[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil currahee

zgłoś
    Trenig bez suplementów
    Witam. Mam pytanie czy by dostać się na okładkę Men's Health obowiązkowe jest wcinanie kreatyny,białka serwatkowego i innych podobnych substancji. Słyszałem,że mięśnie można zbudować na samych posiłkach(tak też robię) ale czy tylko na tym jadąc można trafić na okładkę. Kreatyna jest ponoć w czerwonym mięsie, ser ricotta jest robiony na serwatce ale czy to to samo co specjalnie odżywki?
    currahee, 2009-11-15 18:30:15
    zgłoś
    Trenig bez suplementów
    CYTAT(Borys @ Nov 15 2009, 19:44 PM) Biorąc pod uwagę ogólna tendencję (konkurs 2008/2009) nasuwa się oczywista odpowiedź... Naturalne mięśnie nie są juztakie "trendy".Powinienem był się dokładniej wyrazić. Nie chodzi konkretnie o najbliższy konkurs. Czy w ciągu np roku, więcej czasu jest to możliwe.
    currahee, 2009-11-15 19:30:27
    zgłoś
    Trenig bez suplementów
    Ja powiem tak: zapytałem z czystej ciekawości czy można wbić się na okładkę nie wcinając suplementów. Nie jest moim największym marzeniem dostawanie się na okładkę Men's Health. Cieszy mnie sam fakt,że widzę jakieś zmiany, nie mam żadnej nadwagi, czuje się dobrze, ciesze się wytrzymując na boisku grając w piłkę 1.30 czasem dłużej. Ja no. czytałem zapoznałem się z dietą ABS zaprezentowaną w Men's Health w numerze majowym z 2006r. Odpowiada mi ona, nie ograniczam się a ćwiczę dla lepszego samopoczucia(dla kobiety-by mnie nie rzuciła chyba też ) i tyle.
    currahee, 2009-11-16 14:00:22
    zgłoś
    Okładka, kto znany na pierwszą stronę?
    Kogo byście chcieli zobaczyć na okładce Men's Heatlh z osób znanych? Moje typy Hugh Jackman, Daniel Craig może Jake Gyllenhall- szczególnie jego trening do <Książe z Persji". Jakie są Wasze typy? Fajnie przedstawiono kiedyś trening,wywiad z Matthew McConaughey'em. Można by przeplatać okładki z kimś znanym, modelami i modelami z pięknymi paniami:)
    currahee, 2009-11-28 00:51:09
    zgłoś
    Okładka, kto znany na pierwszą stronę?
    Powstaje temat momentalnie banują pytanie bo ja nie... Może jakieś głosowanie zrobić. Na 100% też wzrosła by sprzedaż. Ja chyba swój pierwszy numer kupiłem z Mattew McConaugheye'm. W mojej ocenie Jackman,Craig,Butler na okładkę plus jakaś rozmowa z nimi oraz trening.
    currahee, 2009-11-28 13:29:49
    zgłoś
    Powiększenie ramion
    Muszę powiedzieć,że opis ,,treningu" na bicka opisany przez Borysa bardzo przypał mi do gustu. Naprawdę świetne ćwiczenie i czuć,że biceps pracuje. Nie wykonywałem go na modlitewniku. Hantel był oparty o nogę, ale też dobrze izoluje się tam bicka.
    currahee, 2009-12-09 19:29:55
    zgłoś
    Zegarek
    Ja poszukuje zegarka podobnego do tego jaki posiada Bond, czyli Omega seamster tak wygląda to cudo. Ktoś gdzie widział coś podobnego chodzi o takie wskazówki, niebieską tarczę. Zegarek cudny,ale 13.000 tysięcy chyba nie dam
    currahee, 2009-12-09 19:39:42
    zgłoś
    Jakie wybrać białko?
    Czyli białko serwatkowe może być bez problemów jednym z dodatków do posiłku? Na przykład łyżeczka do jogurtu po treningu? Czy jest to zarazem też część ,,jedzenie" takie jak ryż brązowy, serek wiejski, jajka, ciemne pieczywo? By je przyjmować należy mieć jakieś badania, konsultować trzeba z lekarzem i czy obowiązkiem jest chodzenie na siłkę i branie wg zaleceń. Nie chodze na siłowanie (mam domową i czy łyżeczka 2 dniu treningu by mi zaszkodziła?
    currahee, 2009-12-14 19:25:34
    zgłoś
    Iran robi Zachód w bambuko
    Już ktoś przed Iranem zaczął zbrojenia,które były oficjalnie dla nich zakazane. Skończyło się to pożogą w postaci II wojny światowej. Prędzej wykończymy się sami niż klimat czy kalendarz Majów. Najgorsze,że nie będzie to wojna na kształ ten którą można obejrzeć lub przeczytać w Kompanii Braci.
    currahee, 2009-12-16 16:45:30
    zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    Może by tak panowie odświeżyć trochę ten temat. Spróbowałem ostatnio zabrać się na ,,poważnie" zakładami. Mniej więcej od końca sierpnia wróciłem do obstawiania. O kolosalnych wygranych nie możemy niestety mówić . Jak wyżej kolega stwierdził nawet oglądając mecze(canal+,polsat sport, w moim przypadku), śledząc też statystyki nie da się wygrać. Choć jak patrze na kupony na których za 3 ludzie wygrywają 17 tysięcy to mnie krew zalewa. Jeśli ktoś jest zainteresowany ciągnięciem wątku, wpisywaniem własnych typów, przewidywań, można rozruszać ten temat.
    currahee, 2009-12-16 21:30:21
1 2 3 ... 69
STRONA 1 z 69
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij