REKLAMA

Profil Ferdek

zgłoś
    Oglądacie telewizje muzyczne
    Ja też nie oglądam telewizji muzycznych i w ogóle telewizji bo szkoda czasu. Ostanio często chodze na koncerty które wynajduje na [mod.] i zawsze jakiś fajny koncercik się trafi. Muzyka najbardziej lubię na żywo
    Ferdek, 2013-12-17 10:22:29
    zgłoś
    Wegetariańska dla dwoje
    Ja bym zamówił coś zamówił na wynos. Ostatnio na kolacje dla dwojga zamówiłem przez foodpanda tofu z warzywami, bo moja dziewczyna nie je mięsa, no i muszę przyznać że świetne było.
    Ferdek, 2013-12-30 11:34:03
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Byłem ostatnio na kamerdynerze i muszę powiedzieć, że to niezly film. Akcja jest oparta na faktach i dotyczy ciekawego tematu, który był poruszany poniekąd w Django. Ale nie będę opowiadał więcej, lepiej zobaczyć. Tu jest krótki opis http://tixar.pl/bilety/kamerdyner
    Ferdek, 2014-01-14 12:32:35
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Wódka tylko polska, ukraińska i rosyjska.
    Ferdek, 2014-01-20 10:41:52
    zgłoś
    Mięso rządzi, czyli co jedzą Polacy
    Mięso jest koneczne, zwlaszcza dla osób które aktywnie pracują i potrzebują energii. Oczywiście ktoś kto nie prowadzi aktywnego trybu życia nie musi jeść mięsa. Jeśli chdzi o nawyki żywieniowe, to na Europie zachodniej na pewno bym się nie wzorował, tak samo jak na USA.
    Ferdek, 2014-01-20 10:51:34
    zgłoś
    Utrzymanie diety a praca
    Zawsze możesz zamówić zdrowe jedzenie na wynos w jakimś barze czy restauracji, albo zamówić przez internet np przez foodpanda, wtedy dowożą Ci do pracy posiłek jaki chcesz.
    Ferdek, 2014-01-20 10:57:29
    zgłoś
    Sztuka poślizgu: rower zimą w górach
    Ja na rowerze jeżdżę do pracy przez cały rok, także zimą nawet jak jest śnieg. Oczywiście na śniegu jeździ się trochę trudniej, ale można się szybko przyzwyczaić i juz potem idzie. Najlepiej na śnieg się nadaje górski rower na oponach terenowych, ale ja mam kolażówkę i też idzie.  
    Ferdek, 2014-01-22 14:26:28
    zgłoś
    Posłuchajcie piosenki, ale komedia!
    Jesienna eprecha w wykonaniu Głosu Rozsądku. Masakrują;)https://www.youtube.com/watch?v=ekC-rKFBXPo
    Ferdek, 2014-01-27 11:31:50
REKLAMA