[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil venso

zgłoś
    Złośnica
    Tak obserwuję to forum i widzę wiele sensownych odpowiedzi, wiec mam nadzieje ze mi pomozecie panowie. Powiem w skrocie; nie mam problemow z kobietami ale akurat trafilem na taki typ złośnicy, kobiety m.in. pewnej siebie, indywidualistki, takiej trochę szalonej.. Macie jakies dobre sprawdzone sposoby ? Powoli rece mi opadaja, bo panna nie wykazuje zadnego zainteresowania (nie jest innej orientacji), a wierzcie mi jest warta grzechu Tak dla jasnosci mam 23 lata i daleko mi do typa Ryska z Klanu...
    venso, 2009-12-10 16:41:58
    zgłoś
    Złośnica
    Nie chodzi o zadna "suke".. W ogole nie ma suk, to faceci sa po prostu nieudolni w kontaktach z takimi - na pozór - kobietami... Dokladnie Czytaczu, o taka kobiete w 100% wlasnie chodzi. Z zewnatrz w dodatku bywa chlodna i powsciagliwa, a zalotnikow traktuje dosc aseksualnie. Jestem w kropce..
    venso, 2009-12-10 18:51:59
    zgłoś
    Jak powiększyć penisa?
    Operacyjnie to przeważnie patologiczne przypadki... Dobre są te cwiczenia w załączniq, jednak lepiej pytę pogrubiać niż powiększać, długość nie ma znaczenia a grubść ^^ zwłaszcza gdy u pań robią się luzy pourodzeniowe, wtedy to masakra więc lepiej sie przygotować by nie przechodzic dramatu.
    venso, 2010-02-16 13:18:03
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!
    CYTAT(autozrytet @ 22-05-2010, 19:13) Hmmm w tej 12-stce nie ma żadnego kolesia który byłby faworytem z tym sie zgodze bo żaden nie zachwyca i nie wybija sie ponad przeciętność ponieważ to co pokazali to jest niewątpliwie przeciętność :-) Moim skormnym zdaniem nie tyle cop wiek liczy sie wzrost i uważam ,że kolesie ponieżej 180 powinni byc totalnie dyskryminowani i odsyłani do domu na ich własny koszt ! Taki taboret nie ma prezencji ...na co ubite karły ? Czerniewicz co po Twoich wymiarach skoro sie garbisz i nie masz prezencji...to samo tyczy się Milo Ciebie...zero posiadania tego czegoś w sobie, nie uważasz ,że usmiechasz tragicznie ? Momot -> kolejny mikrus....taki Chalabalalal to znowu za wysoki 192 koles wyglada jak alien...Łado to człowiek z pozytywna sylwetką ale wypaczoną osobowością w obiektywie ....Sikorski i Szemis sie minimalnie wyrózniają na plus...no ale Szemis wyrażnie wygrał bo pokazał zęby ! to taki żart ! Szemis szacun ale bez przesady...bo jakis nadzwyczjany nie jesteś. Podsumowując -> totalna porażka. ...i nie pierd**lcie ,ze sie juz bierzecie do roboty na 2010 bo to jest moja okladka ! nie zglaszalem sie podjarany jak glupi do kazdej edycji myslac ze sie uda :-) taki sprytny jak wiekszosc was nie bylem :-) wole sie zglosic raz odniesc sukces ....okaldka pojdzie w najwiekszyl nakladzie jaki mieli kiedykolwiek i po zabawie...Turbodymoman ? To naprawdę Ty ? ^^ xD
    venso, 2010-05-22 22:56:03
    zgłoś
    Krosta pod pachą
    Witam.Mam taki problem, pod pachą wyskoczyła mi krosta, zgrubiała i boląca przy dotyku. Znajomy lekarz powiedział mi, że to węzły chłonne albo zapalenie meszka włosowego, wtedy z tym g***m nie da się niczego zrobić. Spotkaliście się z podobnym przypadkiem ? Co najlepiej w tym przypadku zrobic ? Nie mam temperatury, czuję siędobrze, wiec to raczej nie węzły chłonne. W ogóle nie wiem skad to sie bierze, juz kilka razy miałem podobny problem.. Nie mam problemów z higieną, włosy skracam systematycznie.
    venso, 2010-06-03 16:11:42
    zgłoś
    Krosta pod pachą
    Z tego forum zaczyna robic się śmietnik, każdy (specjalnie nie wspominam o dzieciach neo) daje nic nie wnoszący komentarz, nie mówiac o czytaniu bez zrozumienia... Pozwolę siebie zacytować:CYTAT(Venso @ 03-06-2010, 16:11) Spotkaliście się z podobnym przypadkiem ? Co najlepiej w tym przypadku zrobic ?Pytanie kieruję do osób, które spotkały się z danym problemem i proszę o ewentualne sugestie. Takie słodkie pierdzenie o wrózeniu z fusów lepiej zastąpić przełknięciem śliny ^^
    venso, 2010-06-03 16:59:32
    zgłoś
    Krosta pod pachą
    No mam z nim jedynie telefoniczny kontakt, inaczej nie byłoby tematu. Swoją drogą zastanawia mnie współzależność - występowania tego schorzenia z suplementacją witamin, które zażywam przy ostrzejszych treningach.
    venso, 2010-06-03 17:12:07
    zgłoś
    Krosta pod pachą
    CYTAT(Venso @ 03-06-2010, 16:12) No mam z nim jedynie telefoniczny kontakt, inaczej nie byłoby tematu. Swoją drogą zastanawia mnie współzależność - występowania tego schorzenia z suplementacją witamin, które zażywam przy ostrzejszych treningach.CYTATSkróć najpierw te na łbie. Pomyliły Ci się fora, koleżanko.Ale powiedz Pysiu, co ma piernik do wiatraka ?
    venso, 2010-06-03 17:13:31
    zgłoś
    Krosta pod pachą
    CYTAT(ToY SolideR @ 03-06-2010, 16:24) Jakie witaminy?Multiwitaminum 2-3x, Zincas 0-1x, Vitapil 1x
    venso, 2010-06-03 17:37:15
    zgłoś
    Krosta pod pachą
    CYTAT(sven @ 03-06-2010, 20:52) Wystarczyłoby dodać zdjęcie, opisac coś więcej.Podobnie z suplementami - MULTIWITAMINUM to nic nie mówi nawet mi, bez podania nazwy producenta...Ale ok, czekaj az powie ktoś, kto miał "coś" takiego.Miałeś szanse, a ja chciałem pomóc.Mam na uwadze jakie cyrki się działy po zamieszczaniu zdjęć w tym dziale... tak szczegółowo to wygląda jak czyrak bez czopa martwicznego, zaczerwieniona skóra za którą można wyczuć zgrubienie (guzek, jakby kulkę). Wcześniej normalnie zanikało. Jak na razie nie używam antyperspirantu, tylko spirytusem salicylowym przemywam. Może jakiś krem by sprawe załatwił ?Multiwitaminum Polfy, ta słabsza wersja (nie Forte).CYTAT(Waldemar @ 03-06-2010, 21:50) Będziesz w moim BBNio, jeśli z Twoją wypasioną torebką mamy sobie strzelic focię, to jestem za ^^ xD
    venso, 2010-06-03 21:59:41
1 2 3 ... 266
STRONA 1 z 266
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij