REKLAMA

Profil wujas

zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na klatkę piersiową
    Czy konieczne jest ćwiczenie dwa razy w tygodniu ? Mógłby mi ktoś pokazać przykładową rozpiskę na siłę? Bo ja ćwiczę nieco inaczej,a zainteresowały mnie Wasze metody
    wujas, 2011-01-27 15:55:21
    zgłoś
    Sztuka walki dla niepozornych
    Ja od małego trenuje sztuki walki jako małolat boks, później Muay-Thai, a teraz trenuje brazylijskie jiu jitsu i kick-boxing. Mam sporę doświadczenie i na sparingach nie raz, nie dwa razy pokonałem gości dużo większych od siebie (ważę 70kg). Podkreśliłem ``sparingach`` dlatego, że gdy walczycie na ringu wszystko rządzi się innymi prawami - walka jest zazwyczaj czysta, ładne wejścia, uniki, techniki itd. Stając do walki na ulicy jesteście w innej sytuacji - nikt za was nie rzuci ręcznika na ring, a jak odklepiecie czy nawet poddacie się to łebki sprzedadzą wam po bucie i uciekną. Nas uczą na treningach, że najlepszym wyjściem jest ucieczka i unikanie walki na ulicy, bo koleś wyskoczy z kosą, dźgnie Cię i po temacie Oczywiście zawsze większe szansę na wygraną ma ten, który coś trenuje i jest w tym w miarę dobry. Czasami dobrze jest uciec, a czasami można komuś przypier*olić ;p Co do uderzeń to trzeba kontrolować przeciwnika widzieć, gdzie się odsłania itd. Nie ma tak że walniesz kogoś w jaja i spadnie, bo poziom adrenaliny podczas starć jest wysoki Tutaj chodzi o to żeby myśleć i kierować przeciwnikiem tak żeby się odsłonił Polecam uderzenia na wątrobę kilkadziesiąt sekund i przeciwnik nie utrzymuję gardy Nie kopcie wysoko jak nie potraficie, bo możecie się wywrócić, a wtedy to katastrofa P.SRaz dostałem rurką w głowę i obudziłem się w rowie
    wujas, 2011-01-27 17:13:25
    zgłoś
    Trening Hannibala
    Witam,W 2009r Hannibal wydał płytę DVD ze swoim treningiem, czy miał ktoś do czynienia z tym planem treningowym lub filmem ? Poszukuje tego materiału i nie mogę znaleźć, a nie wierzę, że ćwiczy tylko w parkach Jeżeli ktoś nie zna ów osobnika to podsyłam filmik:
    wujas, 2011-01-27 17:58:02
    zgłoś
    Trening Hannibala
    Ja właśnie szukam i szukam, a przydałaby mi się taka krzepa w zapasach
    wujas, 2011-01-27 19:26:11
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    Widzę, że tutaj kokieteria przebywa... ;DJa pojadę do Warszawy, Krakowa, a nawet czasami do Rzeszowa, bo mam blisko i potrafię się dobrze i stylowo ubrać.Kupowanie ciuchów dla loga jest wobec mnie głupotą, bo ubieram się po to żeby czuć się dobrze, a nie dlatego, żeby Gosia z Kasią wzdychały na widok krokodyla ze sweterka - one mają wzdychać na mój widok bez krokodula ;DJa osobiście lubię jaskrawe jak i ciemnie kolory (nie mam na myśli żółtych spodni x.X) . Lubie ubrać się w luźniejsze ciuchy. Nie przypada mi do gustu styl w którym spodnie opinają pupę, a także nie lubię mega szerokich nachów Lubie koszulki, koszule, polówki, tank topy, spodnie dresowe, jeansowe, typowo bawełniane, okulary przeciwsłoneczne, czapki (tylko new era cap`s), zegarki, jeżeli chodzi o buty to po prostu muszą mi się podobać i nogawki nie mogą się przycierać Nienawidzę majtek, tylko luźne bokserki - mama od małego miała zemną problem ;DStyl mój zalatuje pod styla niżej pokazanych osób mimo, że nie wzoruje się na nich :Oczywiście nie mam na celu ograniczania kogoś do marnych groszy ale czasami warto przemyśleć jakiś zakup:Raz byłem z koleżanką na zakupach w Krakowie, dziewczyna dostaje grubą kasę od rodziców i babci więc stać ją na wiele . Dziewczynie spodobała się torebka konkretnej marki za 500 ,- ale ja jej proponowałem bardziej racjonalny zakup czyli jakieś dwie pary spodni czy coś w ten deseń, ta się uparła i kupiła torebkę. Wróciliśmy do kolegi na mieszkanie i rano znów chciała skoczyć na jakieś zakupy, bo o 16-stej był autobus do domu, pochodziliśmy trochę i zauważyłem torebkę identyczną jak ta, którą kupiła znajoma tylko miała trochę inne logo, a jej cena wynosiła 89,-CYTAT(I know @ 05-12-2010, 1:26) nie mam coś przekonania do reserved bo miałem od nich 2 pary jeansów i jedne są ok, a drugie po miesiącu zrobiły sie jak gaza opatrunkowaNajgorzej jest się zrazić do marki, ja raz kupiłem koszulkę marki ecko i była jak zwykła szmata, powiedziałem, że nigdy nie kupię nic z tej marki... Później dostałem od znajomej koszulkę z ów marki i jest zaje*** jakości Każda firma ma rzeczy lepsze i gorszę P.S Moim marzeniem jest mieszkać w NY Póki co muszę zdać zawodowy z ekonomi i maturę żeby dostać się na studia do anglii ;D
    wujas, 2011-01-27 23:23:51
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    CYTAT(MarcinGdansk @ 28-01-2011, 0:56) ja polecam PEKIN jeśli chodzi o tanie zakupy,same markowe outletty Słyszałem coś na ten temat Tylko podobno, że jest problem z przewozem paczki, bo ograniczenia na lotniskach.Szanghai - podobno ciuchy półdarmo Nie polecam zakupów sprzętu elektronicznego, bo Pamięci przenośne o parametrach 32Gb mają 256mb ;D Oczywiście nie jednemu psu burek, można trafić na dobrą sztukę ale rzadko xD
    wujas, 2011-01-28 00:25:13
    zgłoś
    Perfumy
    \'Tomson91\' napisał(-a):Zamierzam za jakiś czas wybrać się do perfumerii. Co byście polecili z perfum? Jakie warto powąchać? Bo trochę głupio by wyglądało jakbym wszedł do perfumerii i zaczął testować każde po kolei aktualnie używam Paco Rabanne 1 Million lecz jest dla mnie za słodki, wolę bardziej męskie nuty Ja zawsze tak robię ;D Jak chcesz kupić to musisz coś powąchać ;D Babka zawsze z ziarenkami kawy stoi, żebym mógł od nowa jechać z koksem ;D\'Tomson91\' napisał(-a):Pochodziłem po kilku perfumeriach i ciężko jest mi się zdecydować Mam 20 lat i co byście polecili dla osoby w moim wieku? Wąchałem Ck Eternity które polecił mi użytkownik sauron, perfumy bardzo fajne lecz wydaje mi się że pasują bardziej do osoby mającej ponad 30 lat niż dla 20-latka Do mojego wieku pasują bardziej perfumy "młodzieżowe" niż "męskie", a nie chcę pachnieć jak 50-latek więc co możecie mi polecić?Poza tym jakie polecacie na wiosnę/lato i co sądzicie o zapachu Bulgari Aqua Marine? (dla tych którzy znają ten zapach )Ja polecam:* Azzaro : Chrome* Davidoff : Echo*clinique happy. : For Men*Hugo Boss : Energiesse*Salvador Dali : Black Sun Sport - ostatnio dostałem próbkę i jest świetny Sprawdź też ofertę perfum spod znaczku Davida Beckham, bo ma nawet dobre zapachy Ktoś polecał 212 i szczerze jest to jeden z moich ulubionych zapachów
    wujas, 2011-01-28 00:36:00
    zgłoś
    Walka na ringu - pytanie
    \'lukaszz\' napisał(-a):Lepiej zmień trenera i klub bo skoro ten w ciągu 4 lat nie nauczył Cie odpowiedzialności, pokory i myślenia głową to już Cie nie nauczy......Trener nie do końca jest ojcem wszystkich dzieci To nie Klasztor Shaolin Z pokorą i myśleniem głową się zgodzę ale odpowiedzialność to też kwestia rodziców Po pierwsze, żeby wystartować w jakichś zawodach, turniejach będąc niepełnoletnim potrzebny jest Ci opiekun, który ma pojęcie, bo to nie jest tak, że stajesz na ringu i lejesz kolesia, trener cały czas walki kieruje Tobą. Nie jesteś Tyson, żeby ogarniać wszystko... Po drugie nie łudź się, że bez trenera coś osiągniesz. Trener przed turniejem bierze kilku najlepszych z grupy i robi im specjalne treningi.Po trzecie Ty odbywałeś już jakieś sparingi ?Jeżeli tak bardzo zależy Ci na zawodowstwie i masz jakiś tam chociaż mały honor w sobie to idź i przeproś trenera, prosząc go o wstęp na sekcje. Jesteś młody i nie myśl, że po 4 latach treningów jesteś najlepszy... W tym wieku dopiero uczysz się pewnych nawyków, a siła i reszta przychodzą dopiero później Założę się, że dla trenera jesteś jednostrzałowcem, bez urazy... Nie kupuj mu alko bo w większości przypadków trenerzy nie piją Kup mu czekoladę i skakankę! Dlaczego wyskoczyłeś do niego ?
    wujas, 2011-01-28 00:50:24
    zgłoś
    Sztuka walki dla niepozornych
    Trochę nie jest prawdą to, że kravka jest najlepsza itp. Z tego co wiem to w kravce nie ma ustawienia typowo do walki. Nie raz oglądałem filmy gdzie kolesie trenowali systemy obronne, a jak ich złapał za `bety` koleś, który trenował zapasy zamiatał tymi z systemów obronnych. System obronny polega na tym, żeby obezwładnić przeciwnika, nie na punktowaniu go Jason21 jeżeli judo, tkw czy nawet karate są słabe to się trochę mylisz, każda z tych sztuk walki specjalizuje się danymi technikami... Kung Fu to nie sztuka walki tylko bodajże poziom umiejętności z tego co mi raz tłumaczyli.Karatę KATA - zaj**ista sprawa, gdy to potrafisz... Można się mega zrelaksować A Kickboxing jest prawie identyczny jak karate full kontakt Nawet w stanach kickboxing nazywa się Karate full kontakt Karatę ma zepsutą opinię ze względu na to, że są tam zdawki na wyższe stopnie, bo wszystkim kojarzy się to z nauką ;D Teraz mieliśmy zimową akademie sztuk walki i karatecy pracują tak samo ciężko jak my na kickboxingu i jiu...
    wujas, 2011-01-28 10:46:10
    zgłoś
    Basen jako... forma wypracowania muskulatury;)
    Ja podobnie jak wyżej na basenie się regeneruje. Ale dawniej jak pływałem kilka razy w tygodniu to plecy, barki i klatka fajnie się uformowały ale traciłem szybkość Wobec mnie trening bez siłowni jest jak basen bez wody
    wujas, 2011-01-28 10:53:41
1 2 3 ... 58
STRONA 1 z 58
REKLAMA