Profil Szpady

zgłoś
    E-papierosy
    Foof ma bardzo fajne zestawy, z liquidów polecam do tego Whisky ;)Z tańszych propozycji, na początek mogę polecić też ONE, sam od tego zaczynałem. 
    Szpady, 2015-01-07 11:36:00
    zgłoś
    Problem po pijaku... ech.
    Podobno \"prawdziwe ja\" wychodzi właśnie po pijaku, bo puszczają nam wszelkie hamulce... Ale fakt faktem, że za bardzo przezywasz. 
    Szpady, 2015-01-07 11:44:09
    zgłoś
    Nawigacja w telefonie
    Mnie się najlepiej sprawdza zwykłe Google Maps :)
    Szpady, 2015-01-07 12:14:32
    zgłoś
    Telefonik
    To ja jeszcze dołożę do listy myPhone Luna, jeden z lepszych phabletów w tej kategorii cenowej (przynajmniej Komputer Świat tak twierdzi) :)
    Szpady, 2015-01-07 12:18:47
    zgłoś
    Telefon, jaki ?
    Idź do Teletorium, ostatnio widziałem całą półkę poświęconym \"prostym telefonom\", może coś ci się spodoba :)
    Szpady, 2015-01-07 12:23:06
    zgłoś
    E-papierosy
    żeby nie wdychać naturalnego, bardziej szkodliwego syfu :) Ja z liquidów bardzo lubię np. green tea, black tea albo jakieś tytoniówki... Szpady, próbowałeś Whisky od Ciggera? dla mnie nr1 jeśli chodzi o wytrawne smaki :)Próbowałem, ale Foof mi bardziej podchodzi :) Od tygodnia tez używam czarnej porzeczki i też jest super. 
    Szpady, 2015-02-18 14:36:13
    zgłoś
    E-papierosy: prawdy i mity
    Bardzo fajnie wypunktowane. Nie widziałem jeszcze w internecie tak bezstronnego artykułu. Prawda jest nikotyna, więc uzależnić można się równie dobrze od e-papierosów, a nie analogów, ale są zdecydowanie mniej szkodliwe i z całego serca polecam je tym, którzy chcą co najmniej ograniczyć palenie i trucie się. Ja mojego Foofa wapuję już kilkanaście miesięcy - może niezbyt długo, ale wiele się u mnie poprawiło :) Też używam Foof\'a ;) Co do artykułu to też mi się podobał. Rzetelny, bez przeinaczeń. Za dużo ostatnio znajduje się śmieci w internecie. 
    Szpady, 2015-02-27 13:46:13
REKLAMA