REKLAMA

Profil annakrawiec

zgłoś
    Letnia szkoła uwodzenia
    Dzień Dobry,       Uczestniczyłam ogółem w trzech różnych szkoleniach(relacje,biznes, perswazja) w Wyższej Szkole Uwodzenia i muszę przyznać, że to pod wieloma względami NAJLEPSZA SZKOŁA UWODZENIA W POLSCE. Indywidualne podejście, zrozumienie, program- który wykracza poza sztywne ramy.       A przede wszystkim wykładowcy na niebywale wysokim poziomie. Ja miałam zajęcia w Warszawie z trzema psychologami, z czego dwóch z nich to Doktorzy Psychologii wykładający w Warszawskich uczelniach, a trzecia prowadząca Pani Renata robi habilitacje z socjologii.         Są skuteczni głównie dlatego, ze to praktycy a nie teoretycy, ludzie z 20-30to letnim doświadczeniem. Większość z nich na stałe wykłada/szkoli za granica, maja spore kontakty. Zresztą można poczytać na ich stronie internetowej www.wyzszaszkolauwodzenia.pl       Podoba mi się też to ze nie afiszują się i nie lansują na żadnych portalach społecznościowych typu facebook czy inne. To skromni,anonimowi i skuteczni ludzie, w pracy zawodowej cześć z nich stoi na czele korporacji i zarządów spółek kapitałowych. Pozdrawiam serdecznie Anna.
    annakrawiec, 2016-01-17 21:50:53
    zgłoś
    Najlepsza szkoła uwodzenia w Polsce?
    Dzień Dobry,       Uczestniczyłam ogółem w trzech różnych szkoleniach(relacje,biznes, perswazja) w Wyższej Szkole Uwodzenia i muszę przyznać, że to pod wieloma względami NAJLEPSZA SZKOŁA UWODZENIA W POLSCE. Indywidualne podejście, zrozumienie, program- który wykracza poza sztywne ramy.       A przede wszystkim wykładowcy na niebywale wysokim poziomie. Ja miałam zajęcia w Warszawie z trzema psychologami, z czego dwóch z nich to Doktorzy Psychologii wykładający w Warszawskich uczelniach, a trzecia prowadząca Pani Renata robi habilitacje z socjologii.         Są skuteczni głównie dlatego, ze to praktycy a nie teoretycy, ludzie z 20-30to letnim doświadczeniem. Większość z nich na stałe wykłada/szkoli za granica, maja spore kontakty. Zresztą można poczytać na ich stronie internetowej www.wyzszaszkolauwodzenia.pl        Podoba mi się też to ze nie afiszują się i nie lansują na żadnych portalach społecznościowych typu facebook czy inne. To skromni,anonimowi i skuteczni ludzie, w pracy zawodowej cześć z nich stoi na czele korporacji i zarządów spółek kapitałowych. Pozdrawiam serdecznie Anna.
    annakrawiec, 2016-01-17 21:52:49
REKLAMA