REKLAMA

Profil szwircu

zgłoś
    Praca
    CYTAT(Dilu @ May 7 2009, 1:03 AM) Diety nie mam szans utrzymac, to po prostu niemozliwe.też tak myślałem do czasu, polecam takie pudełka na jedzenie z których można powietrze odessać.pozdro!
    szwircu, 2009-05-07 06:32:11
    zgłoś
    Men's Health: Trener
    również jestem dość wysoki i dlatego nie przesadzam z ciężarem za to robie martwy "na prostych nogach" - bardzo dobrze na mnie działa. a odnośnie budowania masy - to prawda jest taka że równie dobrze można masę zbudować za pomocą obciążenia 50 kg jak i 100 kg, kwestia dobrania odpowiedniej metody ćwiczeń - w domu nie mam całej sterty sprzętu, a głównie tam ćwiczę - przy wzroście 190cm ważę obecnie 104kg i mimo że mam zamiar zejść z wagi do około 99-100 kg to nie uważam się i raczej nikt nie uważa mnie za grubaska
    szwircu, 2009-05-07 06:40:34
    zgłoś
    Równaj do wzorca!
    CYTAT(Chuck @ May 7 2009, 20:19 PM) Mam pytanie, czym zastąpić sciąganie drążka? Podciąganiem NA drążku? Bo w domu raczej nie dysponuje zadnymi maszynami...dokładnie tak jak piszesz - szerokie/wąskie trzymanie - najlepiej łączyć z różnymi rodzajami chwytu , plus ewentualnie wszelkiego typu wiosłowania w opadzie tułowia - sztangą, sztangielką
    szwircu, 2009-05-07 21:55:50
    zgłoś
    Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009
    głosować można od 18
    szwircu, 2009-05-07 22:27:28
    zgłoś
    Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009
    jak już w innym poście pisałem, wybieramy mniejsze zło, osobiście nie identyfikuję się z żadną partią polityczną (chyba jak większość młodych ludzi) - najważniejsze nawet nie jest by politycy byli bardzo fachowi, tylko by mieli dobre kadry i doradców w służbie cywilnej (fachowców od pisania ustaw itp.). Sama polityka to jest po prostu w mniejszym lub większym stopniu gra nastawiona na osiągnięcie celów swojej partii (którym raczej nie jest dobrobyt społeczeństwa). A apropo PR-owskich zabiegów, to najlepszym atutem PO jest PiS i jego działania, mnie czasem nawet zastanawia czy Jacek Kurski nie jest przypadkiem tajnym agentem platformy w szeregach kaczyńskich. Idąc dalej mogę się założyć że 95 procent ludzi nie zna programów wyborczych ludzi na których głosują, tylko oddają swój głos na osoby które najczęściej widzą w TV, gazetach itp. nieważne przy jakiej okazji - afer, skandali, protestów, komisji, rozrób. A gdyby nawet przeciętny obywatel chciałby przeanalizować przed wyborami programy wyborcze to stwierdziłby, że w każdym jest mniej więcej to samo tylko napisane troszkę innym językiem.Można jeszcze zadać sobie pytanie, jak wpłynie wybór PiS czy PO na nasze osobiste życie? Ja mogę stwierdzić, że zarówno za rządów PiS, SLD, PO żyje mi się tak samo dobrze, nie zauważyłem żeby jakaś z tych partii ograniczała moje wolności czy próbowała ingerować w moją prywatność (poza sporadycznymi pomysłami które i tak nigdy nie przechodzą po bojkocie przez media), ale uważam że pewne postacie z naszej polityki ośmieszają nas na arenie międzynarodowej, a to już skłania mnie do wyboru ludzi mniej agresywnych i bardziej stonowanych. pozdrawiam!
    szwircu, 2009-05-08 07:07:32
    zgłoś
    Porada jak dozować kreatynę
    CYTAT(Bartek @ May 10 2009, 17:22 PM) Napiszę tutaj , bo nie opłaca się zakładać nowego tematu a mianowicie, czy w dni treningów aerobowych kreatynę mam stosować tak jak w dni nie treningowe(tj. 2 kaps rano na czczo) czy tak jak w przypadku treningu siłowego (do tego jeszcze 2 przed treningiem) ?tak jak w dni treningowe
    szwircu, 2009-05-10 19:18:03
    zgłoś
    Herbata: co pijecie?
    Ja pijam czerwoną herbatkę z grejfrutem oraz herbatkę z l-karnityną każdą po razie, kawka to ostatnio taka z dodatkiem cykori (60%)
    szwircu, 2009-05-12 12:02:25
    zgłoś
    Wasz wzrost
    myślałem, że pamela jest wyższa
    szwircu, 2009-05-12 12:03:53
    zgłoś
    Pieczywo
    CYTAT(adrian @ May 12 2009, 9:05 AM) ile kromek chleba na dzien zjadac zeby nieprzesadzic:D ??to już tylko od ciebie zależy, osobiście jem chleb tylko na śniadanie - 2-3 kromki, albo jedną dużą bułkę z ziarnami. czasem jak mam bardziej pracowity dzień to skuszę się na drożdżówkę, albo kanapkę z uniwerkowego bufetu
    szwircu, 2009-05-12 12:05:32
    zgłoś
    6--pak jak szybko można zbudować
    CYTAT(bartolomeo107 @ May 8 2009, 20:03 PM) nie wolno zbyt często wykonywać treningu interwałowego, ponoć max. 2 razy w tygodniu. Jest tak dlatego że ten specyficzny rodzaj treningu piekielnie obciąża serce, co nie dotyczy klasycznych aerobów.są bardzo różne rodzaje interwałów (każdy znajdzie coś dla siebie) dobre są dlatego, że podkręcają na bardzo długo metabolizm. co do 2 razy w tygodniu bym polemizował - kwestia dobrania odpowiedniej częstotliwości (tętna) i czasu ich trwania. osobiście interwały stosuję od końca wakacji i obecnie ważę 103 kg, a wcześniej 114 przy wzroście 190 cm -> z tym że planuję dobić do wagi między 95, a 100 kg dodam jeszcze że stosuję interwały przed treningiem siłowym i nie zauważyłem ani spalenia mięśni ani jakiegokolwiek spadku siły, a wręcz przeciwnie.Pozdrawiam!
    szwircu, 2009-05-12 20:23:53
1 ... 2 3 4 ... 110
STRONA 3 z 110
REKLAMA