[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil adder

zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    A ja was zaskocze:D moim postanowieniem jest schudnąć Mam okolo 175 i warze 88:( cel 88 ale mięśni;d ćwiczę już jakiś czas (okolo 3misiecy ) ale niestety nie systematycznie wiec choć jakies efekty sa to droga jeszcze długa wiec na nowy rok zycze sobie i wam silnej woli żeby się chciało ćwiczyć A co do sposobu radzenia sobie z nadwaga to wybieram pzedewszystkim siłownie 3 razy w tygodniu oraz dietę.
    adder, 2009-01-04 11:39:12
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    o dzieki;d nie wiem czy skorzystam ale na pewno to przetestuje:D wypas od razu wszystko ładnie podane
    adder, 2009-01-05 00:13:39
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    Ja paliłem kilka lat temu(nawet 18 nie miałem:)) i nie miałem wielkich problemów z rzuceniem, możne dlatego że dużo nie paliłem... ale wiem z obserwacji moich znajomych ze jeśli silna wola nie pomaga to zawsze można pójść do lekarza pierwszego kontaktu...jeśli ma się problem i nie wiadomo co wziąć jako pomocnika;d A co do wróżek to musiałbym byc bardzo zdesperowany żeby tam pójść
    adder, 2009-01-05 23:22:12
    zgłoś
    Czy to możliwe by tak szybko przybrać na wadze??
    A ja mam pytanie a propos jak łączyć ćwiczenia w pary żeby zwiększyć tępo i zmniejszyć czas treningu. ja trenuje dokładnie tak jak moj poprzednik znaczy klata +biceps; plecy+triceps; nogi+barki. Jak łączysz i jakie ćwiczenia?
    adder, 2009-01-05 23:36:28
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    jestem bardzo zadowolony ze jest wreszcie co poczytać w internecie;d dzięki bardzo
    adder, 2009-01-05 23:46:50
    zgłoś
    Dieta ABS: Ty też masz mięśnie brzucha. Tak, Ty.
    fajne!może nie zastosuje się w całości ale wykorzystam część patentów oraz przepisów dzięki bardzo pomagają takie art. do stworzenia swojej diety
    adder, 2009-01-05 23:49:50
    zgłoś
    Czy to możliwe by tak szybko przybrać na wadze??
    to trochę wymagające ale na czymś takim mi zależało. Spr dzięki bardzo spróbuje użyć tego CPC. chociaż nie jestem przekonany bo np podciągnę się tylko ze 4 razy i to z trudem wiec nie chce tego wciskać jako ćwiczenie na razie, podobnie jest z pompkami tricepsowymi zrobię z 6 i nie będę miał siły na więcej ale na pewno postaram się zastosować do twoich rad. dzięki!
    adder, 2009-01-06 00:04:05
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Ja używałem 1.5 roku temu kreatynę (trec) i jakieś dezoxe (nazwy nie jestem pewien) to naprawdę dawało efekty:) przez 1 miesiąc dali mi naprwade dużo ale więcej dała mi l-karnityna. to polecam działa! l-karnityna + areoby i kilogramy lecą (oczywiście dieta tez jest potrzebna)
    adder, 2009-01-06 00:35:29
    zgłoś
    Kurs gotowania
    a ja bym po prostu wnioskował za założeniem tematy/działu na forum gdzie można by się dzielić przepisami jest coś takiego co prawda juz na wielu innych stronach o kulturystyce itp ale mysię ze MH podchodzi do sprawy trochę inaczej (nie zeby przypakować tylko żyć zdrowo) Myślę ze wiele osób zna fajne zdrowe mało kaloryczne przepisy czy sposoby na dane posiłki
    adder, 2009-01-06 00:40:46
    zgłoś
    Dzwięk z PS3 do Kina Domowego
    \'empir\' napisał(-a):Jeżeli przesyłanie analogowe jest lepsze od cyfrowego, to czemu sie od niego odchodzi?z tego co ja wiem to sie mylisz. Cyfrowe wejścia są przede wszystkim szybsze i bardziej wydajne... głowy nie dam ale przy analogowych jest utrata jakości choć nieznaczna w stosunku do cyfrowego. Czy ktoś może wie który z medium jest lepsze do przesyłania dzwięku z PS3 do Kina Domowego ? Mam do dyspozycji kabel HDMI lub kabel optyczny. Chodzi mi tylko i wyłącznie o jakość samego dzwięku.Wybrał bym kabel optyczny choć nie zrobiło by mi pewnie dużej krzywdy wejście HDMI Kabel optyczny na pewno działa szybciej od standardu
    adder, 2009-01-06 00:50:38
1 2 3 ... 31
STRONA 1 z 31
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij