REKLAMA

Profil dodgers101

zgłoś
    Mocarne płatki
    "Ja jak bylem mlodszy wazylem 82 kg ale to byl czysty fat;/ ze slodyczy i cycki od picia 2-4 litrów mleka pelnego dziennie;/ wszystko tłuste i wiadomoa bylem o wiele nizszy"To jest max dziwne ;D To co opisałeś to pod endomorfika podchodzi. Rozumiem ze chciałeś wziąć się za siebie ale twoja obecna waga to juz lekka przesada. Powinieneś teraz martwić się budowaniem mięśni a nie przejmować się tłuszczem
    dodgers101, 2009-06-06 23:22:30
    zgłoś
    Jak przybrac na masie?
    W dziale fitness oraz dieta znajdują się artykuły , które odpowiedzą na twoje pytania Wystarczy dobrze poszukać , a pozatym zaglądnij do podobnych tematów bo takie już były wcześniej.
    dodgers101, 2009-06-16 14:23:46
    zgłoś
    Trening z piekła rodem
    W tym artykule piszą , że po skończeniu tego programu nie zostanie ani gram zbędnego tłuszczu więc trening jest na rzeźbę. Jeżeli zależy ci na szybszym zrzuceniu kilogramów to jak będziesz dawał rade to spokojnie możesz dołożyć interwały.
    dodgers101, 2009-07-08 17:16:48
    zgłoś
    Razem czy osobno?
    Generalnie jeżeli twoim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej to dobrze byłoby jeśli robiłbyś trening cardio po siłowym ale wtedy mięśnie narażone są na spalanie. Można temu zapobiedz zażywając BCAA, lecz to nie daje stuprocentowej gwarancji, że mięśni nie popalisz. W dużym stopniu zależy to od czasu trwania takiego treningu. Warto dodać, iż aeroby po treningu siłowym są 2x skuteczniejsze w przypadku spalania niżeli przed treningiem.
    dodgers101, 2009-07-13 11:24:33
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    Dodałbym jeszcze gryf łamany do tego sprzętu. Przez długi okres ćwiczyłem w siłowni , gdzie było duzo nowoczesnego sprzętu ale ostatnio zacząłem trenować w domu i nawet spoko mi to wychodzi , powiem ze przydał się cykl atlasu ćwiczeń z MH, jeszcze nie dodali wszystkich części ale dosyć dużo już jest. Aktualnie posiadam taki sprzęt : ławka(podoba do tej zaproponowanej wyżej) gryf zwykły długi oraz hantle i obciążenia.
    dodgers101, 2009-07-13 11:35:38
    zgłoś
    Wakacje, znowu są wakacje...!
    CYTAT(c0o @ Jul 2 2009, 11:35 AM) lipiec polskie mazurki polecam Warmia Park --> Aqua Parksierpień - Włochy ---> Cesenatico - był może ktoś w tej miejscwości, położona niedaleko San Marino i Rimmi. Do tego Mirabilandia - był ktoś ??Miałem okazje być w Mirabilandii. Całkiem spoko ale większość to dla dzieci jest ;D kilka dających kopa jak np. windy , i 2 rollercastery. W czerwcu tego roku otworzyli nowy Ponadto we Włoszech zwiedziłem Wenecje i San Marino
    dodgers101, 2009-07-14 18:19:09
    zgłoś
    "MH Seks" wkrótce w sprzedaży!
    Lukiego mają ale dzieki temu, że kupił to teraz my wiemy że większość artykułów znamy i nie opłaca się kupowac Ewentualnie może przydać się komuś, nie kupuje MH regularnie i wiele artykułów przegapił. Można to jeszcze potraktować jako wygodę- wszystkie dobre rady i artykuły zebrane w jednym numerze.
    dodgers101, 2009-07-17 23:08:26
    zgłoś
    Garnitur
    Moim zdaniem jest to ciemny grafif przechodzący w jasną brąz
    dodgers101, 2009-07-18 09:11:28
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    Jest wersja Hydroxycuta firmy MuscleTech dla okbiet , jednen z najlepszych spalaczy na swiecie ale to juz jest silny spalacz. zalezy tez ile dziewczynachce zrzucic
    dodgers101, 2009-07-29 15:38:01
    zgłoś
    Trzeba czytać skład produktu przed zakupem
    Aktualnie jestem w USA i mialem okazje przyjrzec sie tamtejszej mlodzierzy i nie tylko wiekszosc osob regularnie odwiedza fastfood'y i zyja na mrozonych pizzach itp. Typowa amerykanska rodzina caly dzien jest o tzw "snack'ach" typu male niezdrowe przekaski az wkoncu na kolacje zasiadaja przy pizzy lub cos w tym rodzaju albo robia wypad na olbrzymia kolacje do knajpy Ogolnie tam przy drogach jest tyle roznych rodzaju fastfood'ow ze zwariowac mozna Albo motyw na plazy, amerykanska rodzinka zabiera ze soba wielka przenosna lodowke, w ktorej trzymaja sprite,cola, piwo itp, na dodatek wokol pelno workow z chipsami, precelkami itp a w miedzyczasie wypadaja jeszcze na przekaski do np mc. I tak dzien w dzien ...
    dodgers101, 2009-08-14 01:13:47
1 ... 2 3 4 ... 7
STRONA 3 z 7
REKLAMA