Profil young

zgłoś
    Buty do koszykowki
    AND1 na asfalt? no proszę Cię, oni w nich grali bo im za to niemało płacono. And1 są mało wytrzymałe, niekiedy niewygodne i z tego co się orientuję tylko dwa modele są godne uwagi: Tai Chi oraz jeden którego nazwy nie pamiętam, ale miał dziurkowaną skórę z wierzchu, a podeszwę z kauczuku (choć i te miały kiepską trwałość).Weź pod uwage, że jakiekolwiek buty na asfalcie będą się dość szybko ścierać, nawet jeśli mają dość mocna podeszwe, asfalt to asfalt - firmy produkują buty przede wszystkim na parkiet. Co do AND1 to nie są takie złe, dawno temu jak grałem tylko na dworze to takie wytrzymywały mi na 2 lata solidnego biegania, ale jeśli nie jesteś do nich przekonany to moge zasugerować np takie Adidasy Kevina Garnetta A3 z dobra amortyzacją żeby kolana nie cierpiały. Co do tartanu, to gram na nim w butach od 'parkietu'- jedyny minus jaki uświadczłem to, że się szybciej brudzą, poza tym jest wszystko ok
    young, 2012-01-09 19:05:49
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Jeśli futbol, to tylko Arsenal Londyn - 'zakochałem' się w ich grze chyba w 2004 jak bez porażki wygrali Premirship. Vieira, Pires, Bergkamp, Henry to była paka! Dzisiaj zresztą ważny dzień bo zainauguruje Titi, którego wypożyczyli na 2 miechy z NY Red Bulls
    young, 2012-01-09 19:10:09
    zgłoś
    Buty do koszykowki
    Nie są tak lekkie jak hyperdunki/hyperfusy/hypermaxy etc, ale jeśli nie masz nóg jak zapałki, a troche siły i dynamiki to będzie wszystko w najlepszym porządku!
    young, 2012-01-09 20:45:47
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Oj Wy ludzie małej wiary i płytkiego myslenia... To, że Arsenal nie wygrał nic od kilku lat jeszcze o niczym nie przesądza, wtedy kiedy święcili swoje mistrzostwa Angliizastanówcie się na jakich miejscach były chelsea londyn i manchaster city, hmm, które wg was zapewne na dzień dzisiejszysą zapewne topowymi klubami świata, z legendą i historią powstałą za pomocą petrodolarów
    young, 2012-01-12 11:47:33
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    sumo dead lift high pull 5x5 przysiad tylni 5x5 Thrusters 5x5 MC 5x5To są moje ćwiczenia na nogi(oczywiście nie wykonuje ich wszystkich na jednym treningu), ale nie wiem ile obciążenia zakładać żeby poprawić wyskok i był najlepszy efekt, prosze o porade w ten deseń.Moje gabaryty: 181cm, 84kg, staż na siłce: pół roku
    young, 2012-01-13 16:10:57
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'Marcin\' napisał(-a):Jak myślicie taki plan treningowy tygodnia nie będzie za ciężki dla kolana ?mmatrening z kettlebellembiegmmatrening z kettlebellembiegodpoczynekJak narazie po pierwszych treningach mma nie odczuwam bólu w kolanie . Jednak po treningu jest bardzo nagrzane (ciepłe ).Albo znajdziesz jeden/dwa dni odpoczynku wiecej albo bierz konskie dawki supli na regeneracje inaczej zajedziesz kolana i siebie przy okazji. Polacz moze bieg z treningiem mma
    young, 2012-01-15 12:09:28
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    "Ali"- ciekawy film oparty na biografii Casusa Claya aka Muhammada Aliego z dobra rola Willa Smitha, p.o.l.e.c.a.m!
    young, 2012-01-15 12:11:43
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    A.sumo dead lift high pull 5x5przysiad tylni 5x5przyciąganie hantli do ciala 5x10wyciskanie 5x5wyciskanie mloteczkowe (tu nie wiem ile powinno byc)B.Thrusters 5x5MC 5x5pompki szwedzkie 5x5wiosłowanie 5x10 rowniez wyciskanie bicepsu (dajcie podpowiedz ile w ilu seriach)
    young, 2012-01-29 16:20:14
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    na diecie się nie znam więc będzie fajnie jak odpowiecie, mianowicie:czy od diety, od tego co się je można kreować swoją budowe ciała np. dieta na atletyczną budowie ciała i inna dieta na typowe robienie masy, jest coś takiego?/ Czy poprostu dieta jest jedna tj. dieta na mase, a budowa ciała ukształtuje się w zależności od planu treningowego ?reasumując, koszykarz i kulturysta mogą mieć taką samą diete?
    young, 2012-02-21 21:46:30
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    mam silownie 3x w tygodniu, uprawiam tez koszykowke i tu pytamz czym polaczyc BCAA na regeneracje zeby miesnie rosly- kreatyna, bialko, hmb ?dieta mam taka, ze jem ryze, makarony, mieso, ryby, jem platki i jogurty naturalnez tego co sie orientuje to kreatyna byla by odpowiedniejsza bo tyle z posilkow jej niedostarcze a przy czestym jedzeniu bialka odzywka bialkowe nie bedzie az tak nie zbedne, racja? dzieki z gory za porady
    young, 2012-04-02 11:23:24
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA