REKLAMA

Profil axel

zgłoś
    Kobieca "ochota na seks"
    Radziłbym pogadac powododów może być, tysiące.
    axel, 2013-02-08 16:04:40
    zgłoś
    Dieta na masę - do oceny
    białka, białka i jeszcze raz białka
    axel, 2013-02-08 16:05:59
    zgłoś
    Prezent na Walentynki dla przyjaciółki ?
    Perfumy to dobry pomysł, kup coś takiego żeby nie pomysłały sobie za wiele jesli to tylko przyjaciólki. Jak lubia alkohol to może jakies dobre wino.
    axel, 2013-02-08 16:08:36
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Idę na Poradnik pozytywnego myslenia, dziewczyna to wybrała na walentynki. Na szczęście trailer mi się spodobał, szykuje sie dobry komediodramat.
    axel, 2013-02-08 16:10:02
    zgłoś
    Oglądacie telewizje muzyczne
    Ja wolę Best Decision, chociaż słucham ich najcześciej w weekendy, w tygodniu niestety nie mam czasu na to za bardzo :) a szkoda bo ich bardzo polubiłem ostatnimi czasy. 
    axel, 2013-09-09 14:09:31
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Kravmagi tak są rewelacyjni! Własnie dzięki Stars TV sobie o nich przypomniałem, bo pozatym ich w ogóle nigdzie nie słychać. Wiecie gdzie można znaleźć Starsów na NC+ bo mi nie łapie zupełnie? 
    axel, 2013-09-17 16:07:02
    zgłoś
    10 SPOSOBÓW NA MANIPULACJĘ SPOŁECZEŃSTWEM
    Oj wiadomo, że zawsze są tematy, aby zainteresować czymś ludzi i odwrócić uwagę od spraw ważnych. Tak naprawdę nigdy do końca nie będziemy pewni co za naszymi plecami robią rządy. Są na szczęści ludzie, którzy takie sekrety chcą odkrywać jak Snowden czy Assange. Wpałem ostatnio na zwiastun filmu Piąta Władza, o twórcach WikiLeaks, gdyby nie oni wiele tajnych dokumentów i kompromitujących faktów nigdy nie wyszłoby na jaw. 
    axel, 2013-10-02 16:06:41
    zgłoś
    Metallica w kinie!
    Mi się mega podobało! Widowisko jest rewelacyjne! Momentami się czułem naprawdę jak na koncercie, warto zobaczyć. 
    axel, 2013-10-08 13:38:46
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Teraz jakoś nie ma rewelacji z horrorami. Coraz częściej sprowadza się wszystko do sieczki, latających kończyn, hektolitrów krwi i bandy sadystów chcących wszystko co się rusza przeciąć piłą mechaniczną. Chyba, że nie trafiam na dobre filmy po prostu.. Na Carrie pójdę. Stara wersja jest..stara i przeciętna. A w remake\'u gra  Chloe Grace Moretz, cholernie ją polubiłem za kick assaZgadzam się, nie są to horry tylko rzezie. Też się zamierzam wybrać na Carrie, stara wersja mnie trochę śmieszyła zamiast straszyć. A książkę bardzo lubię, wogóle ekranizacje Kinga zawsze dobrze wypadają. Lśnienie to mój ulubiony film. Jestem chyba jednak bardziej ciekawy Julianne Moore, w trailerze wypada bardzo dobrze. 
    axel, 2013-10-17 14:01:30
    zgłoś
    Oglądacie telewizje muzyczne
    Debiutant, to normalne w końcu są dobrzy. Inne stacje prześcigają się w wymyślaniu jakiś głupawych programów typu Warsaw Shore. 
    axel, 2013-11-18 14:01:26
STRONA 1 z 2
REKLAMA