REKLAMA

Profil borys78

zgłoś
    Blender/mikser kielichowy
    A czy ręczny blender da sobie rade z kostkami lodu ???
    borys78, 2010-12-16 15:25:19
    zgłoś
    płatki
    Ja preferuje przyrządzać musli samemu. Można dowolnie łączyć otręby, płatki owsiane, suszone owoce, rodzynki etc. Ja często zmieniam skład by nie wpaść w monotonię. Czasami z braku czasu kupię jakaś gotową mieszankę, ale trzeba uważać na skład bo producenci ładują tam cukry i inne 'sklejacze'.
    borys78, 2010-12-16 22:48:38
    zgłoś
    Solarium
    Również nie polecam. Strata czasu, pieniędzy a efekt krótki i nietrwały. Lepiej poczekać do lata. Poza tym w zime taki solarzysta wygląda komicznie
    borys78, 2010-12-17 10:52:22
    zgłoś
    Prezent dla kobiety na gwiazdkę - pomysły
    CYTAT(Robur @ 18-12-2010, 13:20) Tiaaa, a spróbuj się pomylić z rozmiarem... Jak kupisz za duże - 'na prawdę wyglądam na tak grubą?!' jak za małe - 'myślałeś że jestem chudsza, mówiłam że przytyłam...' ogółem kupuj tylko jak masz pewność na 100%! Proponuje przy jakieś okazji podczas rozpinania poporostu zerknać na metke np. 75C i wszystko jasne idziesz do sklepu prosisz 75C i majtasy przykładowo M i z głowy!
    borys78, 2010-12-18 14:25:04
    zgłoś
    Perfumy
    Ja osobiście używam i zdecydowanie polecam wody perfumowane l'occitane. Są dość drogie kolo 250 zł, ale bardzo trwałe a zapachów jest multum także każdy znajdzie coś dla siebie
    borys78, 2010-12-18 16:41:10
    zgłoś
    Dla osób kupujących w H&M
    CYTAT(sakii @ 19-12-2010, 19:56) hmmm, z h&m to jest jeden, zasadniczy problem. To odzież zdecydowanie dla szkieletorów. Bo jak w koszulę vistuli wchodzę w xl, to w przypadku hm za mała jest xxl. Druga rzecz to jakość, nie dotyczy to tylko hm. Mam jakieś dziwne wrażenie, że na Polskę idzie jakiś drugi sort. Bo ile razy kupię sobie rzecz danej marki w zagranicznym, zachodnim sklepie to mam ją na lata. A jak kupię levisy w polskim sklepie to po 3 miesiącach mają przetarty krok, a koszulki z wranglera po dwóch praniach robią się szersze niż dłuższe.Dokładnie. Przykładowo u nas reserved to chłam, ale gdy byłem w Belgii tamtejszy Reserved przebijał jakością niejedną polską marke. Naprawde było w czym przebierać. A u nas to cotton made in China i jazda
    borys78, 2010-12-19 19:20:54
    zgłoś
    Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    CYTAT(radnikow @ 12-10-2010, 16:21) No sprobowalem Jamisona, moge powiedziec, ze nie jest to moje ulubione whisky. Takze kolezanka wczoraj przyniosla wczoraj chinskie wino na sliwkach. Raczej nadaje sie do deserow niz do dan z miesa czy ryb.Również uważam, że Jemson nie jest za dobry. Ja preferuje jacka danielsa z lodem. Polecam również Johnnego Walkera Blue Label ceną też nie straszy a trzyma poziom
    borys78, 2010-12-19 21:49:12
    zgłoś
    Mens Health raport
    Gdyby to faktycznie działało było by o tym bardzo głośno a szczerze to pierwszy raz o tym słysze a po drugie połowa ludzi miałoby już takie sylwetki
    borys78, 2010-12-20 15:31:42
    zgłoś
    Sztuka walki dla niepozornych
    Według mnie powinieneś spróbować judo. Sam trenuje od jakiegoś czasu. Jest dość efektywną formą samoobrony zwłaszcza dla takich "taboretów" jak to mawia mój sensej. Niscy zawodnicy mogą stosować wszelkiego rodzaju rzuty i techniki biodrowe na dużo większych przeciwnikach. Wysocy natomiast mogą stosować techniki nożne np. podcięcia i wtedy z małym sobie bez problemu poradzą. A ty jako mały zawodnik lekko podejdziesz go na plecy i ogoshi i jest po chłopie:)
    borys78, 2010-12-21 15:21:12
    zgłoś
    Kontrola %BF domowym sposobem
    Bardzo ciekawy sposób. Sprawdze na sobie i zdam relacje
    borys78, 2010-12-21 23:49:06
1 2 3 ... 41
STRONA 1 z 41
REKLAMA