Profil borys78

zgłoś
    Blender/mikser kielichowy
    A czy ręczny blender da sobie rade z kostkami lodu ???
    borys78, 2010-12-16 15:25:19
    zgłoś
    Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    CYTAT(radnikow @ 12-10-2010, 16:21) No sprobowalem Jamisona, moge powiedziec, ze nie jest to moje ulubione whisky. Takze kolezanka wczoraj przyniosla wczoraj chinskie wino na sliwkach. Raczej nadaje sie do deserow niz do dan z miesa czy ryb.Również uważam, że Jemson nie jest za dobry. Ja preferuje jacka danielsa z lodem. Polecam również Johnnego Walkera Blue Label ceną też nie straszy a trzyma poziom
    borys78, 2010-12-19 21:49:12
    zgłoś
    Herbata: co pijecie?
    Popieram poprzedników - imbir jest świetny! Ja pijam zieloną, parzoną 4-5 min w temperaturze 80 stopni. Według mnie konieczny składnik diet redukcyjnych.
    borys78, 2010-12-27 19:09:49
    zgłoś
    Kardigan wraca do łask
    Świetne kardigany można znaleźć w h&m`ie. Zawsze jest kilka modeli i kolorów, które można zestawić z marynarką czy dżinsami i przedewszystkim w dobrej cenie.
    borys78, 2010-12-28 14:47:00
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'Erdi\' napisał(-a):Czy robienie pompek różnymi sposobami oraz podciąganie się z obciążeniem na plecach w postaci ciężkiego plecaka(10-20kg) jest wskazane? Natknąłem się kiedyś na wypowiedź, że może uszkodzić kręgosłup. Czy to zwykłe pomówienie, czy niestety prawda?Jeśli chodzi o pompki z obciążeniem to trzeba uważać, żeby kręgosłup był równomiernie obciążony na wszystkich odcinkach. Często widuje się, że obciąża się odcinek ledźwiowy co jest szkodliwe. Zaś przy podciąganiu obciążenie lepiej umieścić z przodu ponieważ przy podciąganiu pracują plecy i lepiej je pozostawić bez obciążenia. I z tego względu lepszy bedzie pas z ciężarem z przodu niż plecak
    borys78, 2010-12-28 17:35:38
    zgłoś
    Dieta na masę - do oceny
    Gdzie można ułożyć taką fajną diete???
    borys78, 2010-12-30 16:08:04
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Też uważam, że Carbo jest dla profesjonalistów, którzy nie wychodzą z siłowni
    borys78, 2010-12-30 16:20:09
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'Makos\' napisał(-a):Mam taki pomysl:Czy wyjdzie mi cos takiego - trening na mase na gore i bardziej na przycinke na nogi, o ile to mozliwe, bo mam bardzo masywne uda naturalnie.Poprostu mądrze skomponuj trening tak, żeby skoncentrować się na górze, ale nie zaniedbywując nóg. Trenując nogi pomagasz górze prawidłowo się rozwijać. Nogi trenuj raz w tygodniu a góre conajmniej 3 i efekty powinny być zadowalające.
    borys78, 2010-12-30 21:39:41
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    Jestem na diecie redukcyjnej ale jestem w trakcie cyklu kreatynowego. Kreatyne biorę z dekstrozą, która jak wiadomo zwiększa produkcje insuliny czego powinnienem unikać przy redukcji, ale z kolei dekstroza wspomaga wchłanianie kreatyny. Co robić - odstawić dekstrozę kosztem mniejszej skuteczności kreatyny ?
    borys78, 2011-01-03 22:05:41
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Co do składu Activlabu to sie nie wypowiem, ale smak ma paskudny! PRzynajmniej ten truskawkowy - nie wiem czy są inne. Tak słodki, że nie idzie tego przełknąć...
    borys78, 2011-01-05 23:10:31
1 2 3 ... 33
STRONA 1 z 33
REKLAMA