REKLAMA

Profil ambro

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Witam!Trenuje od września jednakże miałem 3 miesięczną przerwę. Ćwiczę w domu z hantalmi, podciągania na drążku , pompki brzuchy itp. Zainteresowało mnie białko serwatkowe. Chciałem się dowiedzieć czy nie jest szkodliwe, jaka jest jego cena, jakiej firmy najlepiej kupić, kiedy je spożywać. I najważniejsze: chcę rzeźbić sylwetkę, a nie zostać wielkim, przypakowanym "koksem". No i jeszcze sprawa że jestem dość młody (17). Prosiłbym o jakieś wskazówki.
    ambro, 2009-05-23 13:45:28
    zgłoś
    oooo to dobrze że nie bedzie jakiegos rugbisty czy cóś ;P A ogólnie to działa to białko? ;D
    ambro, 2009-05-23 22:40:42
    zgłoś
    A czy ktoś mógłby zapodać linka do jakiegoś tekstu (ale chodzi o pewne źródła), o białku serwatkowym? Czy to jest w 100% naturalne czy dodają jakieś sztuczne ścierwa? pozdrawiam
    ambro, 2009-05-27 18:30:50
    zgłoś
    Słuchajcie mam do Was dość dziwną prośbę. Moglibyście poradzić mi jakieś białko serwatkowe, nie za drogie ale skuteczne, ale UWAGA gdzieś w Trójmieście (Gdańsk, Sopot - okolice). Kompletnie się nie znam na firmach i rodzajach, a nie chce kupować przez allegro, przykro mi ale obawiam się ;]i druga sprawa co to są koncentarty, a co to izolaty białek serwatkowych? Coś sztucznego czy jak? Niezwłocznie czekam na odpowiedź ;P Z góry dziękuję i pozdrawiam
    ambro, 2009-06-09 20:30:36
    zgłoś
    co sądzicie o trampkach
    Ja od kwietnia mam trampki Nike. Proste, białe z zielonym znaczkiem i cieniutkim paskiem na boku. Bardzo wygodne buty polecam :} Cena 249zł, ale jak dla mnie warto, solidnie wykonane
    ambro, 2009-06-24 01:42:59
    zgłoś
    ile się goi BLIZNA?
    Parę lat temu miałem zmiażdżony palec, środkowy lewej ręki. Było widać kość, w środku mięśnie i ścięgna pogruchotane. Zszyli mi to. Potem przez około 1,5 roku używałem jakiejś specjalnej maści plus ćwiczenia rozciągające na ścięgna. Wcześniej podobnie jak Ty miałem grubą, różową krechę, teraz biała i ledwie widoczna. Trzymaj się!PS Teraz mam kolejną bliznę do leczenia, po poparzeniu, a właściwie po przeszczepie. Używam zgodnie z zaleceniami lekarza plastrów z jakąś tam maścią, czy działa? Nie wiem, dopiero pół roku ;]
    ambro, 2009-08-11 17:44:29
    zgłoś
    Co myślicie o białku serwatkowym firmy Perfect? 3 kg w paczce za 199zł. Zawartość białka to bodajże 74,2...g/100g Nie za mało?
    ambro, 2009-08-11 19:55:57
    zgłoś
    Dobra, nieważne, już mam tyle że inne. Tamto też nie było firmy Perfect a Trec, po prostu taka nazwa była mój błąd Teraz też Treca Nitro Pro Gen. I teraz pytanie drodzy siłacze, czy można serwatke dodać np. rano do omletu czy coś?
    ambro, 2009-08-13 09:23:54
    zgłoś
    \'SoltyS\' napisał(-a):Zapewne mi nikt nie pomoże albo niewiele osób,ale się zapytam. Miał ktoś styczność z tym białkiem: lub innym izolatem? Interesuje mnie wyłącznie izolat. Ktoś może coś polecić?Ale mnie chodziło oprócz jajeczek po prostu żeby nie z wodą. Oprócz tego mogę z mlekiem ale 3 razy dziennie nie bedę tyle mleka pił bo podono co za dużo to nie zdrowo, chyba że sięmylę? I jakby ktoś mół powiedzieć z czym najlepiej serwatkę brać
    ambro, 2009-08-13 18:29:08
    zgłoś
    Chodzi mnie bardzie czy serwatke można tylko pić tzn. rozpuszczać, czy mieszać z np. omletem? Gdzieś kiedyś chyba były przepisy na potrawy do których dorzucano serwatkę, także np. zamiast pić poranną porcję z mlekiem/wodą jadło się z omletem ;] A właśnie, np. zmieszanie serwatki z jogurtem nie psuje jej właściwości? Chyba nie, ale lepiej się upewnić
    ambro, 2009-08-13 20:15:59
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA