REKLAMA

Profil aircraft711

zgłoś
    Wyzwanie - maraton
    przebiegłeś 10km w 46 minut? to super! ja biegam 10km w ok 55 min jeżeli przebiegniesz półmaraton to przebiegniesz i maraton ja w tym roku zaliczyłem swój pierwszy maraton, za sobą mam kilka biegów na 5km, 10km, i jeden półmaraton. Do maratonu nic się nie przygotowywałem (jedyne przygotowanie to 2 dni przed maratonem jadłem makaron spaghetti z dżemem) i dałem radę, co prawda przebiegłem w 4:54 ale nie o czas tu chodziło a o samo dobiegnięcie do mety. Oczywiście w trakcie maratonu dużo izotoników, kilka snickersów
    aircraft711, 2012-10-02 13:54:05
    zgłoś
    Pytanie: walizka czy torba?
    Mam takie pytanie. Co jest dla was praktyczniejsze w podróży? W co się pakujecie?Zadaję je, bo noszę się z zamiarem zakupu walizki podróżnej / torby i mam dylemat co wybrać. Może wasze wypowiedzi mi pomogą Poniżej moje minusy i plusy Walizka:+ sztywna, rzeczy się nie gniotą + lepsza ochrona delikatnych rzeczy (szkło, aparat, laptop)- ciężko upchać coś do niej na siłę Torba:+ elastyczna gdy trzeba coś dopchać, - rzeczy łatwiej się gniotąO kółkach nie wspominam bo zarówno torba i walizka nad którymi się zastanawiam mają je Jeżeli chodzi o torbę to myślałem o teja walizka to:Zapraszam do dyskusji
    aircraft711, 2012-10-02 14:21:13
    zgłoś
    Ubrania na siłownie
    Koniecznie krótkie spodenki no i zwykły t-shirt. Niektórzy latają w dresie ale jak dla mnie to niewygodne.
    aircraft711, 2012-10-16 11:50:48
    zgłoś
    Jak hormony rządzą facetami?
    Nami, facetami, rządzi ego, kasa i testosteron. Prawda stara jak świat, chociaż lepiej żeby o tym nasze lepsze połówki, nie wiedziały...
    aircraft711, 2012-12-12 09:17:25
    zgłoś
    Panowie! pomóżcie kobiecie w potrzebie
    Co za ciekawe odwrócenie sytuacji, pt. "zostańmy przyjaciółmi"... Mi się jednak wydaje, że skoro wykonał ten krok na początku z rozmową, zainicjowaniem kontaktu to "coś jest na rzeczy". Jednak każdy poważny związek (w tym momencie - jego z jego byłą), potrzebuje czasu by się zakończyć / odciąć na dobre, i móc rozpocząć nowe plany. Jeśli na prawdę uważasz że jest wart zainteresowania to daj mu jeszcze trochę czasu i daj znać jak poszło;)
    aircraft711, 2012-12-12 09:29:24
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Oldsql rap też potrafi być dobry, np. klasyki:2pac - Gangsta Party2pac - Ghetto GospelXzibit - MultiplySnoop Dogg - Ups and DownDRE - Still DREplus wiele mniej znanych kawałków, jak. Tyresse, Papoose, Ca$is, Lil Wayne, Juelz Santana, RZA....
    aircraft711, 2012-12-12 09:33:52
    zgłoś
    Delegacje - jaki bagaż, akcesoria wybrać?
    WitamPodpatrzyłem na jakimś mniej znanym "żyjącym" forum temat, który myślę że jest warty do rozpatrzenia tutaj:Jakie są wasze doświadczenia z wyjazdami służbowymi? Warto inwestować np. taką torbę , czy lepiej zwykły materiałowy pokrowiec? Co jeszcze przyda się w delegacjach, poza np. flaszką na wieczór z menedżerem?[img]http://www.menshealth.pl/forum//public/style_emoticons/default/wink.png[/img] (I wiecznie zapominaną ładowarką do smartfonu)
    aircraft711, 2012-12-12 09:48:54
REKLAMA