REKLAMA

Profil szwircu

zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    Chciałbym zauważyć że obrastasz tkanką tłuszczową od nadmiaru kalorii - tyłek urośnie niezależnie od tego czy nadmiar kalorii dostarczysz z białka, węgli czy tłuszczu. Nie wiem też co wogóle ma temperatura topienia tłuszczu do jego odkładania się w organiźmie?
    szwircu, 2011-10-25 12:35:25
    zgłoś
    \'sakii\' napisał(-a):2000 kcal to jest średnie zapotrzebowanie energetyczne dorosłego mężczyzny o wadze 70 kilo, na cały tydzieńNie mam więcej pytań Wiem, że to pomyłka niecelowa ale i tak mnie to rozbawiło!
    szwircu, 2011-10-28 20:16:27
    zgłoś
    Wojsko PL vs. USA
    Przed zaciągnięciem się do wojska polecam przeczytanie "Na Zachodzie bez zmian", " Czas życia i czas śmierc" Remarka albo "W księżycową jasną noc" Whartona.A przed zgłoszeniem na misję polecam:
    szwircu, 2011-10-31 10:19:02
    zgłoś
    \'patryk2506\' napisał(-a):czy w dni odpoczynku miedzy treningami powinienem spozywac mniejsza ilosc kcal niz w dni treningoweNo to są dni odpoczynku czy dni treningowe? Moim zdaniem w dni bez treningu jeśli dzień wcześniej na prawdę mocno ćwiczyliśmy powinniśmy dążyć do uzupełnienia zasobów organizmu - dobre węgle i białko to podstawa regeneracji.
    szwircu, 2011-11-11 10:03:20
    zgłoś
    Studia
    Ja bym został na prawie!
    szwircu, 2011-11-17 16:01:14
    zgłoś
    Studia
    Ten dramat i dylematy finansowe, które masz teraz to pikuś w porównaniu do tego co będziesz przeżywał gdy minie chwilowa euforia po ukończeniu studiów oraz dostaniu się na wymarzoną aplikację - chyba że idziesz na ogólną, tam dość wysokie stypendium rozwiewa przynajmniej część materialnych problemów.
    szwircu, 2011-11-17 19:11:44
    zgłoś
    Studia
    \'sakii\' napisał(-a):przy tym sposobie naboru na aplikacjeSposób naboru na aplikacje jest obecnie klarowny, mimo że nadal toczy się potężna debata o kształt aplikacji oraz system szkolenia. \'sakii\' napisał(-a):Albo trzeba mieć adwokata czy notariusza w rodzinie, albo dać sobie spokój i nie tracić życia. A prawnik bez aplikacji, jest prawnikiem zbędnymNie mam ani adwokata ani notariusza w rodzinie i jakoś idę po kroku do adwokatury, a w przyszłym roku postawiłem sobie za cel pracę jako asystent na uczelni i rozpoczęcie doktoratu.Na studiach prawniczych trzeba zrobić porządne praktyki, starać się spożytkować czas wolny i rozwijać prawnicze zainteresowania - mimo że na rynku działa wiele klanów, to trzeba pamiętać że co większe kancelarie funkcjonują jak potężne przedsiębiorstwa i liczą się kompetencje (połączone z pracowitością), a nie świecenie oczami przed kumplem. Oczywiście jak ktoś skończy prywatną szkołę Prawa, Picia i Dyplomacji, którą opłacą mu rodzice to niech się nie dziwi że jest kierowcą czy pracuje w McDonald. Tymbardziej jest szansa dla młodych i ambitnych - kancelarie (szczególnie w Warszawie) mają swoje programy stażowe po których z otwartymi ramionami witają Cię po zdaniu egzaminu na aplikację (nawet Ci ją opłacają) - widać tutaj moim zdaniem pozytywne wciskanie się systemu korporacji prawniczych rodem z USA.Kończąc chciałbym powiedzieć, że prawnik to nie tylko Adwokat czy Notariusz. Jeśli kogoś nie interesują sprawy karne to może iść w kierunku bardziej liberalnej korporacji - Radcowskiej. Jeśli ktoś na prawde ma prawnicze zacięcie i jest zdolny to może spokojnie uderzać w Aplikację Państwową, która daje stypendium ok. 3300 - 3500 zł i w przyszłości możliwość bycia Prokuratorem czy Sędzią. Prawo daje możliwość zrobienia uprawnień Syndyka, Doradcy Podatkowego, Rzecznika Patentowego. Można realizować się również i przyzwoicie zarabiać w organach państwowych: Najwyższa Izba Kontroli, Prokuratoria Generalna, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Narodowy Bank Polski, Rzecznik Praw Obywatelskich itp. Na prawdę nie jest tak źle jak wszyscy chcą żeby to wyglądało - trzeba tylko też dać coś od siebie przed zostaniem Asem Palestry. Pozdrawiam!
    szwircu, 2011-11-17 21:17:13
    zgłoś
    białko sfd opinie
    Oj chłopaki! Żelatynka poprawia stawy, powinniście się cieszyć, że Biedronka daje wam w gratisie do jogurtu ochronę chrząstki gratis! ;-)
    szwircu, 2011-11-17 21:27:55
    zgłoś
    Doping
    \'sakii\' napisał(-a):doping zapewnia tylko i wyłącznie optyczną wielkość mięśni.To po co stosują doping zawodowi sportowcy? By ładnie wyglądać - wątpie?
    szwircu, 2011-11-18 19:06:12
    zgłoś
    Doping
    Ludzie nie sprowadzajmy dopingu tylko do SAA, przecież substancji stosowanych do zwiększenia osiągów jest mnóstwo, co jakiś czas słyszy się np. o erytropoetynie, a teraz przecież pracuje się nad dopingiem genetycznym. Jak przedmówca wspomniał - ja tak samo polecam objerzenie "bigger, stronger, faster".Ostatnio czytałem artykuł, który pokazywał że doping gości nawet w mocno amatorskim sporcie - pokazywali faceta, który po stosowaniu dopingu osiągnął lokatę w drugiej setce startujących maratonu miejskiego, gdzie rok wcześniej był blisko lokaty 300. Pozdrawiam.
    szwircu, 2011-11-19 08:49:04
1 ... 107 108 109 ... 110
STRONA 108 z 110
REKLAMA