REKLAMA

Profil angrymob

zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    \'ManiuZiom\' napisał(-a):Witam Zbliża się wielkimi krokami Nowy Rok. Chciałem Was drodzy koledzy i koleżanki spytać jakie macie cele postawione na Nowy Rok?? Przyznam się szczerze, że ja mam w planach wystartować w triathlonie (nigdy nie startowałem, a fascynuje mnie ta duża dawka wysiłku) oraz w półmaratonie (a może jak Bóg da to i w maratonie)!!! Oczywiście będę z większą uwagą dbał o swoja sylwetkę i zdrowie!!!Pozdrawiam wszystkich Witam,ja przede wszystkim muszę zrzucić ok. 15 kg. Mam 175 cm wrostu i ważę 82kg. Zapisuję się na siłownie (dla ćwiczeń aerobowych). W diecie muszę zrezygnować z kilku elementów. Mam nadzieję, że do wakacji będę już dużo lżejszy [u]Cel: 68kg[/u]Trzymam kciuki za Wszystkich.Pozdrawiam.
    angrymob, 2008-12-29 09:25:24
    zgłoś
    Wegetarianizm: da się przeżyć bez schabowego?
    \'Czytacz\' napisał(-a):Bylo tak: spotkalem sie wczoraj na obiedzie ze znajoma, ktora - jak sie okazalo przy zamawianiu potraw - 3 lata temu postanowila nie jesc miesa. Powody tzw. humanitarne: ze prosiaczek tez czlowiek, ze krowce nalezy sie dozycie do emerytury i takie tam podobne Oczywiscie, nie bardzo sie tym przejalem i pozniej beztrosko pracowalem widelcem i nozem przy krojeniu wielkiego steka (dobrze wysmazonego). I nie dalem sie przekonac, ze "dla wlasnego dobra warto zrezygnowac z jedzenia zwlok zwierzat". Za silny we mnie instynkt drapiezcy Ale zastanawiam sie, jakie jest wasze zdanie na temat diety bezmiesnej. Podobno niezbyt zdrowo jest rezygnowac zupelnie z miesa i produktow zwierzecych (bardziej hardcorowi wegetarianie, czyli weganie nie jedza nawet jajek, mleka i innego nabialu) ze wzgledu na mozliwy niedobor pewnych cennych dla organizmu skladnikow (jakich dokladnie?). Co wy o tym sadzicie?A moze ktos tutaj jest wegetarianinem i moze sie podzielic doswiadczeniami?Witam,ja od 6 lat jestem pół-wegetarianinem (jadam ryby). Ze zdrowiem nie mam problemów. Może z wyjątkiem tego, że przytyłem... Teraz zastanawiam się nam powrotem do jedzenia mięsa. Może być ciężko, ale jeśli pozwoli mi szybciej schudnąć, to chyba spróbuję.Pozdrawiam.
    angrymob, 2009-02-17 13:39:42
    zgłoś
    Brzuch: bieganie, dieta niskowęglanowa, itp.
    Witam,od prawie dwóch miesięcy regularnie chodzę na siłownię - na bieżnię, ściślej mówiąc. Biegam tak: 5 min chód (6,5-7km/h) + 15 min bieg (9,5 km/h) + 5 min chód + 10 min bieg + 5 min chód.Bardzo mi zależy na zrzuceniu brzucha, ale jak na razie mi nie wychodzi.Czy możecie mi powiedzieć, czy dieta niskowęglanowa może przynieść rezultaty? Może powinienem więcej ćwiczyć?Czekam na rady. angrymob - desperat
    angrymob, 2009-02-17 14:33:36
    zgłoś
    Brzuch: bieganie, dieta niskowęglanowa, itp.
    Kurcze, nawet się nie spodziewałem tak wyczerpującej odpowiedzi. Wielkie dzięki. Będę się stosował. Mam nadzieję, że do wakacji zobaczę jakieś efekty.Pozdrawiam,angrymob
    angrymob, 2009-02-18 11:26:51
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    [color=\"#FF0000\"]Manchester United[/color] - od paru ładnych lat!
    angrymob, 2009-03-31 13:38:52
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    U mnie jest tak: pod pachami i na dole tylko przycinam. Nie lubię, jak penis jest goły (jakoś dziwnie to wygląda). Jeśli chodzi o pachy, to nie mam problemów z potem... Pozdrawiam
    angrymob, 2009-04-02 09:39:51
    zgłoś
    Co w związkach doprowadza nas do szału :)
    Mnie bardzo denerwuje niepoprawna polszczyzna... I trochę mało czasu na czytanie książek/fotografowanie. A tak poza tym, to jest wspaniale. Żono - kocham Cię
    angrymob, 2009-04-02 09:45:20
    zgłoś
    NetBook czy Laptop
    Ja będę wierny mojemu MacBookowi! Kolega ma Wind i wcale mnie się nie podoba: bateria krótko trzyma, klawiatura jest niewygodna i bardzo źle się na nim pracuje (mały ekran).No ale MacBook to koszt rzędu 4000zł.
    angrymob, 2009-04-02 09:50:50
    zgłoś
    Mecz Polska - San Marino
    Oglądałem, oglądałem! W prawdzie to 10:0 z San Marino, ale zawsze to 3 punkty. W naszym przypadku liczy się wynik. Pozdrawiam.
    angrymob, 2009-04-02 09:57:08
    zgłoś
    Sauna
    Ja chodzę na saunę w mojej siłowni. W zasadzie to nie miałem problemów ze zrzuceniem ręcznika - nie krępuję i spokojnie mogę siedzieć nago przy innych facetach. Inni faceci wchodzą w ręczniku lub bez - jak kto woli.
    angrymob, 2009-04-02 10:42:45
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA