REKLAMA

Profil ramones

zgłoś
    Gdzie mogę kupić stare numery MH?
    CYTAT(ElKozako @ 20-09-2010, 20:58) Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić stare numery MH proszę o odpowiedz z góry dziękiStare numery są też dostepne na portalach aukcyjnych. Sam też raz na jakiś czas tam sprzedaję
    ramones, 2010-09-21 07:53:08
    zgłoś
    Ojcostwo
    Ojcostwo jest oczywiście wspaniałym przeżyciem a uczucia, które temu towarzyszą nie da się porównać z niczym (właśnie wychowuję wraz z żoną 4 miesięczną dziewczynkę). Ale aby nie było tak słodko to dorzucę trochę "dziekciu". Wg statystyk ok.10% mężczyzn wychowuje nie swoje dziecko nawet o tym nie wiedząc (co 10 facet spotkany, mijany na ulicy może nie być ojcem swojego dziecka!!!!!!) . Pół biedy jeśli nigdy się o tym nie dowiedzą. A jeśli się dowiedzą??? Myślę, że oni mieliby zdecydowanie odmienne zdanie.
    ramones, 2012-09-07 12:03:40
    zgłoś
    dziewczyna na seks
    A mnie się cały czas wydawało, że Men's Health czytają poważni ludzie i tacy też na tym forum są ale widzę, że nadeszła zmiana pokoleniowa. Chłopie Twoje zachowanie i pytanie to ŻENADA!!! Albo jesteś poważnym facetem i w ten sam sposób traktujesz swoją partnerkę albo nadal jesteś pryszczatym nastolatkiem, który jeszcze wiele musi się nauczyć. Tak czy siak już współczuję Twojej "prawdziwej" czy to "(nie)poważnej" miłości
    ramones, 2012-09-25 07:54:45
    zgłoś
    Preferencje
    Ciekawi mnie ile Ty masz lat jeśli obracasz się w takim towarzystwie, w którym imponuje komuś jak mówi o piciu, paleniu, imprezach itd. itp. Ale wracając do Twojego pytania. Ja osobiście wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi. Dopuszczam, że kobieta pije i pali ale wszystko z umiarem. Jeśli pali jak smok i pije jak smok wawelski to jest skreślona. Z drugiej strony jeśli kobieta jest zajadłym wrogiem picia i palenia to też jest skreślona w końcu... wszystko jest dla ludzi nie można popadać w przesadyzm. Jeśli dba o cerę, świeży oddech nie ma podkrążonych oczy po imprezie to jak najbardziej. "Wolność Tomku w swoim domku"
    ramones, 2012-09-28 13:39:24
    zgłoś
    Ojcostwo
    Chcesz mi powiedzieć, że żona, partnerka, dziewczyna czy też jak ją inaczej nazwiesz, w czasie trwania Waszego związku zdradziła Cię, urodziła nie Twoje dziecko a Ty to akceptujesz i wychowujesz?
    ramones, 2012-09-28 13:47:16
    zgłoś
    Ojcostwo
    Może i wybaczył. Chciałbym tylko wiedzieć. Ja osobiście nie byłbym do tego zdolny. Dla mnie jak kobieta zrobiła "coś takiego" raz to i drugi raz się nie zawaha. Może jestem i podły w swej ocenie ale życie mnie tego nauczyło
    ramones, 2012-09-28 14:47:42
    zgłoś
    Jak nosić kolorowe spodnie
    Ja to starej daty chyba jestem i w takich spodniach bym nie chodził więc moja odpowiedź brzmi W OGÓLE
    ramones, 2012-10-03 10:25:02
    zgłoś
    trójkąt
    Mam nadzieję, że dobrze to przemyśleliście i jest to Wasz wspólny wybór a nie Twój bo może Twoja partnerka chciałaby w trójkącie z 2 facetami??? Ciekawe czy wtedy też byś się tym chwalił na forum Sam osobiście takich doświadczeń jeśli chodzi o trójkąty nie mam ale słyszałem od innych, że różnie się to kończyło. Często ludzie nie potrafią sobie później spojrzeć w oczy ale to Wasza sprawa. Myślę, że jak dobrze poszukać to znajdziesz odpowiednie ogłoszenia lub sam je zamieść w internecie albo w czasopismach. Sam będąc jeszcze kiedyś nastolatkiem czytałem takie w jednym ze świerszczyków. Brzmiało to mniej więcej tak. "Małżeństwo poszukuje atrakcyjnej pani do wspólnych zabaw. Zapewniamy zakwaterowanie oraz posiłki"Powodzenia
    ramones, 2012-10-26 09:02:47
    zgłoś
    Kobiety i ich makijaż
    Moja żona lubi się malować a mnie nic do tego. Nie wymagam od niej aby to robiła to jej wybór a jak się nie maluje i marudzi, że okropnie wygląda mówię jej, że dla mnie i tak jest najpiękniejsza na świecie.
    ramones, 2012-10-29 14:31:55
    zgłoś
    Trening vs kobieta
    Tylko szczera rozmowa może coś tu zmienić. Jeśli już teraz ma o to do Ciebie pretensje to będzie tylko gorzej. Wierz mi wiem co mówię z własnego doświadczenia . Zaraz dojdą pretensje, że chcesz wyglądać lepiej niż ona, że chcesz aby za Tobą oglądały się inne dziewczyny itd. Twoja dziewczyna powinna dzielić z Tobą pasje a jeśli nie to przynajmniej Cię wspierać a nie ograniczać. Ja swojej nie zostawiłem (teraz to jest już żoną ) ale o co muszę "walczyć" to wiem tylko ja. Po prostu się przyzwyczaiłem i traktuję to jak normę dnia codziennego. Tak jak pisał ktoś przede mną będziesz mieć ciężko i choć tego Ci nie życzę Wasz związek może się rozpaść.
    ramones, 2012-11-05 07:31:43
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA