REKLAMA

Profil alek

zgłoś
    Czy brak zainteresowania = brak atrakcyjności?
    CYTAT(timbo @ Jul 5 2009, 20:34 PM) Wg mnie wygląd zewnetrzny ma kluczowe znaczenie. Dopiero w poźniejszym etapie schodzi na drugi plan, ale zeby poznać fajną dive to trzeba sie jakos prezentować. Nie chodzi tu o nakladanie na siebie koszulek D&G (wg mnie szczyt obciachu u facetów). Kluczem jest własciwe dopasowanie ubran do swojej sylwetki. Dobra prezencja to podstawa! Kobiety w szczególności zwracają uwage na detale...Masz racje wystarczy dbac o siebie , czytac men's health i miec "wyczucie" a nie ubierzesz sandaly i skarpetki bo ci tak wygodnie [nawiasem mowiac ostatnio widzialem piekna kobiete trzymajaca sie za reke z sandalarzem skarpeciarzem ] wiec wyglad to nie wszystko aczkolwiek na pierwsze wrażenie ponad 70% sukcesu. BYĆ SOBĄ! I byc choc troche romantycznym i zrobic cos nawet glupiego niz NIC , bede to powtarzac 123789 razy bo teraz wiem ze warto I Szanowac Kobiety niech czuja sie Kobietami...
    alek, 2009-07-05 21:51:20
    zgłoś
    Perfumy
    Z tanszych to najlepsze sa "Esprit'y" Wszelkiej masci. No i oczywiscie lepiej kupic tester raz ze taniej a 2 ze dluzej trzyma
    alek, 2009-07-05 22:36:47
    zgłoś
    W drodze do rodziców partnerki
    Kwiaty Dla Przyszłej Tesciowej jak najbardziej najlepiej jakis maly bukiecik moze byc nawet w doniczce [ostanio widzialem miniaturowe rozyczki] , Dla Tescia mysle ze nie ma sensu. Jesli wszystko dobrze pojdzie to sam polozy flaszke na stol [osobiscie na pierwszym spotkaniu bym odmowil] Jak nie teraz to nastepnym razem.Ja osobiscie mam to jeszcze przed soba. Ale badz pewny siebie i jak bedziesz sie witac to oni maja ci podac pierwsi reke i wypadalo by powiedziec jakis mily komplement dla Tesciowej Np : Juz wiem po kim corka ma taka piekna urode. Albo cos w tym stylu byle nie jakis banal Powodzenia.
    alek, 2009-07-05 22:42:10
    zgłoś
    Tolerancja muzyczna
    Wszystko co leci ale Polskiego hiphopu nie trawie i nie strawie nigdy [Wyjatkami : Fish , Łona , O.S.T.R ] Rowniez jakies rosyjskie techno polaczone z polskimi gwiazdami typu :Gosia andrzejewicz i File nie file - Dramat.Słucham Wszystkiego co sie da słuchac Led Zeppelin , Metalica , Coldplay , U2 , Radiohead , Placebo , Sting , Red Hot Chilli Peppers , Jamiroquai , Anita Lipnicka i wiele wiele innych jednym slowem wszystko co sie szanuje A nie Jakies britneje spirsy , dżastniny timberlejki etc..
    alek, 2009-07-05 22:53:11
    zgłoś
    Bobas dobrze pisze . Co do komplementu to moze wystarczy powiedziec ze ma pani ładna fryzure , czy ta sukienka bardzo pani pasuje podkresla talie czy cos. Tesciowe wydaje mi sie ze nie sa az tak wybredne w tych sprawach Ja np uwielbiam gotowac i moj przyszly zawod sie z tym wiaze wiec odrazu bym obral wspolny temat gotowania Moze ona tez ma cos z toba wspolnego. Poprostu zapytaj sie Swojej Dziewczyny co i jak.Alkohol odpada
    alek, 2009-07-05 23:04:05
    zgłoś
    Czy brak zainteresowania = brak atrakcyjności?
    hahaha Moze nie wyrwal jej w takim uniformie moze mial lepszy np koszula flanelowa w kratke do tego szorty i skarpetki do kolan Tak na powaznie to niektorzy z ta "swoboda" przesadzaja ale widocznie takim kobietom to nie przeszkadza :]
    alek, 2009-07-05 23:10:41
    zgłoś
    Jak nie oswiadczyny to dasz rade Ja sam niedlugo sie tez wybieram i kupie dla Mojej Roże [jedna bez przybrania] a Mamie albo dobre ciasteczka jak Pafi wspomnial albo poprostu jakies kwiatki miniaturowe w doniczce. I na spontan Alko mozesz przyniesc kiedy indziej pierwsze spotkanie odpada I nie wyjdziesz na pacana grunt to dobre podejscie.Ziemowit dobrze pisze - jesli to tradycyjna Polska rodzina to to wystarczy
    alek, 2009-07-06 00:24:12
    zgłoś
    Pierwszy raz!
    Zniszczyliscie go Co do tematu : Pierwszy raz przyjdzie to na pewno tylko kiedy? Ja osobiście mam taki charakter ze żeby był sex musi być miłość , zaufanie itp pracujemy nad tym z Moja Towarzyszka Życia ale nic za szybko bo takie "pierwsze lepsze [beeep]anie na dyskotece" jest na baaaardzo niskim poziomie Obserwując od jakiegoś czasu to forum dochodzę do wniosku ze macie podobny stosunek do tego. A kiedyś myślałem ze jestem inny xD
    alek, 2009-07-06 19:01:02
    zgłoś
    Pierwszy raz!
    Zgadzam sie z toba w 100% tylko wiesz teraz wiekszosc facetow i dziewczyn chca byc "TRENDI" ;] tylko problemem jest to ze jesli nie ma sie ułozonego łba to oprocz chwalenia sie na lewo i prawo "łoo przelecialem panienke teraz jestem kims" Nic z tego nie wyciagna. Poznaja kogos bardziej wartosciowego i bedzie im wstyd ze tak wczesniej mowili. Nie wiem czasami mysle ze w moim wieku to tylko garstka ludzi mysli podobnie a przeciez mam cholera 18 lat wiec pokemony itp sie skonczyly i trzeba rozmawiac powaznie na powazne tematy. Ale wiek to nie wszystko wazne to co siedzi ci w glowie
    alek, 2009-07-06 19:42:34
    zgłoś
    Pierwszy raz!
    Toy haha Wszystko dobrze tylko nie MALIBU Z MLEKIEM ! ;]ale historia z życia wzięta ubrana w odpowiednie słowa = Good Job ;]
    alek, 2009-07-06 22:23:04
1 ... 2 3 4 ... 163
STRONA 3 z 163
REKLAMA