Profil sean

 • avatar
  zgłoś
  Jak namierzyć dobrą pracę?
  CYTAT4. Dowiedz się czegoś o firmie, która Cię zainteresowała, oraz o samym stanowisku, zanim podejmiesz decyzję o wysłaniu aplikacji do pracodawcy. Być może okaże się, że filozofia i sposób działania firmy i zakres zadań zupełnie odbiegają od Twoich wyobrażeń i oczekiwań. Zaoszczędzisz czas i oszczędzisz sobie stresu związanego z rekrutacją.Wiele osób tego nie przestrzega. Niektórzy wysyłają CV masowo, nie patrząc nawet do kogo ono dojdzie. A później się dziwią, czemu tak mało osób albo nawet nikt się nie odezwał...Bardzo ważne jest, by dopasować zawartość CV do stanowiska i nie fantazjować na temat posiadanych umiejętności.
  sean, 2009-10-12 19:27:01
 • avatar
  zgłoś
  Daj im powody, by Cię zatrudnili
  Do tych punktów warto dodać, że lepiej jest nie rozpisywać się zbytnio z CV. Ostatnio na moim biurku wylądowało CV na 3 strony i naprawdę nie chciało mi się go czytać. Jeszcze jedna sprawa... Jak szukający pracy nie ma zdjęcia do dokumentów, niech lepiej żadnego nie przesyła zamiast wycinać fragment "fotki z wakacji". Może trudno w to uwierzyć, ale zdarzają się osoby z takim poczuciem humoru.
  sean, 2009-10-12 19:37:16
 • avatar
  zgłoś
  Gry
  A jak oceniacie Silent Hill Homecoming na Xboxa? Grając wieczorkiem mając niezły sprzęcik z głośnikami 5.1 można się momentami przestraszyć.
  sean, 2009-10-12 19:49:02
 • avatar
  zgłoś
  Opryszczka: jak wygrać z wirusem
  Jednym z bardziej skutecznych leków na tę dolegliwość jest maść vratizolin na zmianę z plastrami compeed. Polecam spróbować.CYTATJak to pokonać? Wypij kieliszek czerwonego wina do kolacji - to będzie pierwsze uderzenie w opryszczkę wargową.Przetestuję ten sposób przy najbliższej okazji...
  sean, 2009-10-12 19:55:23
 • avatar
  zgłoś
  Czy szef ma zawsze rację albo czy pokorne cielę...?
  Wystarczy umieć wykazać się odpowiednią argumentacją, nie trzeba przecież zawsze zgadzać się z szefostwem, ale nie wolno tego robić tonem jakim rozmawiasz z kolegą w pracy.
  sean, 2009-10-12 19:58:14
REKLAMA