REKLAMA

Profil sixer

 • avatar
  zgłoś
  Taniec i siłka
  Hustla ma 100% racji. Break na pewno daje w kość, aczkolwiek nie angażuje siłowo aż tak bardzo mięśni. Można go raczej zakwalifikować do aerobów/interwałów. Jedz porządnie, a będziesz budował beztłuszczową masę mięśniową! Powodzonka.
  sixer, 2011-01-05 11:05:36
 • avatar
  zgłoś
  Odchudzanie: nowe reguły diety i treningu
  \'sakii\' napisał(-a):bo ludzi się karmi metodami chodzenia na łatwiznę we wszystkim. A bez pracy nie ma kołaczy. Dlatego jak widzę wszystkie durne diety, jakie by one nie były i jakie by skuteczne nie były, to zadaję pytanie: a co po diecie? Kluczem do trzymania wagi jest konsekwencja. konsekwencja w mądrym jedzeniu i aktywności fizycznej. To jest banalne, ale prawdziwe.Sam bym tego lepiej nie ujął. Ja też 3/4 życia myślałem, że żeby schudnąć trzeba jeść jak najmniej. Świadomość społeczeństwa w odżywianiu jest bardzo kiepska, do tego ludzie mają jakieś swoje zasłyszane, bezsensu opinie. Naprawdę ciężko z tym walczyć, ale staram się edukować znajomych ile się da.
  sixer, 2011-01-05 11:10:20
 • avatar
  zgłoś
  w czym biegacie zimą?
  Mam kilka ( w sumie to dwie ) tańszych koszulek termoaktywnych, spisują się na pewno lepiej niż wszelkie bawełniane itp. Także inwestycja dobra. Kupowanie 7 par jest bezsensu, w jednej spokojnie można ćwiczyć tydzień. A w tych lepszych i o wiele dłużej, bo nie przesiąkają zapachem. Np. Odlo ma serię Cool do wyższych temperatur, świetna na siłownię. Na stronce siulagrande.pl w dziale "Odzież" można znaleźć kilka serii ich kolekcji na daną temperaturę, wraz z opisem technologii - lektura ciekawa
  sixer, 2011-01-05 11:14:58
 • avatar
  zgłoś
  w czym biegacie zimą?
  Ja na siłkę chodzę 3 razy w tygodniu Na koszulke termoaktywną nie zakładam nic, rzadko zdarza mi się spocić tak, żeby być mokrym - to od czasu, od kiedy nie robię aerobów po treningu siłowym. Ale 7 treningów oczywiście bym nie wytrzymał w jednej koszulce, nie ma opcji. Choć ta bielizna Odlo z tej stronki ma jony srebra, które działają antybakteryjnie i antyzapachowo - dlatego myślę, że naprawdę nie trzeba jednej sztuki na każdy trening
  sixer, 2011-01-11 10:44:04
 • avatar
  zgłoś
  Taniec i siłka
  Hm, fakt - break'a nigdy nie trenowałem, więc nie wiem jak wymagające są tam figury. Myślę, że tutaj więcej ma do gadania wytrzymałość mięśni, niż ich siła - pewnie wspinaczka by tutaj współgrała z treningiem:)
  sixer, 2011-01-14 09:52:17
 • avatar
  zgłoś
  Taniec i siłka
  Zgodzę się, pamiętam jak jeździłem na rolkach wyczynowo - żadna siłownia nic by mi tam nie pomogła, wszelkie potrzebne mi mięśnie ćwiczyłem na ulicy podczas jazdy. Oprócz samej siły dochodziła równowaga, wytrzymałość mięśni oraz ich rozciągliwość. Na siłce bym tego nie wypracował tak szybko i dokładnie...
  sixer, 2011-01-21 11:40:15
 • avatar
  zgłoś
  Taniec i siłka
  Hm Hustla, to ciekawe co mówisz - muszę się doszkolić w tej dziedzinie Na masowanie treningów mam mnóstwo, a o wytrzymałości o jakiej mówimy - nie. Po prostu nie zwracałem na to uwagi... Bo myślałem że się nie da ;P A jeździłem wyczynowo, teraz już raczej sobie odpuszczę - nie mam z kim jeździć. Rekreacyjnie jeżdżę jak najszybciej się da, i oczywiście jak najdalej - najprzyjemniejsze aeroby, jakie znam!
  sixer, 2011-01-24 10:10:13
 • avatar
  zgłoś
  Pilates - co sadzicie?
  Gdzieś słyszałem, że dobrze przeprowadzone Pilates zbawiennie wpływa na mięśnie kręgosłupa - także jeśli ktoś ma w tym miejscu problemy, myślę że warto spróbować. Poza tym to jednak nie ciągnie mnie tam
  sixer, 2011-01-25 10:17:56
 • avatar
  zgłoś
  stół bilardowy
  Yo! Mam do was pytanie związane z bilardem, może znajdzie się na tym forum ktoś, kto mi odpowie. Szukam z ziomkami stołu bilardowego, bo lubimy sobie pograć przy piwku, a niestety w naszej okolicy jest pub z tylko jednym stołem, który jest zajęty wiecznie (nie wiem, o której trzeba przyjść, żeby pograć, chyba zaraz po otwarciu, gdy jesteśmy w pracy ). Jeden y kolegów ma sporo miejsca w garażu i myśleliśmy czy tam nie ustawić stołu. Chcemy się zrzucić we czterech na jakiś w miarę spoko stół, taki w granicach 1500 - 2000 zł, może być też tańszy jeśli się znajdzie Z góry dzięki za pomoc.
  sixer, 2012-05-21 12:35:48
 • avatar
  zgłoś
  stół bilardowy
  \'LilPeneros\' napisał(-a):Próbowałeś już szukać stołów w ??Yhm, zabawne. Próbowałem, ale po to zakładam wątek, bo chcę się dowiedzieć jaki będzie "w miarę spoko", czyli się nie rozleci po tygodniu użytkowania. Jakieś firmy, modele i tym podobne.
  sixer, 2012-05-22 09:08:52
REKLAMA