REKLAMA

Profil szwircu

zgłoś
    Siłownia czy bieganie?
    ja trening siłowy łącze ze skakanką i wioślarzem, na bieganie czekam aż sie skończy tak intensywne pylenie roślin (niestety alergikiem jestem)
    szwircu, 2009-04-29 07:48:48
    zgłoś
    Siłownia czy bieganie?
    odnośnie pływanka to czekam, aż w morzu będzie troszkę cieplej - do plaży mam z domu około kilometra więc zanim sinice sie pojawią mam nadzieje na morską kąpiel, może w majówkę inauguracja
    szwircu, 2009-04-29 14:19:02
    zgłoś
    300 Spartan
    widziałem różne warianty tego treningu. kiedyś nawet zrobiłem jeden z nich ale nie zmieściłem się w zalecanym czasie - chyba 18 minut? wydaje mi sie ze treningi tego typu to dobry sposób aby przysłowiową "rutynę" przełamać.
    szwircu, 2009-05-04 07:47:05
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    obecnie czytam "władcę pierścieni" kolejny raz oraz "lód" - dukaja, niecierpliwie czekam na przetłumaczenie kolejnych 3tomów sagi o mrocznym elfie - r.a. salvatore,zbliża się sesja to pewnie łyknę też kilka książek akademickich ;-)
    szwircu, 2009-05-05 07:33:04
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    ja ubieram to co mi się wizualnie podoba i jednocześnie dobrze na mnie leży. jeśli chodzi o poszczególne części garderoby: góra - koszulki i bluzy najczęściej kupuję lonsdale, crop town, big star, lubię też flanelowe; kurtki - brązowy zamsz, na zimę kurtka thor steinar (troszkę militarna)spodnie - najczęściej jeansy, czasem moro (ale raczej rzadko), do spodni skórzany pasek z standardową klamrą lub szelki, buty - wygodnie przede wszystkim, na codzien martensy, lub adidasy/vansy, skarpetki - komfortowe, bezuciskowe z szeroką gumkągatki - bokserki/slipki ;-)
    szwircu, 2009-05-05 07:45:35
    zgłoś
    Faceci a Fitness?
    ja ćwiczenia fitnesowe wykonuję w trakcie rozgrzewki oraz po treningu w ramach wyciszenia, co do wspólnego ćwiczenia z paniami to nie próbowałem - ćwiczę sam, ale myślałem niedawno czy nie wybrać się raz w tygodniu na siłownię razem ze swoją lubą
    szwircu, 2009-05-05 08:40:03
    zgłoś
    Żałoba narodowa
    J.W. w dzisiejszych czasach nie głosuje się "NA KOGOŚ" tylko "PRZECIW KOMUŚ"; tak jak prezydent Wałęsa ostatnio mówił, że PO nie jest ideałem, ale jest chyba najlepszą alternatywą. Mnie najbardziej boli, że nie ma w Polsce alternatywy na lewej stronie bo obecny jej kształt to jest prawdziwy śmiech na sali - gburowaty Napieralski i medialny lecz bez charyzmy Olejniczak :/
    szwircu, 2009-05-05 18:13:32
    zgłoś
    Żałoba narodowa
    tu nie chodzi o sukcesy, tusk w cale nie jest lepszy w zmienianiu świata na lepsze niż kaczyński. polityka to błoto a w błocie taplają się świnie (bez urazy dla zwierząt hodowlanych), jako wyborca wybieram świnie z bardziej ludzką twarzą podam przykład -> jak widze kurskiego to sobie myśle: "co za skur*iel", a jak widze palikota to myślę: "żartowniś" zresztą jeśli chodzi o obietnice wyborcze to praktyka pokazuje, że im mniej się politycy do ich wykonywania zabierają tym lepiej dla gospodarki, prawa itp. np. we Włoszech był okres gdy w trakcie jednego roku bodajrze 9 razy zmieniał się rząd - politycy nie mieli czasu na reformy bo cały czas zajmowali się aferami - efekt był taki, że brak zmian w prawie i w polityce ekonomicznej na której nie skupiali się "pieniacze" z parlamentu przyciągał inwestorów i napędzał gospodarkę, bo im mniej niechcianych zmian w strategicznych sektorach tym bardziej zachęca to do lokowania kapitału w danej sferze. Cała sprawa wiadomo ma różne aspekty ale chyba jednak coś w tym jest pozdrawiam!
    szwircu, 2009-05-05 18:52:20
    zgłoś
    Za co kochasz futbol?
    CYTAT(Czytacz @ May 5 2009, 18:28 PM) Futbol jest dla dziewczynek!Możnaby powiedzieć, RUGBY jest dla MĘŻCZYZN!!
    szwircu, 2009-05-05 19:00:09
    zgłoś
    Men's Health: Trener
    CYTAT(*Luki* @ May 6 2009, 19:42 PM) Ja mam do was pytanie. Otoz cwicze teraz trening na sile z MH Trenera i w poniedzialek robie klate~, w srode nogi+martwy ciag, w piatek zas ramiona. Tak to mozna uogolnic. Strasznie po martwym ciagu bola mnie plecy po srodku - moze kregoslup, miedzy lopatkami. Mam prawie 2 metry wzrostu i kazdy starszy wyga na silowni mi go odradza. Mam juz dosyc tego bolu, nie chce sobie szkodzic. Czym moge zastapic martwy ciag?Lukihmm możesz wypróbować martwego ciągu techniką "sumo" - jakiś starszy wyga ci na pewno pokaże, polecam też unoszenie tułowia z opadu na ławeczce (najpierw bez obciążenia potem za karkiem można dodawać co raz większe ciężary) - może to chociaż częściowo zastąpi martwy ciąg.pozdrawiam!
    szwircu, 2009-05-06 20:10:32
1 2 3 ... 110
STRONA 2 z 110
REKLAMA