REKLAMA

Profil darioos

zgłoś
    Skąd to wziąć?
    Witam jestem nowy na forum i cieszę się , że możemy spędzić parę chwil dobrej atmosferze. -------------------------------Do rzeczy : Zaciekawiła mnie bardzo książka :men's health power trainingPoszukuję jej niekoniecznie w polskiej wersji , gdzię mogę takową nabyć? lub o tej samej tematyce.
    darioos, 2009-08-06 22:30:07
    zgłoś
    Skąd to wziąć?
    Wydaję mi się , że ta książka nie ma za wiele wspólnego z men's health poza tym , że gazeta ją promuje .Co do polskiej wersji to by było fajnie .(nazwa tematu jest , aby zaciekawić ).Znalazłem w formie ebooka na serwisie płatnym za 3 USD około ;p
    darioos, 2009-08-07 09:30:20
    zgłoś
    Skąd to wziąć?
    Mam prośbę , jako iż mieszkam w małej mieścienie ;p , czy mógłbyś sprawdzić czy jest tam ta książka byłbym zainteresowany kupnem , może być allegro ;p . Pozdrawiam
    darioos, 2009-08-07 21:27:57
    zgłoś
    Glutamina, jak działa i jak ją stosować
    tak jak koledzy sven i brylant up piszą -.^ nie warto , ostry (i przemyślany trening ) + odpowiednia dieta , większość bierze co wciśnie pan z siłowni , bo niewiedzą co to jest ( tu brylant dobre podejście do sprawy ;p ) znikomym kosztem siły nie zbudujesz .Pozdro~~
    darioos, 2009-08-08 15:29:48
    zgłoś
    Glutamina, jak działa i jak ją stosować
    Przepraszam za nazwy Sven & Brylant. Co do snu i odpoczynku ofc. jak masz czas , ja ucząc się nie mam za bardzo czasu , zdarza się , że za dużo se nie pośpisz a na treningu jestem zwolennikiem krótkich przerw(30 sek max w ruchu lub ze skakanką , chyba , że padne ;p)
    darioos, 2009-08-08 17:25:15
    zgłoś
    Skąd to wziąć?
    trudno będzie trzeba samemu zrobić własny power training XD , póki to u nas nie wejdzie(2012 może?) , a na brzuch polecam dobre ćwiczenie zegareczek na drążku i skłony ze zwisu tylko trzeba mieć stabilne oparcie . Pozdro~~
    darioos, 2009-08-09 12:10:00
    zgłoś
    Broń....
    Interesuję się nożami , sztyletami , kordzikami , mieczami .Sam posiadam pare edc firmy Spyderco i sztyletu jakiego miał Aleksander Macedoński.Polecam forum knives.pl xDDDDD pozdro ~~
    darioos, 2009-08-09 18:49:10
    zgłoś
    Rozwój umysłu
    Witam , na początek proszę nie śmiać i nie pisać tekstów typu idź do cyrku jak masz coś takiego pisać to ścichnij ;]Tyle na początek . Chciałem was zapoznać z umiejętnością żonglowania , gdyż niewiele osób tylko wie jakie są z tego korzyści , a są to :- lepsza zdolność koncentracji , szybka nauka - większe samozaparcie- silniejsza wola Jest to ćwiczenie mózgu , udowodniono naukowo , iż żonglowanie powoduje przyrost komórek mózgowych . Nie wierzycie(?) , proszę bardzo : Żonglerkatak , więc internet do dyspozycji ;]Jeśli byście się chcieli nauczyć zapraszam na :kuglarstwo.plDodam tylko , iż nie jest to skomplikowana czynność jak się wydaje z początku .Ważne jest , aby rozłożyć wszystko na części składnie . Sam żongluję 3 oraz 4 piłkami i szykuję się do 5 . \Pozdro~~
    darioos, 2009-08-09 18:58:26
    zgłoś
    rowerek w domu
    Uważam , że to za duża wygoda kiedyś ludzie nie mieli wygod na siłce i lepiej wyglądali , mam bieżnie , ale wole osobiście bieganie w terenie .
    darioos, 2009-08-10 19:51:03
    zgłoś
    Herezje?
    ja niedawno ukończyłem 17 lat , od 3 lat ćwicze na siłowni dużo czytam , interesuje się itp. , ogólnie ćwicze hantlami 20kg(biceps) lub 30kg(klatka), przy tym robie 4 serie każda z innym nachwytem , zmiana szerokości i kątu pod którym atakuje mięsień .Myślę , że odważniki zmieniasz wg. własnego uznania , sam poczujesz , kiedy będziesz mógł robić serie większym obciążeniem.Pozdro~~
    darioos, 2009-08-11 08:34:56
1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9
REKLAMA