REKLAMA

Profil alek

zgłoś
    Telefon
    Witajcie.Kończy- a właściwie skończyła mi się umowa w Play i zastanawiam się nad nowym telefonem. Wiadomo teraz królują smartfony i takiego też "chciałbym" mieć. Najprawdopodobniej będzie to samsung galaxy s plus. Z racji że mam masę gastronomicznych książek w formacie pdf chciałbym je czytać w podróży, w domu, zamiast siedzieć przed komputerem. Pytanie moje jest następujące. Czy czytacie książki na smartfonach i czy jest to przede wszystkim wygodne rozwiązanie?Już nie chodzi mi o jakieś mega wypaśne telefony które za nas piorą i sprzątają tylko o coś co mam przy sobie w kieszeni i od czasu do czasu mogę coś poczytać, mieć dostęp do internetu no i zadzwonić Dzieki.
    alek, 2012-07-14 17:17:09
    zgłoś
    Jak go uwieść?
    \'Kelis\' napisał(-a):osoby które ukończyły dwa kierunki studiów i maja prace na dobrym stanowiskuCzy to nie piękny paradoks że osoby które szczycą się "wielkimi" osiągnięciami zawodowymi, nie potrafią normalnie porozmawiać z drugą osobą (w tym przypadku Mężczyzną) o swoich potrzebach? Jednak miałem rację pisząc o emocjonalnych zombie na blogu
    alek, 2012-07-15 21:33:16
    zgłoś
    Czy bieganie może zabić?
    \'Vabank\' napisał(-a):Kurcze! Wczoraj przebiegłem swój zwykły dystans (8,3 km) i po powrocie do domu rozbolała mnie głowa i jakieś mdłości się pojawiły. Mam nadzieje, że to tylko przejściowe. Biegam co drugi dzień więc to raczej nie był szok dla organizmu. temperatura też nie była zabójcza bo biegłem o 20:00. Mieliście kiedyś takie objawy?Może lekkie odwodnienie, niestrawność, lub po prostu zmęczony organizm. Brak witamin, minerałów.
    alek, 2012-07-24 13:49:29
    zgłoś
    Uzależnienie od masturbacji :)
    Meliton a co jeśli w pewnym momencie stwierdzisz że masturbacja jest lepsza od seksu z partnerką? Lepiej zapobiegać niż leczyć
    alek, 2012-07-24 13:50:30
    zgłoś
    moja dziewczyna czuje coś do byłego
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Drapieżca - dlatego napisałem to co napisałem, bo prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi dać kobiecie bardzo szerokie spektrum emocji.Raczej kochanek, bo do bycia "prawdziwym" mężczyzną jeszcze trochę trzeba się napocić.
    alek, 2012-07-28 15:03:05
    zgłoś
    Piotruś Pan uzależniony od flirtu + uzależniona od miłości
    Powiedzcie mi jak to jest możliwe żeby 25 letnia, inteligentna, atrakcyjna, zabawna Kobieta "tworzyła" taki związek z 32 letnim nieprzystosowanym do życia "mężczyzną". Staram sobie to racjonalnie wyjaśnić i nie potrafię. Ok jest fajnie w łóżku, ma dobry kontakt z jej rodzicami, spędzają fajne chwile i pewnie jest w ogólnym rozrachunku dość przeciętnie. Czy to jest wystarczające dla niektórych osób? Nie wiem, nie oceniam, po prostu dziwię się, jak niektóre Kobiety potrafią być naiwne i tracą przez to najlepsze lata, łudząc się że coś się poprawi. Tu wszystko rozbija się o rutynę, brak potrzeby zmian, a może potrzeby są, tylko strach przed "utratą bezpieczeństwa" jest zbyt silny, żeby zaryzykować. Zastanawia mnie kolejna sprawa. Napisałaś że dba o ciebie. W jaki sposób?! Tak jak masa innych facetów? Czy zastanowiłaś się kiedyś, co on ma w sobie takiego INNEGO od reszty że chcesz nadal z nim być? Przeczytałem też, że miałaś jakiś problem ze sobą, robiłaś mu dziwne akcje etc. Ok, coś się wydarzyło, razem to przetrwaliście i zdajesz sobie sprawę ż popełnionych błędów. To się ceni. Ale nie możesz ciągle tego przypominać, że kiedyś to on "cierpiał" bo stawiasz się na gorszej pozycji, to żadne usprawiedliwienie dla obecnych akcji "piotrusia-pana". Albo działacie razem, albo cześć.
    alek, 2012-08-02 19:51:02
    zgłoś
    Kłótnie i wyzwiska w związku. Pomóżcie
    \'RegOneLove\' napisał(-a):po stracie Marcina.. nie mam w sumie powodów do życia. Chyba żartujesz, Twoje szczęście jest uzależnione od jednej osoby? Masz zaniżone poczucie własnej wartości. Nawet nie wiesz ile tracisz w ten sposób, masz dopiero 18 lat - hormony buzują, pstro w głowie i wydaje Ci się, że właśnie to ten jedyny Marcin był tą wielką miłością. Bzdura! Ile ja już takich "wielkich miłości widziałem, zapewnienia dziewczyn że się zabiją i co? I wiele z nich się w porę obudziło i tworzą fajne związki z innymi. Szkoda życia dziewczyno, uzależniając się od jednej osoby tracisz możliwośc poznawania innych osób, a przez to tracisz możliwość korzystania ze wspaniałych chwil jakie daje życie. Masz jakieś pasje, zainteresowania, hobby? Pochłoń się w nich i zobaczysz że nie warto było tracić tyle nerwów. Młoda jesteś, dużo tracisz myśląc takimi kategoriami. Powodzenia!
    alek, 2012-08-22 12:49:38
    zgłoś
    Prostytutka na pierwszy raz
    \'pepe1026\' napisał(-a):pytałem raczej o to jaka powinna być ta panienkaNajlepiej Łysa.
    alek, 2012-08-24 00:44:38
    zgłoś
    \'pepe1026\' napisał(-a):Niestety ale wydaje mi się, że właśnie moje prawictwo w tym wieku to już jest odchylenie od normy ponieważ wszyscy mają to za sobą dużo wcześniej.AHAHAHAHA sugerujesz się opinią otoczenia? Słaba z ciebie jednostka stary. Tym napewno nie przyciągniesz Kobiet.Zastanawiałeś się kiedyś co masz w sobie takiego co pozwoli na uatrakcyjnienie twojej osoby? Hobby, pasje, dojrzałość emocjonalna, poczucie humoru, inteligencja itp? Skupiasz się na negatywach zamiast skupić się na pozytywach. Tym powodujesz że jesteś tylko kolejnym nudnym facetem bez polotu. Chciałbyś spotykać się z nudną dziewczyną? Ja też nie. Klepsydra daj nam znać
    alek, 2012-08-24 18:00:53
    zgłoś
    \'pepe1026\' napisał(-a):Klepsydra, no widzsz... jest więcej takich facetów, którzy nie mają szans na normalny seks, a potzeby seksualne mają, więc nie rozumiem tego potępienia.... To, że ktoś urodził się w jakiś sposób ułomny, z powodu wyglądu czy charakteru to oznacza, że nie ma prawa do rozładowania napięcia seksualnego i do zaspokjenia siebie ? Każdy orze jak może....Pisząc takie pierdoły jestem spokojny, że swoich genów nikomu nie przekaże A to plus dla przyszłych pokoleń. Oby tak dalej
    alek, 2012-08-28 13:51:51
1 ... 160 161 162 ... 163
STRONA 161 z 163
REKLAMA