Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil albeerto

zgłoś
    durex Performa
    Wracając do tematu - osobiście polecam prezerwatywy z benzokainą jak Durex Performa czy Unimil Max Love - w moim wypadku zdecydowanie wpływają na czas trwania stosunku nie zmniejszając przyjemności ( w stosunku do normalnych kondomów) Pozdrawiam
    albeerto, 2009-08-07 00:05:14
    zgłoś
    Wejścia siłowe na drążek
    Witam Szanownych Użytkowników ForumMam pytanie jak w temacie - jak to jest z tymi wejściami siłowymi na drążek - czy jest jakaś tajemnicza technika wykonywania tego ćwiczenia i jak ćwiczyć by to się , kurcze pieczone , udało.Potrafię wykonać ponad 20 dynamicznych podciągnięć na drążku nachwytem ale nie mogę zrobić ani jednego wejścia siłowego - co powinienem zrobić by zmienić zmienić ten stan rzeczy ?Pozdrawiam
    albeerto, 2009-09-28 21:56:59
    zgłoś
    Większe mięśnie w 4 tygodnie
    Dokładnie - gdy na okładce magazynu dla mężczyzn pojawia się tekst " większe mięśnie w 4 tygodnie" czy "3 cm w bicepsie w miesiąc" nie wygląda to zbyt dobrze a u ludzi mających jakiekolwiek pojęcie o treningach wzbudza po prostu uśmiech politowania i psuje markę magazynu. Więcej pokory a mniej taniej reklamy Pozdrawiam
    albeerto, 2009-12-16 14:26:51
    zgłoś
    W styczniowym numerze MH
    A na okładce mojego ulubionego magazynu nieśmiertelny tekst "większy biceps 3 cm w 1 miesiąc!" ... Ja wiem że reklama dźwignią handlu i trzeba czymś krzykliwym rzucić żeby przykuć uwagę ale takie teksty tylko ośmieszają Men's Health.Brzmi to jak zawołanie dla sezonowych pakerów, którzy wierzą że po opakowaniu kreatyny złapią 10 kilo czystych mięśni.Jeżeli chcecie być uważani za poważne czasopismo to powinniście skończyć z takimi dyskotekowymi tytułami.Co najlepsze artykuł do którego nawiązuje ten tytuł na okładce nie jest wcale, jak by się mogło wydawać, przewodnikiem po supernowoczesnych i megaintensywnych planach na trening ramion tylko opisem ćwiczeń na ogólną poprawę formy i sylwetki. Wielkiej masy się na tym nie zrobi, że o 3 cm w bicepsie w 30 dni nie wspomnę.. Jeżeli którykolwiek z czytelników mających jakikolwiek staż w trenowaniu złapie na tym planie chociaż 1,5 cm w miesiąc to czapki z głów.Ot i sobie ponarzekałemPozdrawiam
    albeerto, 2009-12-18 17:04:02
    zgłoś
    10 zmian w diecie dla większych mięśni
    Dokładnie - tyle lat człowieka uczą żeby nie łączyć kreatyny z mlekiem ani z białkiem ( często takie info jest nawet na opakowaniach kreatyny) a tu taka rewelacja. Komu wierzyć ?
    albeerto, 2010-04-07 10:56:57
    zgłoś
    Brazylijskie jiu-jitsu (bjj)
    Ahh aż się łezka w oku kręci byłem o parę ładnych lat młodszy gdy czytałem na forach kłótnie o skuteczności/braku skuteczności BJJ w realnej walce. ( tudzież o szansach Bruce'a Lee w UFC i czy Mike Tyson zlałby Ricksona Pewne założenia konkretnych sztuk/ sportów walki oraz ich metodyka sprawiają że są bardziej skuteczne od innych gdy ich adept musi zmierzyć się z nagłą agresją na ulicy. Można nie lubić tego czy owego ale oczywistym jest że lepiej będę sobie dawał radę z agresorem po roku ostrych treningów MT czy Kick boxingu niż po roku Karate Shotokan ( które, swoją drogą bardzo lubię i szanuję ). Przeciwko osiedlowemu pakerowi też bardziej pomogą zapasy niż aikido.A przed kilkoma agresywnymi facetami mającymi jakiekolwiek pojęcie o walce to uratuje nas tylko pistolet maszynowy:) żadne bjj, karate czy boks.Edit: Na 90% "czysty zawodnik Kung - Fu" nie da sobie rady w zawodach MMA bo nie ćwiczy na zasadach MMA - czyste Kung Fu ma raczej znikomy procent klinczu i parteru. A jeśli taki zawodnik po sprowadzeniu na glebę zrobi łokciowo - kolanowe wyjście z dosiadu i zacznie walczyć gardą - to sorry ale to juz nie jest czyste kung fu.Tak samo świetny pięściarz nie wygra z przeciętnym zapaśnikiem w zawodach zapaśniczych bo przecież to nie jego świat.
    albeerto, 2010-04-11 15:54:39
    zgłoś
    Niektórzy powinni poluzować pewne części ubioru bo mają za duże ciśnienie.A sztuki walki zostały stworzone po to by walczyć - sama nazwa wskazuje. Jeżeli twierdze że niekontaktowy styl X jest w przypadku realnej walki mniej przydatny od kontaktowego stylu Y, którego metodyka treningowa jest ukierunkowana na dużą liczbę sparingów to znaczy że jestem walnięty ? Zostane zbanowany czy od razu zastrzelonyPeace!
    albeerto, 2010-04-11 16:20:39
    zgłoś
    CYTAT(bobas @ 11-04-2010, 15:32) Walka nie koniecznie musi zejsc do parteru i pamietaj, ze przed zejsciem tam koles od bjj moze niezle oberwac i w parterze nie byc tak efektywnym Walkę może zakończyć jeden cios - parter na poziomie ADCC wtedy nie pomoze.Trzeba jednak przyznać że cięzko sie przed takim sprowadzeniem bronić - parterowcy wiedzą że są mocniejsi " na glebie" i robią wiele żeby sprowadzić tam swojego oponenta.Jeżeli potrafisz sie przed tym bronić i utrzymać walkę w stójce - panujesz nad sytuacją.
    albeerto, 2010-04-11 16:37:12
    zgłoś
    CYTAT(owca @ 11-04-2010, 15:38) trenujesz aikido?uwązasz ze jestes w stanie złapać cios zadany przez osobę która potrafi uderzac?byłem pare razy na treningu aikido.przy rzutach dźwigniach uke nie opiera się,nie oporuje. zostało już to dawno przyznane i wszyscy z tym żyją prócz ciebie.Alberto zostajesz powoli moim idolem odnieś się proszę do mojej hipotetycznej sytuacji o zapaśniku i gostku z kung fu-pare postów wcześniejHehe Co do Kung Fu i zapasów - adepci KF nie cwiczą generalnie obrony przed skracaniem dystansu i klinczem jaki istnieje w zapasach ( może jest coś takiego w Wing Tsun czy Jeet Kune Do ale raczej nie jest to zbyt rozbudowane) Zapaśnicy mają zaś świetny timing jeśli chodzi o skracanie dystansu. Więc jeśli zapaśnik skróci dystans to ręka noga mózg na ścianie. Jeśli zawodnik KF będzie trzymał przeciwnika na dystans to dobry prawy hak zakończy kwestię. Przy czym facet od KF powinien raczej być obity - czyli mieć na "sumieniu" dużo pełnokontaktowych sparingów by poradzić sobie z dynamiką i agresją takiego zapaśnika i nie dać mu sklinczować
    albeerto, 2010-04-11 16:47:01
    zgłoś
    Style tradycyjne a pełnokotnaktowe sparingi to dwa zupełnie inne światy. Kumite jest mało a jesli już to wielkie święto jak to powiedział znajomy od Tradycyjnego Karate.Co do Aikido jestem gotów uwierzyć że taki adept obroni się przed napastnikiem, który go złapie za nadgarstek czy ubranie i będzie groził - wtedy ciach - dźwignia jakaś i jest ok.Ale w której sekcji Aikdo ćwiczy się dynamiczne obrony przed przeciwnikiem który atakuje pięściami? Widze to tak - idziesz na zajęcia Aikido - a tam trener daje Ci kask, ochraniacz na zeby, kumplowi rękawice i kumpel Cię atakuje prostymi i sierpami a Ty się bronisz. Ostro, dynamicznie, z bólem i wysiłkiem.I absolutnie mi nie chodzi o tych pseudokomandosów którzy ćwiczą super ostro bez żadnych ochraniaczy bo może im to się kiedyś przyda na ulicy hehe - to już zupełnie inny świat.
    albeerto, 2010-04-11 16:58:26
1 2 3
STRONA 1 z 3
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij