REKLAMA

Profil SylwesterV3

zgłoś
    Kredyt - co i jak?
    Ja mam kredyt w banku pko bp, ze względu na to, że prowadziłem u nich konto już kilka lat. Jeżeli prowadzisz już konto w banku jakiś czas, masz tam stałe wpływy to może być Ci łatwiej rozmawiać, albo szukaj korzystnego dla siebie oprocentowania (chociaż wszędzie raczej jest podobne). pozdrawiam
    SylwesterV3, 2015-05-20 08:52:05
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    FinlandiaJ.A. Baczewskimoje ulubione
    SylwesterV3, 2015-05-20 08:59:14
    zgłoś
    Garnitur - gdzie i za ile?
    Temat nieaktualny widze bo z 2012 ale trudny bo masa=problem z eleganckimi ciuchami:D to ja Wam powiem, ze jesli chodzi o slub to wzialem przyklad z Janikowskiego i zamowilem garnitur u Giacomo conti Ito wam mogena bank polecic!! Sieciowka, ale fajna, ludzka obsluga i nie sa to fasony z przed pieciu tysiecy lat tylko klasa. Garnitur ktory wybralem kosztowal dokladnie 799zl, za serwis zeby mi marynarka nie odstawala ( mam ponad 30cm roznicy klata-pas) doplacilem 200zl. Do tego dwie koszule, buty i dodatki, zmiescilem sie w 1500.
    SylwesterV3, 2015-05-21 13:41:38
    zgłoś
    wesele (nie moje) - krawat czy mucha ?
    Jeżeli jeszcze kogoś interesuje ten temat to znalazłem fajny artykuł o muszcze na ślub i sam się do niej przekonałem. http://www.slubnaglowie.pl/inspiracje/artykul/slub-na-muszce
    SylwesterV3, 2015-05-21 13:44:55
    zgłoś
    Ray Ban Wayfarer
    Warto poszperac, nawet po polskich markach okularow przeciwslonecznych imlodych projektantach czy firma dziezowych. Dla mnie ray bany tez juz troche oklepane, ale to nadal klasyka.
    SylwesterV3, 2015-05-21 13:47:42
    zgłoś
    Lekcja Stylu MH: muszka z klasą
    No dobra ale wiązane muchy są kłopotliwe i naprawdę fajne są mega drogie. W ogole eleganckie muchy to jedno ale taki na co dzień na sportowo to albo się wyróżniać albo w ogóle się nie bawić.
    SylwesterV3, 2015-05-21 13:50:33
    zgłoś
    Jak to nosić: smoking
    Propozycja: Ja ostatnio natrafiłem na garnitury w stylu smokingowym, jeszcze ostatecznie się nie zdecydowałem, ale wyglądają świetnie.Proponuje wyszukać, są dwie firmy w Polsce, które takie proponują.
    SylwesterV3, 2015-05-21 14:28:35
    zgłoś
    Jak zapomnieć o przeszłości i ruszyć dalej ?
    Przede wszystkim możemy sobie pisać, że niedługo o niej zapomnisz, albo ile to jeszcze będzie trwało- prawda jest taka, że jest to bardzo indywidualna sprawa jak długo będziesz jeszcze o niej pamiętał. Emocje, uczucia są niestety jedną z niewielu rzeczy nad którymi nie mamy kontroli!Moja rada jest taka: wyjdź do ludzi, nie szukaj na silę dziewczyny, ale spotykaj się z przyjaciółmi, baw się, spędzaj czas w gronie ludzi którzy Cię szanują. Mi to zdecydowanie pomogło, a byłem w podobnej sytuacji. pozdrawiam.
    SylwesterV3, 2015-05-25 11:37:04
    zgłoś
    Jak dobrać odpowiednie buty do poszczególnych typów spodni?
    Chinosy i mokasyny to akurat dla mnie najlepsze rozwiązanie, bez dwóch zdań najlepsze zestawienie http://giacomo.pl/web/uploaded_images/gallery/1430730989_caec5fc683718a6686e09be752a416af.jpg
    SylwesterV3, 2015-06-17 11:50:34
    zgłoś
    8 przykazań dobrze dopasowanego garnituru
    na szczęście poprawki krawiecki to już standard w każdy sklepie z garniturami, kwestia wybrać teraz dobry sklepJ Gdzie się ubieracie? Macie swoje ulubione stałe sklepy? 
    SylwesterV3, 2015-06-17 12:07:17
STRONA 1 z 2
REKLAMA