REKLAMA

Profil alek

zgłoś
    Małżeństwa homoseksualne
    Krotko :Małżeństwa - tak Dzieci - nieOkazywać sobie miłość na ulicy - niestety w Polsce to jak na razie nie przejdzie a co do mnie nie mam nic przeciwko Mały offtop : Chyba Pafii napisał kiedyś o książce "Sekrety Kobiet" powiem wam ze przeczytałem i jestem szczęśliwy ze poznałem jak naprawdę kobiety podchodzą do życia. Polecam każdemu nawet tym którym wydaje się ze wszystko wiedza o kobietach.
    alek, 2009-07-08 21:49:46
    zgłoś
    Facet i jego auto marzeń
    Marzenie - Porsche Targa ogolnie od dziecka bylem fanem porsche [nfs porsche wymiata] Dalsze Plany - Renault Clio Sport 2.0 lub cos o podobnych osiagach.Blizsze Plany : Moze Honda Civic , jakas corsa , peżocina 206 cos co by jezdzilo ;]
    alek, 2009-07-12 18:58:46
    zgłoś
    Facet i jego auto marzeń
    CYTAT(shaman @ Jul 13 2009, 17:55 PM) ....Tygrys Królewski...z II W.Ś...choć raz się takim przejechać na full!!!! Widze ze nareszcie ktoś wyjął najcięższy kaliber Okresem II W.Ś interesuje sie od dziecka i przejażdżka takim tygrysem była by niesamowita Ale ja osobiście wolałbym Shermana - szybszy , zwrotniejszy
    alek, 2009-07-13 19:28:08
    zgłoś
    SPORT W UPAŁY
    Upały jakie upały Pracuje w nieklimatyzowanej kuchni wiec nie musze chodzic na saune ;] bo mam ja za darmo. Co do cwiczen mam lekkiego zamula przy takim upale i czasami nie mam ochoty wiec wywalam sie i leze Ale kiedy cwicze - pije przynajmniej 3 litry wody bo inaczej nie da rady i łykam potas + magnez w tabletach i jakos idzie
    alek, 2009-07-16 18:09:22
    zgłoś
    Lejkowata szewska klatka
    Witaj. Ja osobiscie mam kurza klate piersiowa i w sumie juz ja zaakcepotwalem. [ogolnie to wygladam jak bym cale zycie pakowal klate ]Co do twojej. Tak mysle ze slaba wydolnosc moze byc tego przyczyna. Pewnie masz za slabo rozwiniete serce, pluca do twojego wzrostu i przy intensywnym cwiczeniu czujesz ucisk w klatce. Mysle ze powinienes isc do "prawdziwego" lekarza i on ci powie czy jest sens operowania bo mysle ze w przypadku "szewskiej" klaty taka operacja by pomogla. Pozdrawiam
    alek, 2009-07-19 13:24:23
    zgłoś
    Lejkowata szewska klatka
    To masz kurza xD Bo szewska [lejkowata] to wyglada jak lej po bombie Mam podobnie jak ty tylko mam mniejsza mase i z profilu to wyglada jak bym pakowal cale zycie ;] Ale zabudowac to miesniami i bedzie gites
    alek, 2009-07-19 15:24:14
    zgłoś
    Problem w treningu ;)
    Mysle ze powinienes miec takie zestawienie:Klata + Triceps np wtorek Plecy + biceps np czwartek Barki + brzuch np sobotaa nogi mozesz cwiczyc jezdzac na rowerze , skaczac na skakance w dni wolne taki lekki treningNie wiem czy to jest dobre ale ja cwicze juz od takiego czasu i mi to pasuje ;]Pozdrawiam
    alek, 2009-08-02 01:00:22
    zgłoś
    kotlety sojowe
    Nie jedz codziennie wystarczy 3 dni w tygodniu bo podobno uszkadza plemniki
    alek, 2009-08-02 15:28:15
    zgłoś
    Prawdziwy Meżczyzna to nie facet
    Witajcie W upalne niedzielne popołudnie naszło mnie na przemyślenia z którymi chce się podzielić Na wstępie : Pisze ten post nie po to żeby "upodlić , wyzwać , wyśmiać" Facetów którzy tak postępują chodzi mi raczej na zastanowienie się co tak naprawdę jest ważne.Wiec tak: Słyszy się opowieści wielu kobiet ze facet traktuje mnie jak "szmatę" w łózko często "żąda" a nie daje nie liczy się z jej zdaniem i można było by przytoczyć wiele zdań ale chce zając się sprawami w łóżkowymi. Jeśli o mnie chodzi to nie wyobrażam sobie traktować moja Kobietę w sposób "przedmiotowy" jestem tak stworzony ze wole dawać niż dostawać, Ona pyta się co ci sprawia najwięcej przyjemności? Ja jej odpowiadam "sprawiać tobie przyjemność , widzieć , czuć ze ty przy mnie czujesz się bezpiecznie , czujesz się kobieta. Czy to takie trudne jeśli kocha się naprawdę, okazać jej takie same uczucia? a nie tylko wymagać? Kolejna rzeczą jest robienie loda na sile... Ona kocha was wiec chce was zadowolić a wy nawet się przez chwile nie zastanowicie czy ona to lubi bo Sex , życie intymne polega na WSPÓLNYM dawaniu sobie przyjemności , wiec panowie do dzieła.Bo dochodze do takiego wniosku ze kobiety chca byc Kochane naprawde i nie chodzi tu o fizycznosc , w zwiazkach brakuje czesto slow , gestow , rozmow o swoich potrzebach , pragnieniach bo najzwyczajniej w swiecie one boja sie o tym powiedziec bo boja sie odrzucenia , braku zrozumienia.Drugim tematem związanym z sprawami łóżkowymi jest tzw "dymanie" na imprezach : Pytanie? Co to daje? Podnosi się męskie ego , samczy instynkt mówi ze to jest cool? rośniecie w oczach kolegów? Sory ale takie "dymanie" kogoś na imprezie z kim nawet nie porozmawiałem , nie znam jest dla mnie upodleniem siebie i jej i pokazuje tak naprawdę "prawdziwe oblicze faceta" Przeczytałem ostatnio wpis na blogu 17 letniej dziewczyny ktora zostala wysmiana przez swojego "chlopaka" ze jest dziewica. Poprostu jak to zobaczylem mialem ochote spotkac sie sam na sam z tym "facetem"Nikt nie jest idealny ale czasami wystarczy usiąść , przemyśleć sprawy i powiedzieć sobie "chce być lepszym człowiekiem bo warto , warto dla siebie jak i Kobiet"Mysle ze to tyle jesli cos mnie tknie dopisze Pozdrawiam
    alek, 2009-08-02 17:55:48
    zgłoś
    Problem w treningu ;)
    CYTAT(amator @ Aug 3 2009, 8:27 AM) witam. Mam prośbę. Chciałbym się za siebie wziąć i zainteresował mnie artykuł o pompkach. Mam jednak prośbę, ponieważ Panowie jesteście z pewnością bardziej zaawansowani niż ja w tej branży postanowiłem więc sięgnąć po pomoc od Panów. Mianowicie mógłby mi ktoś z Was rozpisać jakis ewentualny trening na klatke składający się z pompek? Chodzi mi konkretnie ile serii ile powtórzeń ile czasu odpoczywać między seriami itd? byłbym bardzo wdzięczny. z góry dziękiPompki klasyczne 4 serie [12,10,8,6 powtorzen] bardzo wolnoPompki z nogami wyzej 4 serie [jw] Pompki w waskim chwycie 4 serie [jw]Ja tak robie i mysle ze to sie przyda rowniez i tobie.
    alek, 2009-08-03 12:02:57
1 ... 3 4 5 ... 163
STRONA 4 z 163
REKLAMA