REKLAMA

Profil alek

zgłoś
    skakanka a bieganie
    CYTAT(Artur @ Jun 17 2009, 23:16 PM) Aha? A to jest doo...?Chodziło mi o to ze tak prosta rzecz jak skakanka poprzez która minimalnie się "wysilamy" daje nam sporo rezultatów
    alek, 2009-06-18 18:52:33
    zgłoś
    Poranna rozgrzewka
    CYTAT(brylant @ Jun 18 2009, 18:27 PM) Kurcze tylko czy na allegro dostane w czopkach,brał ktoś może??a nie lepsza by była glutamina?Lepiej jak byś podsypał białkiem serwatkowym + glutamina Zwieracz będzie jak ta lala.Ogólnie zmierzamy na dosyć dziwny temat ;]
    alek, 2009-06-18 18:58:28
    zgłoś
    Poranna rozgrzewka
    CYTAT(Pafii @ Jun 18 2009, 18:57 PM) Można wówczas przestraszyć Batmana.Ale gdzie te wlewy .......? Może puścić z innej strony. Wtedy już tylko pozostają ćwiczenia na bidecie.Co do bidetu osobiście nie posiadam ale podobno nie dość ze myje to jeszcze masuje pośladki + gdy zwiększysz poziom ciśnienia możesz wymasować sobie zwieracz , polecam gdy masz zatwardzenie albo masz taki rozstrój ze nie czujesz ze wylatuje Co do ćwiczeń innych partii w czasie wypróżniania - Polecam wstrzymywanie oddechu pewnie powiększysz sobie rozmiar płuc haha gorzej tylko gdy nie wytrzymasz do końca to nie dość ze z ćwiczenia nici to efektem ubocznym może być wylatywanie toksyn górą Facet to świnia?
    alek, 2009-06-18 20:25:36
    zgłoś
    Czy Panowie uważają że gra na gitarze to dobry wabik na dziewczyny?
    A ja gotuje z zawodu i z zamiłowania Czy jakaś kobieta oprze się mężczyźnie który gotuje ? Ale nie tylko wodę na herbatkę ;] [joke]Bardziej zainteresowana była by moja "przyszła" teściowa niż Towarzyszka Życia
    alek, 2009-06-18 20:33:35
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    haha zniszczyła go Pewnie miała sporo zapasu w gilotynie Najlepsze jest to ze paliła przysłowiowego Jana hahaha
    alek, 2009-06-18 20:42:49
    zgłoś
    Tasiemce, ale nie w organizmie
    Polecam serial Generation Kill - 7 odcinków o marines Hoah.Kompania Braci oczywiście Kiedyś Na Wspólnej i z 10 lat temu zbuntowanego anioła haha wstyd się przyznać
    alek, 2009-06-18 21:26:07
    zgłoś
    Tasiemce, ale nie w organizmie
    \'bobas\' napisał(-a):Zbuntowanego aniola tez ogladalem na dyskotekach fajne laski tam byly Hhaah Ale tyko te co tanczyly na scenie W pewnym momencie to oglądałem tylko po to żeby pooglądać Natalie
    alek, 2009-06-18 22:35:28
    zgłoś
    Alez mnie dzisiaj leb...
    \'sven\' napisał(-a):Jesli mowa o typowo słowaińskich zwyczajach - to mnie zawsze smieszyło chwalenie sie "wypije 15 piw i nic mi nie jest". Bo to głupota. W końcu pije sie nie po to zeby nic sie nie działo - bo to strata kasy, czasu i energii.Wiadomo że jak sie odpada po 1 piwie to troche kupa, ale bez przesady. Tak samo picie na wyścigi na imprezach też zawsze mnie smieszyło. Nie sztuką jest naprać się w godzinę. Sztuką jest bawić sie cały wieczór na równym nietrzexwym ale świadomym poziomie, po czym mieć siłe odprowadzić panne do domu, lub zabrać ją na noc i skonsumować. Jak pić to z głową. Z racji na moje zasady co do picia i zycia - jestem mentalnym członkiem alkopoligamii.comMasz 1000000% racji.Picie na wyścigi - kłania się gimnazjum lub brak mózgu.Co tu więcej dopisać? Tylko jedno Dolać mu dobrze gada!
    alek, 2009-06-26 21:06:03
    zgłoś
    Wakacje, znowu są wakacje...!
    Wakacje hmm Ja od dzisiaj cały miesiąc praktyki-kucharz ;] dopiero w sierpniu odpocznę pewnie gdzieś w górach i może jak będzie kasa to prawo jazdy trzeba zrobić. A od września robota i szkoła Życie Btw: Jeśli ktoś narzeka ze mu gorąco zapraszam na kuchnie do byle jakiej restauracji ;]
    alek, 2009-07-01 23:27:04
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    Również "oryginalnym" bajerem jest tekst typu : On:Wiesz ile wazy niedźwiedź polarny? Ona:NieOn:hmm ja tez nie ale na pewno tyle ze jest w stanie złamać pierwsze lody.Ogólnie nie wiem kto się łapie na takie coś ale ok Trzeba być sobą i jak już wspomnieliście lepiej zrobić coś nawet głupiego niż nic bo wtedy ona pomyśli ze się nią nie interesujecie - sam to przerabiałem
    alek, 2009-07-01 23:36:42
1 2 3 ... 163
STRONA 2 z 163
REKLAMA