[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil hiim

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):gdybym nie chciał, to bym się nie pytał OK Agrafka nijak nie pasuje mi do krawata. Krawat z kolei do koszuli. W ogóle całe zestawienie (poza obrzydliwym krawatem) nie byłoby jeszcze takie złe, gdyby nie "mszalny" fason i zbyt ciemny kolor spodni. Do tego brak charakterystycznego (już nawet jakiegokolwiek!) paska i podwinięte rękawy koszuli wsadzonej do majtek - dokładniej mam na myśli sposób w jaki są podwinięte.. Buty też nie pasują kolorystycznie.Zasadniczo na tym zdjęciu jest to, czego nie lubię w modzie, mianowicie czerpania inspiracji ze środowisk i nurtów o których stylista nie ma bladego pojęcia.
    hiim, 2011-10-01 22:57:47
    zgłoś
    Czy dbacie o swoje auto?
    Niedawno samochód zmieniłem, więc dbam dwukrotnie. Szampon + Wosk + Woda mineralna z biedronki
    hiim, 2011-10-01 23:15:55
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):Krawat nie pasuje do koszuli - pod jakim względem? Kolorystycznie, materiałowo czy "tak po prostu"?Wygląda jak tandetny poliester.\'pawelzegarow\' napisał(-a):pasek "zabrałby" kilka cm z długości nóg i dodał objętości biodromNawet wąski, niekontrastujący ze spodniami?\'pawelzegarow\' napisał(-a):to spodnie slim, idealne dla niskich, szczupłych facetów, którzy chcą szybko dodać sobie kilka cm wzrostu.Zostawmy już ten fason. Jesteś szczupłym facetem - nie potrzebujesz (tutaj) ciemnych spodni.\'pawelzegarow\' napisał(-a):zapewniam Cię, że koszula nie była wsadzona do majtek. Jeżeli chciałeś być "przebojowy" to, nie wiem jak innych, ale mnie nie rozbawiłeśCo w tym przebojowego? Sam chciałeś znać moją opinię, więc nie czuj się teraz urażony. \'pawelzegarow\' napisał(-a):akcentuje talię i ramionaJeżeli nie masz modeli do swoich stylizacji i musisz skupiać się na tuszowaniu zamiast eksponowaniu, dodatkowo wyglądając na każdej tak samo, niestety powinieneś przywyknąć do krytyki.\'pawelzegarow\' napisał(-a):zasadniczo w Twoim komentarzu jest to, czego nie lubię u ludzi, mianowicie krytykowanie innych w sprawach, o których nie ma się bladego pojęcia.Zaryzykuję, że w kwestii muzyki moje pojęcie jest mniej blade od Twojego, więc jeżeli twój ubiór ma na celu jedynie pokazanie tricków tuszujących wzrost i wąskie ramiona, to nie podciągaj go pod sex pistols ani punk rock, bo zwyczajnie nie ma to rąk ani nóg. Trzeba było napisać, że znalazłeś fajne dżinsy i koszulę poprawiające proporcje i złego słowa bym nie napisał.Ty naprawdę patrząc na swoje zdjęcie widzisz "punkrockowego świra"?
    hiim, 2011-10-02 15:31:08
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    ubieranie modeli i modelek jest proste jak drut. W stylizacji cała sztuka polega właśnie na tuszowaniu i eksponowaniu. Cenię krytykę, ale tylko konstruktywną, popartą konkretnymi argumentami.W takim razie zadaję jeszcze jedno, ostatnie pytanie: Co konkretnie wyeksponowałeś tą stylizacją?
    hiim, 2011-10-03 00:44:45
    zgłoś
    Wybory 2011
    \'Mr_William\' napisał(-a):Tomasz Lis pokonany przez nokautNie oglądałem od początku, ale mam całkowicie inne odczucia.
    hiim, 2011-10-04 00:05:53
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?

hiim, 2011-10-04 22:42:32
    zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 2016
    Radości, spełnienia, poczucia sensu w życiu, więcej samodzielnego myślenia/analizy.
    hiim, 2016-01-03 15:44:43
    zgłoś
    Płaszcze
    Posiadam kurtkę tej marki. Chodzę 3 sezon i wygląda jeszcze nieźle. Jednak tego typu odzież wymaga czyszczenia chemicznego - nie ma mowy o żadnym praniu.
    hiim, 2016-01-05 13:42:49
    zgłoś
    Jak z tym skończyć?
    Skąd jesteś? Odezwij się na PW. Może będę mógł pomóc.
    hiim, 2016-01-05 13:47:07
    zgłoś
    Ból stawów podczas ćwiczeń po powrocie po długiej przerwie.
    Sugeruję dać sobie spokój z ćwiczeniami aż do momentu zregenerowania się doskwierającego łokcia. Uzupełnić składniki w diecie odpowiedzialne za wspomniane problemy ze stawami, a następnie dopiero rozruszać organizm zaczynając - najlepiej w Twoim przypadku - od hantli z bardzo małym (mniejszym niż składowa w przypadku wykonywania pompki) obciążeniem. mam małe problemy kardiologiczne Czy nie mądrze byłoby w takim razie skonsultować (być może ponownie) wysiłek z kardiologiem?
    hiim, 2016-01-07 21:02:41
1 ... 60 61 62
STRONA 62 z 62
REKLAMA