REKLAMA

Profil SebastianJ

zgłoś
    Krajobraz po rozstaniu: anatomia złamanego serca
    Bardzo dobrze pamiętam swój rozwód, kłótnie o wszystko, licytacja, kto bardziej zawinił. Zdecydowanie nie miałem później ochoty na długie związki. Zacząłem dużo pracować, zawierać raczej krótkie, przelotne znajomości. W pewnym momencie przestało mi to sprawiać radość, tylko nie umiałem już zbudować trwałej relacji, nie wiem dlaczego. Byłem dość zdeterminowany żeby to zmienić, nie mam przeciez 30 lat, żeby szybko znaleźć kogoś w moim wieku. Poszedłem do Aspire Matchmaking, tam mogłem popracować nad moimi błędami w budowaniu związków, i otrzymać propozycje spotkań z kobietami w moim wieku, z podobnym światopoglądem i celami takimi jak moje.
    SebastianJ, 2015-07-08 10:24:15
    zgłoś
    Letnia szkoła uwodzenia
    A co gdy wakacje się kończą? Jak się ma 20 lat to można bawić się w takie rzeczy, chociaż i tak jakoś nie jest to według mnie zbyt dobry sposób na spędzenie lata. Gdy, tak jak ja ma się 40 lat, albo więcej, jest się po rozstaniu to może atrakcyjna wydaje się wizja letniego romansu, ale później spędza się samtone wieczory i nie jest już tak kolorowo. Czasami niektórzy poprostu nie mają czasu albo odwagi do rozpoczęcia nowego związku, tak miałem ja i wielu moich kolegów z biura, co okazywało się dopiero gdy rozmawialiśmy ze sobą przy piwie i odważyliśmy się na chwilę szczerości. Byłem na spotkaniach z osobami z Aspire Matchmaking, jak się okazało nie tylko ja szukam kogoś na stałe i nie tylko ja mam problem z budowaniem staych relacji... No i nie tylko ja nie mam zbyt dużo czasu, własna firma pochłania jego większość.
    SebastianJ, 2015-07-08 10:38:23
REKLAMA