REKLAMA

Profil alexo

zgłoś
    jak namowic dziewczyne
    zacznij wyglądać jak człowiek. ona wtedy  poczuje się zagrożona i ruszy dupsko.heh dokładnie. moja ukochana przytyła przez problemy zdrowotne i sama wzięła się za siebie. ćwiczyliśmy razem, biegaliśmy razem, rozciągaliśmy się razem, a ja w ramach motywacji dla Niej, ćwiczyłem z Nią Chodakowską i wysiadałem na początku :D ale czego się nie robi dla miłości swej. Zrobiłem jej nawet prezent, bilet na Bali i poleciała z Ewą ćwiczyć. Była wniebowzięta i wróciła szczęśliwa, promienna i wgl. :)
    alexo, 2015-11-19 09:40:16
    zgłoś
    przygoda z młodą dziewczyną
    Jesteś dojrzałym facetem, ustawionym życiowo, i jestem przekonany, że to jej się w Tobie spodobało. Chciała przeżyć przygodę i się jej udało.  Dałeś się podejść, masz problemy z żoną, a tu nagle pojawia się młoda i piękna istota, która ma ochotę z Tobą zgrzeszyć ;) Wierzę, że wszystko dobrze się skończy. Powodzenia.Do tego gość jest kasiasty. Może to było PODZIĘKOWANIE za znalezienie mieszkania ? :D heh nie no... Żona to świętość... Masakra jak można zdradzić swoją Kobietę ???? Ja tego nie rozumiem. Albo przeżyłem za mało, albo mój ideał jest ze mną...
    alexo, 2015-11-19 09:57:50
    zgłoś
    Gdzie pojechać i co zobaczyć?
    Zapraszam na Śląsk, w Sosnowcu mamy wiele atrakcji :)hahahah jestem z Sosnowca, i hmm \'\'POPIERAM\'\' :D
    alexo, 2015-11-19 10:06:25
    zgłoś
    Nie moge dojść gdy dziewczyna robi mi dobrze
    może wylej się przed, i heja xd wtedy nie bd problemów ze zlaniem ^^ tylko zalejesz ją spermą ;)
    alexo, 2015-11-19 10:12:06
    zgłoś
    Dogrzewanie słuchawek
    yhym no to pozdro :D fajni ludzie tutaj są :D
    alexo, 2015-12-15 11:33:34
    zgłoś
    Co jeść podczas picia: zdrowe połączenia
    WHO to ta przestepcza organizacja, ktora dzisiaj w mediach oglosila, ze jedzenie miesa jest rakotworcze? Zatem dziekuje postoje, nie dla farmaceutyczno-wegetarianskich lobbystow.wiesz co... karmią nie wiadomo czym te zwierzęta, to może i w sumie jest to rakotwórcze. nie wypuszczaja na pole zeby jadly trawe to rosnie takie nie wiadomo co... i jedz to i badz zdrowy... to ja podziękuje...
    alexo, 2015-12-15 12:31:44
    zgłoś
    Biedronkowe produkty..
    boshe, boshe, boshe... Ja kupuję w Biedrze i to żaden wstyd. A Ci, co zapewne tak bardzo hejtują, sami biegają po zakupy, bo taniej. A sama Biedra jest na tyle spoko, że polecam tam robić zakupy, bo sami mają różne, DOBRE PRODUKTY, np. Morliny, proszki itd..
    alexo, 2016-01-04 14:30:15
    zgłoś
    Jak z tym skończyć?
    Siemanko. Mam pewien problem. Ćpam i wciągnąłem w to też moją Ukochaną. Nie, nie jest na tyle głupia, po prostu chciałem Jej pokazać, że nie warto.Sylwester był straszny. Zielone, feta, petedron i piguły. Później ją strasznie serce bolało, do tego piliśmy piwa.Jak ja mogę to rzucić i przy okazji, żeby i Ona przestała? Nie chcę iść na żadną terapię czy odwyk. Staram się ograniczać środki, ćpam 2/3 razy w tygodniu.Pomóżcie. Dodam, iż ćpam 4 lata, kiedyś codziennie, a teraz staram się ograniczać...
    alexo, 2016-01-04 14:36:56
    zgłoś
    Zółta sperma
    jestem za! bierz tyłeczek w troki i biegiem do lekarza!
    alexo, 2016-01-04 14:38:31
    zgłoś
    prawie 16 lat i tylko 177cm wzrostu.
    a ja mam 19 lat i 172 cm wzrostu i już nie rosnę. i tyle. więc ciesz się tym co masz, bo ja, chociaż mam wysokich rodziców, jestem niski ;ppp
    alexo, 2016-01-04 14:49:45
REKLAMA