REKLAMA

Profil staniol

zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów z racji, iż nowy jestem Nie wiem, czy ktoś z Was lubuje się w muzyce rap, ale dla mnie to muzyka bardzo dobra, przesłanie przeważnie jest. Wczoraj miała miejsce premiera płyty Rafiego, z mojego miasta, polecam kupić ! A oto parę kawałków, które mi zapadły w głowieUtwór życiowy, pokazuje jaki świat potrafi być brutalny, moim zdaniem warto przesłuchać.Co tu dodać, dający do myślenia utwór, o śmierci, i mistrzowskie rozpoczęcie utworu moim zdaniem A więc podsumowując, polecam w 100% ów płytę, dla mnie płyta ma przekaz w co poniektórych utworach. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Pozdrawiam !
    staniol, 2011-07-30 13:52:20
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Otóż w sumie nie wiedziałem gdzie mogę o takie sprawy zapytać, więc piszę tutaj. Ułożyłem sobie dni pod kątek wykonywanych czynności, harmonogram co i o której jeść, treningi jakie planuję robić, jednym słowem wszystko. Wszystko mniej więcej wygląda tak:Jest to napisane tak orientacyjnie, jeszcze bym to doszlifował. A więc moje pytania brzmią następująco:- czy godziny, odstępy posiłków takie będą poprawne ?- czy aeroby i treningi siłowe jak będą jednego dnia to coś się stanie ? wiem, że najlepiej przeplatać, raz to a raz to, ale jak możecie zauważyć nie miałbym łatwo środy nawet nie do komentowania, nie mogę nic zrobić jeśli chcę sobie zarobić i mieć na swoje wydatki, by nie obciążać mamy (mój wiek - 17 lat, ulotki co tydzień tylko w środy mogę wykonywać i tyle mi to zajmuje)Moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej, której mam dużo (BMI niby prawidłowe, 183cm/78kg) i którą widać gołym okiem nie tracąc a wręcz budując przy tym masę mięśniową, siłę. Tutaj natomiast nasuwają się kolejne pytania ^^ Zamówiłem ławeczkę uniwersalną, składaną (z powodu braku miejsca by stała sobie gdzieś), mam sztangę, 2 sztangielki i na razie to wszystko, czy mogę na tych sprzętach wykonywać stosowny trening FBW ? Jakoś układanie planu treningowego mi nie wychodzi i miałbym do was prośbę o ów przygotowanie, jeśli można oczywiście Co do aerobów, będą to w sumie tylko i wyłącznie biegi, z czasem dojdzie do tego basen, ale to raczej na następnej redukcji. Plan biegania chcę wziąć taki jaki znajduje się na stronie głównej w newsie tutaj, ten zatytułowany ''Wybiegaj sobie formę''. I co na ten temat sądzicie ? Co byście radzili zmienić, co byście mogli mi poradzić. Zapomniałbym dodać, to będzie mój początek ćwiczeń, stażu nie mam ani trochę. Obciążenia jakimi dysponuję na razie to: 4x5kg, 4x2,5kg, 4x1kg na sztangielki i 6x2,5kg, 2x5kg na sztangę. Na sztangę mam mało obciążeń o małej wadze, ale chyba na razie tyle starczy, a pieniędzy nie mam na zakup nowych, bo niestety na ławeczkę poszły z ''wspomagaczy'' będę brał tylko witaminki dla sportowców firmy Olimp. Przepraszam za chaotycznie trochę napisanego posta, ale mam nadzieję, że się doczytacie Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.
    staniol, 2011-09-13 19:26:03
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Ja byłem na Paranormalu w kinie i szczerze odradzam. Ten film więcej ma z komedii aniżeli z horroru. Aczkolwiek lepsza niż dwójka, więc jak poprzednia część Tobie odpowiadała to ta również przypadnie do gustu
    staniol, 2011-11-10 11:59:49
    zgłoś
    Telefon
    LilPeneros, dla niektórych system od Apple'a bardziej pasuje aniżeli od Google'a a więc Satio od SE to w miarę dobry telefon ale Symbian od niego odpycha. Xperie różnią się peryferiami, co nowszy to lepszy pod jakimś względem. Juninho, telefon do 500zł - odradzam X8, nie fajny telefon, tak samo X10 mini pro. Nie siedzę teraz tak w cenach, ale powinieneś w tej kwocie zakupić np. ZTE Blade, świetny za małe pieniądze, lub LG gt540, jedyny problem to ekran oporowy, ale nie jest tragiczny i można się przyzwyczaić bądź kupić rysik. Takie moje zdanie i moja rada, nie musicie się zgadzać
    staniol, 2011-11-13 22:48:33
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    NOGI:Przysiady 5x 12Wykroki 2x 10Martwy ciąg na prostych nogach 4x 12Uginanie podudzia leżąc 4x 12Wspięcia na palcach stojąc 4x 12Wspięcia na palcach siedząc 4x 12PLECY:Przyciąganie górnego wyciągu z przodu 4x 12Pociąganie szerokim nachwytem 4x maxPodciąganie sztangi w opadzie 4x 12Podciąganie półsztangi w opadzie 4x 12Szrugsy ze sztangą trzymaną z tyłu 4x 12BARKI:Wyciskanie sztangi zza karku/z przodu 4x 10Wznosy ramion w opadzie 4x 8Wyciskanie sztangielek siedząc 3x 8Wznosy ramion bokiem 3x 8BICEPS:Uginanie rąk ze sztangą 5x 12Uginanie rąk ze sztangielkami na skosie + 5x 10Uginanie ręki w podporze o udo 5x 10Naprzemienne uginanie rąk ze sztangielkami stojąc (supinacja) 5x 10KLATKAWyciskanie sztangi na ławce poziomej 5x 12-5 Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej + 4x 12-6* pierwsze 2 serie zasada piramidinguRozpiętki na ławce poziomej 3x 8*zamiast rozpiętek czasem wyciskanie wąskie (rozstaw 15cm)Przenoszenie na ławce 3x 10TRICEPS:Nie wiemNie wiemWyciskanie francuskie siedząc 4x 12Wyciskanie francuskie jednorącz 4x 12Pompki na tricepsy z nogami opartymi o ławeczke z przodu 5x 10 (z obciążeniem na udach do niemożności wiecej, wówczas bez)I co sądzicie ? I jak to połączyć ?
    staniol, 2011-11-15 16:30:19
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Czy za dużo ? Nie wiem, mam to zamiar jakoś w dwudniowy split połączyć bądź trzy, a plany na poszczególne partie podpatrzone od różnych kulturystów. Ew czym mogę zastąpić ćwiczenia na wyciągach ? Za dwa tygodnie kończę 9 tygodniowy fbw, następnie chce kupić wyciąg dolny i górny, ale nie wiem ile to kupowanie będzie trwać. W grę wchodzą nie za wielkie ciężary, przede wszystkim technika, więc ilością serii i powtórzeń proszę się nie przejmować Cel - wstępnie masa, priorytet - barki i triceps. Sprzęt jak na razie to sztanga, ławeczka regulowana, drążek, sztangielki i mata na ćwiczenia brzucha na podłodze (robię abs2). Co do diety, w jakim temacie mogę się o nią pytać ? na telefonie surfuje po Internecie i długo bym tematu szukał, jeśli mogę prosić o podanie EDYCJA:Małe ciężary - takie by poprawnie wykonywać tyle serii i powtórzeń przy czym by maksymalnie spompować i dogłębnie dopalić mięśnie, a nie że bardzo mało żelastwa, źle się wyraziłem
    staniol, 2011-11-15 19:00:47
    zgłoś
    Offtop
    Ja od siebie mogę polecić firmę Marbo - za małe pieniądze robią dobry, trwały sprzęt.ciachSam w razie co się tutaj zaopatruje w sprzęt i nie mam co narzekać
    staniol, 2011-11-16 08:26:02
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'maate\' napisał(-a):Zacznij od treningu obwodowego, następnie po 4-6tygodniach zacznij ćwiczyć FBW. Oczywiście zaplanuj odpowiednią dietę, bo to podstawa.A czy trening obwodowy to nie jest właśnie fbw ?
    staniol, 2011-11-20 17:10:27
    zgłoś
    Kosmetyk w roli prezentu
    Ja ze swojej strony mogę polecić zestaw Platinum men Hydra-Sensitive od Dr Irena Eris. Bardzo dobra marka, kosmetyki delikatne, bardzo przyjemne a cena to 109zł za żel do mycia ciała/włosów, krem na dzień, żel po goleniu. Naprawdę polecam.
    staniol, 2011-11-22 18:00:03
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    Cześć wszystkim Otóż chcę poruszyć parę kwestii:1) moje RMR wynosi: 80*17,5+651=2051 kcalDzienne zapotrzebowanie liczę ze wzoru RMR*1,7=3486 kcalUłożyłem dwie możliwości: masa - 3852kcal i redukcja - 2718kcal. Czy tak duże różnice są dobre ?2)Masa: b=193g, t=128g, ww=479gDobre proporcje ?3)Redukcja: b=280, t=124g, ww=120gPytanie jw.?Następnie inne pytania ;p- na śniadanie owsianka z wodą, a białko ? co można z rana takiego zjeść by było opcjonalnie (jajecznica ? ile jaj ?)- po treningu węgle z wysokim IG, jakie najlepiej ? i czy sprawa banana to potwierdzony mit = nie jeść ? nie chcę carbo kupować.- na kolację najlepiej kazeina ? i z tłuszczem bez węgli ? twaróg z oliwą smakowo nie podszedł mi, jakieś alternatywy ?- po jakim czasie najlepiej pełnowartościowy posiłek po treningu, 1,5h ?- izotoniki własnej roboty w trakcie treningu to dobry pomysł ? (200ml zagęszczonego soku, 800ml wody, 1.5g soli)Na razie to chyba tyle z pytań, dziękuje z góry za pomoc
    staniol, 2011-11-22 21:02:19
1 2 3 ... 76
STRONA 1 z 76
REKLAMA