[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil robur

zgłoś
    Rusza konkurs
    Właśnie, kiedy mają być wyniki?
    robur, 2009-03-16 17:02:33
    zgłoś
    Rusza konkurs
    Hmm, a ktoś mi powie jak to wyglądało rok temu?Myślałem że od razu jest finał, czyli 10 osób. 3 zwycięzców na okładkę... ?
    robur, 2009-03-17 21:54:01
    zgłoś
    Rusza konkurs
    to ja ich równieżbardzo serdecznie pozdrawiam, i uprzedzam że zdjęcia nie oddają mojego uroku osobistego!
    robur, 2009-03-19 20:47:03
    zgłoś
    Rusza konkurs
    ja nie!
    robur, 2009-03-20 21:32:22
    zgłoś
    Prawdziwy mężczyzna... dzisiejszych czasów
    Dzisiaj panuje moda na emowate subkultury, i na zniewieściałych facetów. Co to za facet, gdy jego kobieta jest większa i silniejsza od niego? Co ma łydki jak my przedramię? I nie mówię tu o chorobach czy zwyrodnieniach, ale o normalnych zdrowych facetach, którzy tak z premedytacją kreują swój wizerunek. Wiecie, długie włosy, chudzinki, torebki, trampeczki, zawsze tacy biedni, kobiety się wzruszają na nich widok.Męzczyzna powinien byś opoką swojej kobiety, w zdrowiu i chorobie.Co z tego, że ma słodką grzywkę, i pisze romantyczne smuty? Gdy przyjdzie pokazać swoją męskośc, czy to w ciemnej uliczce wracając z kina, czy w łóżku - gitara mu nie pomoże!I popieram swoich przedmówców. Emocje są jak najbardziej ludzkie, nie zgrywajmy robotów.Prawdziwy facet powinien sobie sam zacerować skarpety, przyszyć guzik, i wyprać/wyprasować koszulę na randkę i zrobić coś dobrego do jedzienia. Nie możemy być całe życie mamisynkami!
    robur, 2009-03-21 11:48:00
    zgłoś
    Ale powinna być granica w toleracji. Ja do homo nic nie mam, niech sobie żyją spokojnie dopóki nie przystawiają się do mnie. Ale spróbuj powiedzieć, zrobic cos przeciw nim. Ludzie Cie zaatakują, bo jesteś nietolerancyjny. A co do rodzin - na 100% wychowanie w takiej rodzinie wplywa na psychikę dzieci. Na pewno jako mały zastanawiał się 'co ze mną jest nie tak?!' bo wszyscy mają mamusie i tatusia, a on ma 2x tatów albo 2x mamy. Jak ma mu tatus podpowiedzieć jak obcować z kobietami?czytałem pobieżnie i szybko, bo dawno tu nie byłem w tym temacie, a nie miałem czasu za dużo. Ale... wyczytałem gdzieś że ktoś napisał że do choroba genetyczna... ale ehym... sprzężona z płcią? Przekazywana z ojca/matki? jak są w związkach homo to chyba nie przekazują tego dalej.... To chyba logiczne, żę facetów podniecają 2 laski, bo chyba większość ma czasem fantazje dotyczące trójkąta z 2ma laskami. Ale widok dwóch facetó jest dla niego jak najbardziej nienaturalny, i go to mierzi. Takie moje zdanie
    robur, 2009-03-28 10:57:41
    zgłoś
    CYTAT(Łuki @ Mar 28 2009, 14:39 PM) a kto stworzył geja i lesbijke i psa burka i Soltysa też???czarnoksiężnik z krainy Oz?? a biblia ....została napisana przez takich jak ja czy ty,może i nawet geja jakiegoś Hmm, ale zauważ że ze względów anatomicznych jesteśmy stworzeni do zwiazków hetero...I nie ważne czy wierzymy w Boga, czy w ewolucje. Ewolucyjnie geje są też nieprzystosowani, nie mogą mieć dzieci, nie mogą nawet poprawnie współżyć. Kobiecy narząd jest perfekcyjnie do tego zrobiony, a dupa co? Odbyt jest do oddawania kału, dzisiaj możemy w niego wchodzić dzięki lubrykantom, ale jego pierwotnym ukierunkowaniem jest oddawanie kału, a nie przyjmowanie w siebie członka. Więc ze względów anatomicznych i fizjologicznych taki związek NIE MA SENSU i praktycznie NIE POWINIEN istnieć. Jest wbrew naturze.
    robur, 2009-03-28 14:37:35
    zgłoś
    CYTAT(Łuki @ Mar 28 2009, 16:08 PM) aleś czasnął argumentem drogi Robalku,,,,czyli samoloty i wiele wiele innych rzeczy NIE MA SENSU i praktycznie NIE POWINIEN istnieć. Jest wbrew naturze,bo Bóg dał nam nogi....???????????????????a każdy pupe wykorzystuje jak lubi!!ponoć punkt G faceci właśnie mają w pupie -naprawdę tak słyszałemprzestańmy atakować gejów,to taki człowiek jak każdy,a jesli syn Twój też będzie gejem,zabijesz go,uderzysz tak jak Jacek.G,rzucisz w niego kamieniem jak wielu????????Samolot? Naśladujemy ptaki, zawsze o tym marzyliśmy, ludzie po wielu wielu latach(wiekach?) badań i eksperymentów opracowali technikę pozwalającą nam posiąść też przestworza. OD latawca do jumbojeta. A słyszałeś by ludzie od wieków szukali sposobu na penetrowanie odbytu? To by nam się ewolucyjnie śluz tam wytworzył...Pupa jest od defekacji, i nie porównuj tego do latania.Głupi kawałek papieru lata na wietrze, latawce są unoszone przez wiatr, a my po prostu nauczyliśmy się móc też to robić. Podróżowanie w przestworzach jest naturalne, wkładanie czegoś do tyłka który jest rurą WYDECHOWĄ organizmu już nie. A jak ktoś wymyślił seks analny, z lubrykantami etc, to zaraz ktoś inny wybrał odbyt faceta od kobiety, bo np w rękach silnego faceta czuł się bezpiecznie... Kiedyś takich zachować nie było, i świat był naturalnie piękny. Jak widzę demonstracje tęczowe, i starych facetów w skórzanych 'strojach' z pasków liżących się z innymi to mi się rzygać chce.CYTAT(Jacek.G @ Mar 28 2009, 16:24 PM) Mężczyźni z anatomicznego punktu widzenia nie posiadają punktu g .Często jest on mylony z prostatą ,ale to nie jest punkt G Każdy ma prawo do własnego zdanie i do określenia swojej tolerancji .Nie jestem tolerancyjny w stosunku do gejów ,bo uważam to za chorobę psychiczną ,którą trzeba leczyć ,tak samo jak kanibalizm ,gwałty ,morderstwa. Masz racje to ich dupa ,ale ja Sobie nie życzę ,by facet z facetem na moich oczach się całowali ,bo dla mnie to jest ohydne.Coś słyszałem o tym, nawet ma ładną nazwę, ale to było o tym odcinku między moszną a odbytem, który można mile stymulować. Chyba właśnie miało to związek z naciskiem na prostatę, nie wiem, nie wnikałem... Ale żeby facet miał punkt g... ? W dupie? To by wszyscy kazali wkładać swoim partnerkom palce do tyłka, bo punk g daje wybitną rozkosz, prawda? A dziwnym trafem jakoś tak nie jest; świat medyczny pisze pełno artykułów o punkcie g u kobiety, ale u mężczyzn dziwnym trafem nie...
    robur, 2009-03-28 15:58:03
    zgłoś
    CYTAT(ToY SolideR @ Mar 28 2009, 18:32 PM) W początkach rozwoju embriologii robiono ochotnikom tzw. masaż prostaty czyli podrażnianie punktu K był on czynnikiem wywołującym wydalenie dużej ilości nasienia do badań.Jak pobierają próbkę nasienia u słoni, to też ręka w tyłek, i masują. Ale co z tego ? Normalnie tak słoń nie uprawia stosunku.CYTAT(Jacek.G @ Mar 28 2009, 19:24 PM) Jeszcze może przedstaw nam badania ,że bycie gejem jest normalne ,a My faceci ,których pociągają kobiety jesteśmy chorzy . To jakieś jaja ? homoseksualizm to nie choroba ,to co to jest ? To ,że facet penisa wkłada dla drugiego to według Ciebie jest całkiem normalne i przyzwoite ?Pewnie że nie. Tyłek nei jest fizjologicznie przystosowany do pakowania. Nie mogą mieć dzieci. Natura ich nie kocha? Co byś nie mówił, takie zachowania są niezgodne z naturą, ona tak nie chce bo by ich inaczej stworzyła, najwyraźniej mają jakiś fabryczny defekt i źle postrzegają świat. I nie dam się przekonać że jest inaczej. Po prostu takie zachowanie nie powinno mieć miejsca.To tak jak dziecko rodzi się głuche, albo niewidome, albo albinos. Nie jego wina, że się urodził taki. I go nikt za to nie zabije. Ale to nie zmienia faktu, że nie jest to normalne.
    robur, 2009-03-28 18:52:21
    zgłoś
    CYTAT(Gość @ Mar 28 2009, 21:53 PM) Chłopaki z zacofaniem takim jak u Gacka.G i Robalem nie ma co dyskutować!!są uprzedzeni i tyle,w histori jest pełno takich przypadków!a związki homo i tak będą mogły mieć dzieci już za niedługo!!!W Polsce puźniej,bo wiadomo jacy tu ludzie mieszkają!!Po pierwsze - Robur, nie Robal.Po drugie, nie mów innym o zacofaniu, samemu nie potrafiąc pisać po polsku -> 'później'!I to mimo słownika w większość przeglądarek.
    robur, 2009-03-28 21:08:02
1 2 3 ... 29
STRONA 1 z 29
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij