REKLAMA

Profil szwircu

 • avatar
  zgłoś
  Sauna a plemniki
  Pamiętam jakiś program w BBC, gdzie opisywano sytuację z restauracji w której wszyscy kucharze mieli problemy z płodnością. Okazało się że powodem był fakt umiejscowienia wylotów z piekarników i innych urządzeń do gotowania na wysokości jąder - coś w tym jest.
  szwircu, 2011-12-12 13:09:28
 • avatar
  zgłoś
  wiara a seks
  \'LilPeneros\' napisał(-a):współczesny judaizm ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwemTwoje stwierdzenie jest znacznym uproszczeniem - to tak jakby powiedzieć: "Luteranizm nie jest odłamem Katolicyzmu gdyż współczesny protestantyzm ma niewiele wspólnego z kościołem katolickim".Nic nie mówiłem o teraźniejszym wyglądzie kościoła czy chrześcijaństwa, które nijak ma się do judaizmu (tymbardziej, że w samym chrześcijaństwie istnieją ogromne podziały). Miałem na myśli genezę samą w sobie - chrześcijaństwo wyewoluowało z religii żydowskiej i jest to niezaprzeczalne, dlatego miast chrześcijanie lepiej mówić judeo-chrześcijanie bądź żydo-chrześcijanie. I nie ma tutaj znaczenia od jakiego judaizmu wywodzi się chrześcijaństwo. Twój wywód stwierdza jasno, że wywodzi się z judaizmu biblijnego, a judaizm biblijny mimo że różni się od judaizmu rabinicznego judaizmem zawsze pozostanie.
  szwircu, 2011-12-28 14:39:02
 • avatar
  zgłoś
  Offtop
  \'Gigan91\' napisał(-a):"Adam subskrybuje statusy użytkownika Pablo Mielno Boczar"Jak można subskrybować tego debila?O co chodzi? Właśnie jem zupę, ale nikogo nie subskrybuję.
  szwircu, 2012-01-03 15:51:39
 • avatar
  zgłoś
  Muzyka: co polecacie?
  Slayer!
  szwircu, 2012-01-13 11:43:36
 • avatar
  zgłoś
  Internet
  Nie ma czym się podniecać w ACTA - po pierwsze jest to wielka szansa by uderzyć w zalewające nas ze wszystkich stron podróbki "made in china". Kontrowersyjne zapisy, które już teraz są poddawane krytyce nie przejdą przez Trybunał Konstytucyjny - tymbardziej że już słychać bardzo duże wątpliwości ze strony sędziów na szczeblu europejskim (ETS, ETPCz). Również za godne pochwały uznać należy stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich, który sprawę podjął z urzędu i zapowiedział wykorzystanie swoich kompetencji w tej kwestii. Ludzie nagle wykazali wielkie zainteresowanie jak została uchwalona ACTA, a gdy chodzi o inne ważniejsze sprawy wprowadzane do naszego porządku prawnego zarówno w drodze umów międzynarodowych jak i ustaw to mają to za przeproszeniem w d*pie.Zapewniam, że implementacja ACTA nie była owiana żadnym nimbem tajemniczości w porównaniu do innych tego typu aktów. Jest dostęp do posiedzeń parlamentu europejskiego, parlamentów narodowych (można sobie nawet oglądać głosowania na tvp2), dostępne są protokoły kto za czym głosował. Jeśli chcecie mieć wiadomości na temat działalności organów władzy po prostu wyłączcie redtube, facebooka i kwejka oraz udajcie się na serwisy zakończone literami: "europa.eu", "gov.pl".
  szwircu, 2012-01-30 08:14:54
 • avatar
  zgłoś
  Własna siłownia - sprzęt
  \'sakii\' napisał(-a):od jutra w realu jak kogoś interesuje będą 10-kilowe sztangielki mari Active, przecenione z 75 na 35Zrobiłeś mi nadzieję, a tutaj jednak cena 59 (pierwsza gazetka)
  szwircu, 2012-02-02 07:52:11
 • avatar
  zgłoś
  Błahe pytania - mądre odpowiedzi
  \'benqu\' napisał(-a):czemu ławki skośnej nie ?To co wklejasz to ławki do robienia brzuszków, kup normalną ławkę pod sztangę z regulacją oparcia byś mógł ćwiczyć w skosie dodatnim, ujemnym oraz w pozycji równoległej do ziemii.
  szwircu, 2012-04-09 09:38:56
 • avatar
  zgłoś
  Offtop
  Pozdrawiam, chłopaki! Mokrego dyngusa ;-)
  szwircu, 2012-04-09 09:40:21
1 ... 108 109 110
STRONA 110 z 110
REKLAMA