Profil radzyn

zgłoś
    Zakola
    No ja jakoś walczę. Kiedyś moją domena były bardzo gęste włosy. Ale przez ostatnie 3 lata tak mi wypadły, że mam na czubku lekka łysinę oraz wysokie czoło. Oczywiście geny mają na to wpływ ale w moim przypadku też łojotok. Teraz dermatolog dała mi preparaty na łojotok i jak mówiła też wzmocnienie włosów. Zgoliłem głowe na łyso i z tego co widze jak mi juz odrosły sa jak by żywsze. Fakt trzeba akceptować siebie jakim jest ale jednak u mnie łysina powoduje pewne kompleksy. Choć jak czytam ostatnio kobiety uważają, że łysi są sexy
    radzyn, 2009-03-30 23:30:00
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    No ja niestety mam cienie (Wręcz wory) wiąże się tym co robię (informatyka). Kiedyś mi moja ex dała fajny krem pod oczy. Maskował lekko cienie. Ale jeszcze wcześnej miałem fajny kremik tylko za cholere nie mogę przypomniec nazwy. Koił i to nieźle. Oczy jak nowonarodzone Ale jak co stara i sprawdzona metoda czyli torebki po herbacie na oczy.
    radzyn, 2009-03-30 23:35:39
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    Czytałem o tym kremie. Ale czy On nie jest przyznaczony tylko dla mężczyzn w przedziale wiekowym 25 a 35 lat?
    radzyn, 2009-04-02 22:36:02
    zgłoś
    Zakola
    To nie masz źle. Ja 6 lat temu jak miałem 17 lat to po myciu głowy zapychałem...wannę. Az tyle włosów wypadało mi po jednym myciu. A co ogólnie myślicie o przeszczepie włosów? Czy to nie jest tak przeszczepi się włosy ale przeciez wypadną i tak te nie przeszczepione i na to samo wyjdzie
    radzyn, 2009-04-02 22:43:24
    zgłoś
    Problemy z cerą: nadmierne przetłuszczanie się
    Ja polecam od siebie bardzo dobry żel do twarzy Clean&Clear peeling. On jest do wągrów ale dobrze usuwa zatłuszczenie na twarzy. Sam używa i twarz jak pupa maleńkiego dziecka taka gładka. A też zmagam się z łojotokiem
    radzyn, 2009-04-02 23:31:28
    zgłoś
    Jak odzyskać dziewczynę?
    Ja byłem z dziewczyną prawie 4 lata, ale od 5 miesięcy się skończyło. Też tak jak Ty byłem strasznie załamany. Nawet schudłem 4 kilo w 2 tygodnie. Ale wiem, że ten moment załamania, rozpamiętywania tylko spowodował stratę czasu ale i zrozumienia, że za bardzo Ją idealizowałem. Choć nadal odczuwam skutki rozstania już podchodze z dystansem. Zajmij sie czyms a zobaczysz, że Ci ulży i powoli będziesz zapominał o Niej
    radzyn, 2009-04-02 23:35:42
    zgłoś
    Cienie pod oczami
    CYTAT(Oxygen @ Apr 3 2009, 8:59 AM) a skąd wiesz czy się nie mieszczę w tym przedziale ? Raczej pytałem się odnośnie do siebie
    radzyn, 2009-04-03 09:45:24
    zgłoś
    Facet i łzy
    Ostatnio płakałem po rozstaniu (w długim związku) z dziewczyną. W sumie płacz i "zgrzytanie zębów" były w tym czasie częste. Heh...
    radzyn, 2009-04-03 10:35:39
    zgłoś
    NetBook czy Laptop
    Albo jak ma się wielki dylemat może pomyśleć o podzespołach do...stacjonarki
    radzyn, 2009-04-03 14:20:59
    zgłoś
    Zakola
    Dziś widziałem w TV Berlusconiego a On po przeszczepie włosów. Faktycznie pomogło mu ale chyba Jemu pasowało lepiej z łysina
    radzyn, 2009-04-07 21:30:18
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA