[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil tosiek

zgłoś
    Dla fanów NBA, NFL itp ;)
    Witam ja interesuje się NFL, NCAA oraz PLFA (wszystko to dotyczy futbolu amerykańskiego) jeśli chodzi o sprzedaż takiego typu matriałów zapraszam Cie na fora dot. tych sportów, wg mnie najbardziej znane to chyba usasports.pl - zajrzyj tam i zaproponuj. Serdecznie pozdrawiam.
    tosiek, 2009-03-09 13:46:25
    zgłoś
    Perfumy
    mój ulubiony Hugo Boss XY - nowa wersja starego zapachupolecam również Davidoff Adventure i Pureblack wszystkie zapachy testowałem i jestem bardzo zachwycony nie zapominając o czerwonym Lacoste (ile to lasek się na niego wyrwało xD)
    tosiek, 2009-03-09 14:01:27
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Ja od siebie polecam soundtrack z Rockiego, soundtrack z Blade 3 (daje kopa szczególnie RZA) po za tym muzyka klubowa, dlaczego? - sam nie wiem
    tosiek, 2009-03-09 14:17:20
    zgłoś
    Przyziemne trudne wyzwanie
    i jak wyniki?
    tosiek, 2009-03-09 14:18:38
    zgłoś
    Krostki na twarzy
    Witam od bardzo długiego czasu męczy mnie problem krostek na twarzy szczegolne miejsca to czoło i skroń do tego wągry. Czy macie może jakiś uniwersalny krem bądz inne specyfiki? Ja używam Clean & Clear ale to nic mi nie daje do tego do niedawna stosowałem krem dla mężczyzn under20 ale też super efektów nie zauważyłem. Możecie coś polecić?
    tosiek, 2009-03-09 14:30:16
    zgłoś
    Badanie krwii
    Pamietaj że do cyklu kreatynowego (myśle tutaj np o Xpandzie) musisz pić dużo wody np w moim przypadku to jest 3l na dzień. Ja oddawałem krew nie raz po kreatynie, do niczego nie mieli problemów, wszystko jak najbardziej ok
    tosiek, 2009-03-09 14:32:37
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    każdy z nas odrzuca książki ze względu na stereotypy jakie panują wokół młodych ludzi. Tak było ze mną dopóki nie zaczełem czytać. Jak narazie mogę polecić: Stowarzyszenie Umarłych Poetów i A. Camus "Dżuma" (motyw Granda i jego rozpaczy za żona - masakra nie mogłem się opanować w pociągu) obecnie jestem w końcówce M.Bułhakow "Mistrz i Małgorzata" ale musze przyznać że jakoś nie podoba mi się pewnie ze względu na te latania na miotle itd. kto czytał ten wie o czym mówie.
    tosiek, 2009-03-09 14:36:54
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Niestety nie znam.. poleć coś może przeczytam
    tosiek, 2009-03-09 15:19:22
    zgłoś
    Trening dla Tośka
    Witam, przeczytawszy już chyba większość artykułów MH nie moge wybrać dla siebie treningu, którym chciałbym się przygotować na sezon (nie jestem sezonowcem na codzień cały rok chodze na siłownie, lecz ostatnio miałem miesięczną przerwe) chodzi mi o trening którym mógłbym pokazać walory faceta. Mam 180 waże 75 kg, dużo biegam, na klatke rekord obecny to 80 kg po przerwie bicepsy - pożal się Boże brzuszek - coś tam jest ale nie całkiem to co chciałoby się miec.. czy możecie coś zaproponować?
    tosiek, 2009-03-09 15:22:38
    zgłoś
    W marcowym numerze MH...
    a mnie się spodobał artykuł:- problem z głowy- trening marines- 11 rzeczy których nie możesz zrobić przyjacielowi - facet za kółkiem - jak działa kreatyna- Ty pociągaj za sznurki - polecam i to chyba wszystko
    tosiek, 2009-03-09 15:29:14
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij