REKLAMA

Profil afroman

zgłoś
    Skakanka
    Dokładnie!Domniemam że Twoja skakanka nie była pozłacana, poza tym możesz sprzedać tę.
    afroman, 2009-12-25 23:31:40
    zgłoś
    Legalizacja marihuany
    CYTAT(swojak @ Nov 21 2009, 20:36 PM) Ostatecznie jestem za "NIE"i tak ten kto chce może jarać .Wydawać by się mogło że tak właśnie jest. Sam w moim środowisku spotykam się bardzo często z marihuaną, jednakże zalegalizowanie jej w kraju całkowicie zmieniło by ogół sprawy. Na ta chwilę za posiadanie zostajemy aresztowani. W stosunku do całej sprawy , moje zdanie wygląda tak , że marihuana powinna być legalna. Prawdziwi palacze palili,palą i palić będą , a ci którzy obnoszą się z tym dla szpanu(bo i z tym się spotkalem) dali by sobie spokój lub przerzucili na coś innego. Pozdro
    afroman, 2009-12-25 23:44:40
    zgłoś
    Laptop
    Patero święta racja! 7 jest o wiele lepsza, nie zmienia ona jednak na tyle użytkowania aby była głównym kryterium.Co do parametrów oczywiście 4 gb ram , dobra grafika , co do dysku to już kwestia tego ile ,czego i jak długo będziesz przechowywał. Osobiście nie jestem zwolennikiem kupowania komputerów do wszystkiego, wolałbym kupić laptopa np z 17 calową matrycą do domu, i netbooka w podróz. Jednakże w tym przypadku wybrałbym matrycę 15. Pozdro
    afroman, 2009-12-25 23:50:29
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Jestem zakochany w Realu Madryt , niestety obecna 11 to tylko pieniądze prezesa, mało zgrania.Rozpamiętuję drużynę Zidane'a i Figo. Grali niesamowity futbol.
    afroman, 2009-12-25 23:53:57
    zgłoś
    SYLWESTER - POMOCY ^^
    Nie twierdzę ,że jesteś nie wystarczająco inteligentny,czy za mało przeżyłeś. Jednak moim zdaniem warto było by zaczekać , skoro tak się kochacie to nic nie powinno stanąć wam na drodze. Zmiany w związku nie są raczej spowodowane konkretną sprawą , moment i pufff, czegoś wam zabraknie. Warto mieć czas żeby się o tym przekonać.
    afroman, 2009-12-29 23:45:32
    zgłoś
    Wasze komórki
    Osobiście polecam Nokię E52. Jest to następca sprawdzonej E51. Dobra klawiatura,lepszy procesor,obsluga kart pamięci nawet do 16 gb(bez zawieszania się softu) ,lepszy aparat(3.2mpx) Wifi ,bardzo przydatne . A tak , no i bardzo wydajna bateria, jedna z wiekszych pojemności w modelach Nokii na rynku .
    afroman, 2009-12-29 23:55:22
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    \'Toru\' napisał(-a):Tamta jedenastka to też były tylko pieniądze i to tego samego prezesa:P Według mnie ta ma dużo większy potencjał i jeszcze pokażą na no ich staćNie lubię się kłócić ,zwłaszcza z kibicami ukochanego klubu weź jednak pod uwagę ,że jedynastka Figo i Zidane'a była poparta między innymi grą wychowanków takich jak Guti , Raul,Casillas,Salgado,Helguera,Hierro, a także piłkarzami sprowadzonymi za mniejsze pieniądze np Makalele. Oczywiście że mają potencjał , mają też wielkich zawodników i poparcie kibiców . Nie znaczy to jednak że są skazani na zwycięstwo. Dobrze ze w Madrycie ktoś wreszcie docenił ,, małych" pikłarzy i kupiono Diarę np , czy Xaviego (który oczywiście jest gwiazdą) jednak to obrona wygrywa mistrzostwa. Pozdro
    afroman, 2009-12-30 00:10:01
    zgłoś
    SYLWESTER - POMOCY ^^
    To że ktoś proponuje Ci inne rozwiązanie nie znaczy ,żę traktuje Cię z góry. Kwestia tylko czy to do siebie dopuscisz ,ale prawda jest taka ,że i tak postąpisz tak jak sam będziesz uważał , a większość rad wzdbudza tylko wątpliwośći Pozdro
    afroman, 2009-12-30 00:15:59
    zgłoś
    wspomaganie wodą mineralną
    Ciekawy wątek, również przyłączam się do pytania powyzej
    afroman, 2009-12-30 00:51:13
    zgłoś
    Upadek moralności społecznej
    Tak , to zdecydowanie jest przerażające. Moim zdaniem jest to spowodowane tym , iż wcześniej istniała np pewna granica co się kupuje , a czego nie dziecku. Dla przykładu : ,, Nie kupimy mu przecież telefonu za 1000zł , on ma dopiero 11 lat" . Teraz rodzice chcą za wszelką cenę dogodzić dziecku ,nie koniecznie dla jego dobra. Kolejna sprawa, brak zupełnej samokrytki. Nie wiem jak to wyglądało u was ale już w szkole podstawowej , jeden z moich rodziców szedł na zebranie , i usłyszane w szkole opinie o moich wadach np brak kultury , chciał wyprostować.Teraz jednak w większości przypadków rodzice stosują sposób ,, co pani wie o moim dziecku? " lub ,, to jest mój syn , i nie będzie mi go pani obrażać ,zmieniać etc" Dzieci są rozpieszczone, aroganckie co bardzo szybko obraca się przeciwko rodzicom.Co do arogancji osób dorosłych ,często również się z tym spotykam. Właściwie nie mam pomysłu jak na to zareagować , ponieważ gdy starasz się być kulturalny , robisz tak 1,2,3 .. W końcu nie wytrzymujesz i odpowiadasz agresją na agresję, i dajesz pretekst by ktoś powiedzial potem że młodzież jest nie kulturalna. Nie wiem co wy o tym sądzicie, jednak ja w moim wieku spotykam się z tym bardzo często , i zaczynam zastanawiać się nad właściwym podejściem . Próbowanie naprostowania czegoś takiego w moim przypadku zostanie przez tę drugą osobę raczej zignorowane.
    afroman, 2010-01-02 21:53:22
1 2 3 ... 25
STRONA 1 z 25
REKLAMA