REKLAMA

Profil arrrdian

zgłoś
    Pompki - cały trening w jednym ćwiczeniu
    Polecam bardzo ten trening. A o to efekty.Zdjęcie zrobione mniej więcej rok temu.  
    arrrdian, 2013-03-21 13:44:21
    zgłoś
    Ramię ~38 cm, wzrost 175cm, waga 70-72 kg, wiek 22 lata.
    arrrdian, 2013-03-21 14:18:03
    zgłoś
    Ciekawe nigdy nad tym się nie zastanawiałem. Musiałbym znaleźć jakiś kontakt u mnie w okolicy, kto ma dojście do trenera, który tym się zajmuje.Dziękuję za miłe słowo.
    arrrdian, 2013-03-21 14:50:35
    zgłoś
    Przez godzinę ćwiczyć pompki i drążek ?Przecież zrobić 5 serii pompek, nawet jeśli pomiędzy seriami robi się 2 minuty przerwy, to 10 minut roboty.Potem 2 - 3 minut odpoczynku i trening podciągania - trwający maksymalnie 10 - 12 minut (uwzględniając przerwy między seriami).Tak więc w 20 - 25 minut można zrobić 5 serii pompek i 5 serii podciągania. Co tu robić godzinę ?   Dokładnie. Osobiście przy pompkach nie robię przerwy między seriami. Trening samych pompek to max 10 minut a efekt taki sam lub nawet lepszy niż ćwicząc godzinę.
    arrrdian, 2013-03-23 18:26:46
    zgłoś
    Dieta Dukana: białkiem w tłuszcz
    Zainteresowanym dieta wysokobiałkową radzę przyjrzeć się jej wpływowi na nerki i wątrobę. One nie podlegają efektowi jojo, niestety.Zgodzę się z tym, jeżeli osoba ta nie przestrzega wszystkich zasad zdrowego odżywiania.Kiedyś ciotka opowiadała mi, że jej koleżanki wylądowały w szpitalu po diecie wysokobiałkowej, dializy. Dlaczego? Brak filtracji nerek. Powód? Niedostateczna ilość płynów w ciągu dnia.Przy wysokim poziomie białka w diecie jest potrzebna dostateczna ilość płynów. Osobiście pije około 5 L wody dziennie (+- 0.5), nie ma żadnych problemów, badania krwi oraz moczu robione od 4 lat co roku.Moje zdanie jest takie, że każda dieta jest dobra, lecz diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli mamy wybraną już przez siebie diete to dopilnujmy ją w każdym calu, niech najmniejszy szczegół będzie dla nas ważny i stawiać sobie poprzeczkę tak, żeby było można zrobić krok dalej.Wszystko jest dla ludzi, ale lepiej robić to z głowa i pomyśleć wcześniej dwa razy.
    arrrdian, 2013-03-27 01:17:08
    zgłoś
    Dieta Cambridge: zrzuć 1 kg w tydzień
    ale czy ktoś testował tą diete-cud??Wybrałem z tego kilka przydatnych informacji, połączyłem z moją dietą i gdy miałem parę kilo za dużo poskutkowało. Szybki efekt.Powiem, że działa, tylko jedna uwaga, ja do dnia dzisiejszego trzymam formę, trzymam się swojej diety i uprawiam sport.
    arrrdian, 2013-03-27 09:19:08
REKLAMA