REKLAMA

Profil szwircu

zgłoś
    Depilacja laserowa
    \'sakii\' napisał(-a):zniewieszczenie na maksa. Depilujący się faceci.To jest jeden z tych nielicznych momentów gdy zgadzam się z Sakiim w 100 procentach!
    szwircu, 2011-11-23 12:44:25
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'LilPeneros\' napisał(-a):W posiłku [u]potreningowym[/u] jako źródło węglowodanów niech ci posłuży ryż brązowy (do kupienia w każdym dobrym sklepie) albo makaron razowy Moim zdaniem niezbyt trafna porada - szczególnie na masie.
    szwircu, 2011-11-24 21:51:08
    zgłoś
    Rzucenie fajek
    CYTAT(sakii @ 29-11-2011, 12:41) E-papierosy są nieprzebadane! i nie wiadomo co w nich jest.Dokładnie - to jest taka sama sytuacja jak z Sterydami Anabolicznymi i Prohormonami, pierwsze dobrze opisane w literaturze medycznej oraz w stosowaniu, dobrze znane skutki uboczne i ewentualne ryzyko powikłań, drugie wielka niewiadoma. Najlepiej żadnego ścierwa nie palić
    szwircu, 2011-11-29 12:01:39
    zgłoś
    Kreatyna od A do Z
    \'Brylant\' napisał(-a):ja w wieku ok 12 lat powiedziałem, ze jak mi jeszcze raz dadzą klapsa to zadzwonie na policje i powiem, że mnie bijecie i maltretujecie -od tamtej pory to ja rządzę w domu!Miałem to samo tylko powiedziałem, że jak jeszcze raz będzie klaps to zajmę się dilerką
    szwircu, 2011-12-01 20:57:13
    zgłoś
    Finałowa dziesiątka: Grzegorz Płaczkowski
    Lil, za dużo mędrkujesz - podajesz jakieś książkowe przykłady jakby 100 % populacji dało wrzucić się do jednego worka dietetyczno - treningowego. Wogóle nierozumiem o co Tobie chodzi z faktem, że facet ćwiczy splitem? Powiem szczerze, że polecenie FBW jako podstawowego treningu dla osoby, która ma 8 letni bagaż treningowego doświadczenia mnie rozśmieszyło. Na koniec dodam, że facet konkretnie wygląda i prawdopodobnie przez 8 lat poznał siebie na tyle dobrze, że wie co na niego działa.
    szwircu, 2011-12-02 16:20:54
    zgłoś
    Offtop
    \'Wujas\' napisał(-a):Jak będę się masował to kupię konsolkę póki co muszę zapie*dalać, żeby garnitur ładnie na mnie leżał w dniu studniówki Kupujesz konsolę z czujnikiem i grasz w gry które wymagają ruchu
    szwircu, 2011-12-02 20:59:37
    zgłoś
    Domowe jedzenie a dieta
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Wyjaśnij dlaczego twoim zdaniem paluszki rybne nie powinny być identyfikowane ze zdrowiem.Zdrowa dieta to taka dieta, w której wysoko przetworzone produkty zajmują jak najmniej miejsca.Wystarczy spojrzeć na skład sklepowych paluszków rybnych - 50 - 60 procent to ryba i to najczęściej słabej jakości (często zmielona). Reszta to wypełniacze - mąka, kukurydza, tłuszcze (niekiedy nawet soja). [u]Konkludując paluszki rybne mają się do ryby tak jak parówki do mięsa[/u].- zerknąć do galerii!
    szwircu, 2011-12-07 13:07:43
    zgłoś
    Domowe jedzenie a dieta
    Nie wiem co to "Złota Rybka", ale jeśli się nie mylę to jest produkowana przez Frosta i jej skład niewiele będzie różnił się od "Złotych paluszków rybnych", producent na stronie podaje że Filet z ryb białych stanowi 57% wagi paluszka. Dodatkowo producenci wysokoprzetworzonej żywności "oszukują nas" wpisując do tabeli składników odżywczych także białko niepełnowartościowe - więc bilans mimo, że teoretycznie ok, faktycznie wypada na niekorzyść tego typu produktów.
    szwircu, 2011-12-07 19:04:25
    zgłoś
    Jak ćwiczyć na atlasie ?
    \'Wujas\' napisał(-a):Jak czytam, że ktoś nie trenuje nóg i brzucha to kojarzy mi się trochę z koksem, który bije Omke, ćwiczy tylko biceps i klatkę...Co do nóg to się zgodzę - zawsze trzeba je mocno katować. Brzuch jednak [u]czasami[/u] można lekko odpuścić - np. w sytuacji gdy wykonujemy dużo ciężkich siadów czy ciągów.
    szwircu, 2011-12-08 08:38:39
    zgłoś
    Studia
    \'martaaa21\' napisał(-a):ja studiuje prawo, ale ciezko ciezko bedzie pracowac w zawodzie ;/;/;/Nie ma się co załamywać - ja od 2 miesięcy (mimo nienajgorszego CV) szukam patrona i chociażby stażu w kancelari, ale podobno średnio dzisiaj szuka się pracy 7 miesięcy Trzeba być dobrej myśli
    szwircu, 2011-12-09 10:39:40
1 ... 108 109 110
STRONA 109 z 110
REKLAMA