REKLAMA

Profil TomSprawiedliwy

 • avatar
  zgłoś
  Błahe pytania - mądre odpowiedzi
  Witam,czy ktoś się spotkał już z badaniami GeneticLab? Wykonują je siłownie czy też kluby fitness,które mają podpisaną umowę z firmą Innovum. Niestety na internecie nie ma podanej informacji gdzie takie mogę wykonać a skorzystałbym z tej możliwości.W raporcie z takiego badania klient otrzymuje szczegółowe dane na temat swojego stanu metabolicznego oraz jego znaczenia w kontekście aktywności fizycznej. Dowiaduje się też o predyspozycjach swojego organizmu do uprawiania różnych dyscyplin sportowych oraz o najefektywniejszych dla niego metodach dbania o linię i odchudzania. Tyle udało mi się wyczytać z ich strony internetowej a jeszcze czekam na odpowiedź bo kontaktowałem się z Nimi przez formularz.Jednak dopóki nie mam odpowiedzi jestem ciekawy czy ktoś z Was takie badanie wykonał.
  TomSprawiedliwy, 2016-01-26 21:29:49
 • avatar
  zgłoś
  28 patentów na skuteczne odchudzanie
  Aby zacząć się odchudzać warto najpierw zrobić sobie odpowiednie badania.Najlepszym badaniem jest genetyczne badanie GeneticLab.Wykonując je otrzymujemy raport informacjami na temat związku danego genu z potrzebami żywieniowymi i treningowymi badanej osoby. Raport zawiera także indywidualne zalecenia dietetyczne i  wskazówki.Dużo więcej informacji można znaleźć na stronie geneticlab.com oraz otrzymać poprzez formularz kontaktowy.
  TomSprawiedliwy, 2016-02-02 15:49:22
 • avatar
  zgłoś
  Dieta faceta: przegląd popularnych diet
  Tak jak napisane w artykule nie ma jednakowych sposobów diety dla każdego.Wręcz przeciwnie dieta to indywidualna sprawa każdego z nas.Ja przed podjęciem się jakiejkolwiek diety zrobiłem badanie genetyczne code of me i wiem,ze mam jak najbardziej spersonalizowaną dietę,która nie zaszkodzi mojemu zdrowiu.O badaniu dowiedziałem się ze strony codeofme.com a dokładne informacje otrzymałem dzwoniąc na numer podany na stronie.
  TomSprawiedliwy, 2016-02-06 17:12:10
 • avatar
  zgłoś
  Dieta paleo: menu według Jakuba Mauricza
  A jaka jest pewność,ze dieta paleo dla każdego jest skuteczna?Ja od swojego dietetyka słyszałem,że każdy ma inne zapotrzebowanie oraz organizm dlatego dietę dobiera się indywidualnie.Polecił mi również wykonanie badania DNA genetic lab właśnie w tym celu-poznania mocnych oraz słabych stron swojego organizmu.
  TomSprawiedliwy, 2016-02-26 20:42:46
REKLAMA