REKLAMA

Profil alek

zgłoś
    Prostytutka na pierwszy raz
    Spuścił z krzyża to mu lepiej, ciekawe na jak długo.
    alek, 2012-08-28 20:24:32
    zgłoś
    ASG
    2 lata temu dosyć intensywnie się strzelałem . Mam nawet jeszcze mp5 A4. Świetna zabawa, zwłaszcza z dużą ilością osób. Może kiedyś do tego wrócę
    alek, 2012-09-11 14:17:25
    zgłoś
    Moderatorzy na forum MH
    Tak sobie czasem wchodzę na to forum i nadal nie rozumiem co się stało, że kiedyś z poważnego, pomocnego stało się jakimś jarmarkiem, na którym to jeden z drugim rywalizują o to kto jest lepszy. Toż to jakiś śmiech na sali... kiedyś tego nie było, a może i było tylko człowiek był głupi i miał wiecej czasu na zastanawianie się? Jak to dobrze że człowiek jest zajęty ważniejszymi sprawami
    alek, 2012-09-24 00:40:28
    zgłoś
    Pomysł na tanią randkę
    \'jovska\' napisał(-a):kup: banana, kiwix2, 2 rodzaje posypki do lodów czy tam ciast, winogrona, budyń czekoladowy np słodka chwila.Budyń do miski (zrobiony!!!), owoce osobno na talerzykach, badź miseczkach do dipów i tak samo posypki. Dwa małe widelczyki+ nastrój!!!! ( Np. Świeczki;-))( Aaa i ten w głowie też! ).Czekoladowe found'e- wierz mi, że powaznie dziewczynę zaskoczysz kreatywnością i romantyzmem jednocześnie!Na słodko!powodzenia;)CO!? Budyn z torebki?! Kretywnosc jak cholera ;]
    alek, 2012-09-28 01:14:07
    zgłoś
    Ile zarabiasz i ile chciałbyś zarabiać?
    \'Brylant\' napisał(-a):średnia z ostatnich 3 miesiecy 7 tys ale chciałbym zarabiać 10 tys- choć wiem, że utrzymanie takich zarobków czy podwyższenie to bardzo cięzki orzech do zgryzienia. w życiu wszystko jest czarno białe/ ma plusy i minusy :/Ja j**e, ciekawe kiedy Ja będę mógł liczyć na takie zarobki pracując w gastronomii. Chyba tylko jak wyjadę za granicę
    alek, 2012-09-30 01:39:23
    zgłoś
    Ile zarabiasz i ile chciałbyś zarabiać?
    \'Fleay\' napisał(-a):Zakładaj własny biznes Restauracja, catering etc. Jeśli wypali to siano będzie po jakimś czasie.Samobójcą nie jestem
    alek, 2012-09-30 12:22:06
    zgłoś
    Co Was wkurza w kobietach?
    Pamiętajcie moi mili, że gotowanie jest seksowne
    alek, 2013-01-08 17:45:02
    zgłoś
    Życie
    Ostatni gasi światło. Czas się uczyć dobitnie języka i jechać tam gdzie można żyć na przyzwoitym poziomie. Przestałem się łudzić Życie się ma tylko jedno i nie warto tracić czasu i nerwów.
    alek, 2013-01-17 23:12:16
    zgłoś
    znajomość języków obcych w pracy
    Tak
    alek, 2013-01-23 11:29:24
    zgłoś
    znajomość języków obcych w pracy
    Robie to co lubię czyli jestem kucharzem z zawodu i pasji. Co bym doradzil?Skończ studia, znając tak wiele języków próbowałbym zachaczyć się w zagranicznych firmach które potrzebują takich osób jakTy, chodzi mi o Twój kierunek studiów i to co możesz po tym kierunku robić. A nuż ktoś Ciebie zauważy. Reasumując. Znajomość języka w dużym stopniu może zagwarantować wysoką pozycje w Twojej przyszłej branży. A tak na marginesie. Co lubisz w życiu robić?
    alek, 2013-01-26 00:25:38
1 ... 161 162 163
STRONA 162 z 163
REKLAMA