3 auta a teraz jeździ S klasą mietka za 200k tylko dlatego że jego ojciec swojego czasu zapierdalał ponad siły. Nie potrafi docenić tego co ma. Nie potrafi się rozwijać umysłowo. Gdy tata zamknie oczy ten nie poradzi sobie w życiu i przep*****li cały majątek.Wk***iają mnie ludzie którzy za wszelką cenę starają się udowodnić swoją wyższość nad innymi. Wk***ia mnie to, że mądrzy i ogarnięci ludzie nie mogą się przebić i zrobić porządku w tym chorym kraju.Wk***ia mnie wszelka polityka w każdym wydaniu. Obłuda, manipulacja, kłamstwo, polityków mających w dupie cały naród. Chcą jedynie dopchać się do korytka, poustawiać swoja rodzinę, zap*****lić ile się da i ewentualnie zrobić to jeszcze raz po kolejnych wyborach.Niezmiernie jestem wk***iony faktem, że główni politycy i ich kółka wzajemnej adoracji ubierają się w najlepsze garnitury, mają najlepsze samochody, BOR, i inne temu podobne. Muszę patrzeć na nich praktycznie codziennie jak żyją za ciężko zarobione pieniądze mojego taty. Później będą żyć za moje. I to się nie zmieni ! Wk***ia mnie to, że państwo nie zapewni nam wystarczającej emerytury mimo gigantycznych kwot płaconych do Zakładu Utylizacji Składek.Nie denerwuje mnie to że 80% ludzi nie doszło do tego momentu w czytaniu mojego postu.Wk***ia mnie to, że muszę iść na medycynę, zapierdalać 6 lat ciężkich studiów, następnie kolejne 6 robienia dobrej specjalizacji, żeby żyć w tym kraju na przyzwoitym poziomie.Wk***ia mnie to, że nie mogę powiedzieć co dokładnie sądzę o konkretnych politykach, bo mogę zostać namierzony po IPWk***iaja mnie ludzie którym przysłowiowo pluje się w twarz a oni uśmiechają się i twierdzą że deszcz pada.Wk***ia mnie to, że dostrzegam tak wiele wad u wszystkich ludzi dookoła. Bez wyjątku dla mojej osoby.Wk***ia mnie to, że nie mogę spokojnie wyjść na miasto bo dostanę wpierdal od 3 łysych dresów na teściu za przejscie obok ich bramy. Połamanie ręki/dłoni, wybicie oka, uszkodzenie rdzenia kręgowego i temu podobne dyskwalifikują z zawodu chirurga. Wk***iają mnie osoby, które wyżej sraja niż dupę mają.Wk***ia mnie to, że nie potrafię rozmawiać z kobietami.Wk***ia mnie to, że kobiety w moim wieku szukają "fajnego" chłopaka. O tym "zaradnym" i "ogarniętym" przypomną sobie za 10 lat jak juz będą miały dzieciaka z kimś innym.Wk***iają mnie ludzie od PUA i NLP, bo stosuja często chwyty poniżej mojej moralności i są zaj**iście skuteczni w tym co robią.Wk***ia mnie to, że zwierzęta wszelakiego gatunku cierpią z powodu debilizmu i zacofania ludzi.Wk***iają mnie filmy typu "Szczęki" poruszające wyobraźnię milionów ograniczonych ludzi w zły sposób.Wk***ia mnie to, że mimo młodego wieku wiem, że świat nie powinien tak wyglądać.Sam nie wiem, dlaczego pisałem tego posta prawie 2 godziny. Zdołałem napisać jakieś 40% rzeczy które mnie niezmiernie irytują. Więcej nie mam ochoty i czasu. Idę na trening. Pozdrawiam ogarniętych.
    bartek2, 2011-08-01 19:12:51
    zgłoś
    Offtop
    Hahaha! Właśnie widziałem Jakuba Jasińskiego w MTV ;]Program Szał Ciał....
    bartek2, 2011-08-24 19:06:27
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA