REKLAMA

Profil quartz

zgłoś
    Kreatyna i SW
    Witam, żeby nie przedłużać:Mam zamiar robić masę i jednocześnie ćwiczyć SW Tae-kwon-doPrawdopodobnie będzie to wyglądało tak: Siłownia/tkd/siłownia/tkd/siłownia/tkd Traktuje tkd jako ćwiczenia areobowe i tutaj pojawia się kilka pytań:Czy ćwiczenia aerobowe nie przeszkadzają nabrać masy?I pytanie odnośnie stosowania odżywek:Czy kreatyna+hmb nie będzie miała negatywnego skutku na szybkość naszego poruszania się/atakowania ? Jeśli tak to czy to będzie stan chwilowy czy tak już zostanie?I jeszcze najważniejsze:Jakie przyrosty w po miesiącu daje kreatyna+hmb?
    quartz, 2009-09-05 13:01:34
    zgłoś
    Kreatyna i SW
    Typ budowyMezomorfik.Jeśli chodzi o wymiary i odżywianie to tak się sprawy mają:180 CM 78 KGNapoje: Głównie woda, czasem puszka jakiegoś słodkiego napoju, dość często napoje energetyczne (redbull, burn itd)Niestety nie da się tego zrobić tak jak piszesz czyli tkd po siłowni.Trening tkd trwa 90 minut.Z tego co wyczytałem w artykule na stronie to ta "woda" po kreatynie jest tylko na początku później jest tak jak należy.Dieta jest w planach tylko ja nie będę nad nią pracował tylko pójdę do jakiejś kompetentnej osoby która mi ją ułoży (najbardziej zależało by mi na diecie opartej na badaniach krwi).
    quartz, 2009-09-05 13:34:22
    zgłoś
    Kreatyna i SW
    Co masz na myśli mówiąc o uzasadnionym stosowaniu kreatyny?Przed wakacjami chodziłem na TKD i brałem BCAA właśnie z powodów które opisałeś.Jeśli chodzi o badania krwi to bardziej na myśli miałem to że wykażą one np. braki magnezu i układając dietę wezmę pod uwagę to że niektórych witamin mi brakuje a innych mam za dużo.Powracam do pytania dla którego w zasadzie założyłem ten temat:Czy kreatyna spowolni szybkość ataku?
    quartz, 2009-09-06 11:53:15
    zgłoś
    Bieganie, wymioty
    Jeśli biegałeś z rana bez śniadania to niestety za głupotę się płaci Ale raczej przeceniłeś swoje możliwości i się przetrenowałeś.(Tak to możliwe nawet jak ktoś biega rocznie po 800 godzin)
    quartz, 2009-09-06 11:56:36
    zgłoś
    Kreatyna i SW
    1. Z tym magnezem to był przykład np. oznacza NA PRZYKŁAD 2. W żadnym miejscu nie napisałem że robię badania na obecność witamin w organizmie, napisałem że robie badania krwi i na podstawie tego badania będę mógł przyjmować witaminy które mi są potrzebne.Jak ktoś ma niedobór czerwonych krwinek to zaleca mu się branie żelaza itd. A to można wyciągnąć na podstawie badania krwi.3.Wiem jaki jest sposób działania kreatyny.Wiem także że w 70% przypadków powoduje "pompowanie" mięśni wodą i "puchnięcie" słyszałem również o tym że taka pompa spowalnia nieco człowieka ale nie chce mi się w to wierzyć stąd temat na forum.Być może jest to spodowane moim sposobem zapisu, ale naprawdę mam sporą wiedzę dotyczącą witamin i takich rzeczy, na badaniach się nie znam bo ostatni raz oddawałem krew 8 lat temu.Nikogo nie pytam czy warto kupić kreatynę moje pytanie jest całkiem inne i do tej pory nie otrzymałem na nie odpowiedzi tylko masę floodu który skutecznie kontynuuję.Czy kreatyna spowolni szybkość ataku?
    quartz, 2009-09-06 16:32:26
    zgłoś
    Dopalacze
    Tak jak ktoś już napisał:Wszystko dla ludzi byle z umiarem. Z tego co można przeczytać na internecie to trawka zabija jak jad kiełbasiany albo w drugą stronę- leczy raka :xOd kolegów wiem że po trawie ma się dziury w głowie i w ogóle nie jest tak fajnie jak piszą ludzie ze stron "legalize it"I nie jestem pewien czy w przypadku alhokolu jest taki termin jak bad trip :xTak czy siak uważam że trawka jest znacznie lepsza niż picie alkoholu (jestem osobą która pije tylko kilka razy w roku)i z chęcią zamienił bym kieliszek na butle.No i trawki nie da się przedawkować śmiertelnie Co do innych rzeczy to sądzę że trzeba być ostrym po[beeep]usem żeby brać tablety już nie mówię o strzykawkach i innych takich.
    quartz, 2009-09-06 22:26:04
    zgłoś
    Trening do oceny
    Wiek 18Waga 78Wzrost 180Poniedziałek:Klatka/Biceps/TricepsKlatka:4x7 Wyciskanie na płaskiej ławce 4 serie (7 powtórzeń)3/10 Rozpiętki po każdej serii wyciskanie hantelkami (10 powtórzeń)3x15 wyciskanie na skośnej 3 serie (powtórzeń 15 )Triceps biceps- po ćwiczeniu na triceps od razu ćwiczenie na biceps potem przerwa przed nastepną serią i miedzy ćwiczeniami też.Wszystkie ćwiczenia 3 serie:*pompki szwedzkie 10 powtórzeń potem unoszenie sztangi wąskim nachwytem stojąc (10 powtórzeń)*wyciskanie hantelki za głową (10 powtórzeń) . Potem młotki do oporu (10 powtórzeń)*unoszenie hantli wzdłuż pleców w opadzie tułowia wzdłuż ciała (10 powtórzeń) .Potem w siadzie na ławeczce uginanie jednego przedramienia opartego o wewnętrzną częścią kolana. Zgięcie przedramienia łączymy z rotacja.( 13 powtórzeń)Środa:Plecy/Barki4x7 Podciąganie szerokim nachwytem 3x10 Podciąganie sztangi do brody przodem wąskim nachwytem 3x16 wyciskanie sztangi za plecami w góre 3x10 "piłowanie" hantlą w opadzie tułowia na ławeczce3x20 szrugsy 3x10 unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3x7 unoszenie ramion w bok ze sztangielkami Prawdopodobnie troszkę pomyliłem kolejność ćwiczeń tutaj W każdym razie najpierw robimy plecy później barki.Piątek:To samo co w poniedziałek.W dni treningowe na zakończenie treningów robimy jeszcze kilka ćwiczeń na brzuch.Niektóre ćwiczenia mają zbyt dużą ilość powtórzeń ze względu na sprzęt, hantle jakimi jesteśmy w stanie zrobić X powtórzeń mają 10kg, cięższe maja 20kg i jest to dla nas za dużo (tzn zrobimy nimi po 3-4 powtórzenia ale to raczej za mało)Tak samo ze sztangami którymi robimy plecy też są zaspawane na stałe Niestety nie wiem jak nazywają się poszczególne ćwiczenia więc nieco opisałem niektóre z nich.Jak tylko dowiem się jakie mają nazwy poprawię całą rozpiskę aby była czytelniejsza i taka jak należy.
    quartz, 2009-09-08 22:08:04
    zgłoś
    Trening do oceny
    Następne osoby jak również te które już się udzieliły w temacie, prosiłbym o ocenienie treningu Ja nóg nie robię z kilku przyczyn:-Dużo chodzę (wracając ze szkoły do domu robię jakieś 5km)-jeżdżę na rowerku -Mam zamiar się rozciągać i uważam rozciągnięcie za priorytet ,a ćwiczenie i rozciąganie to raczej coś sobie przeciwnego-moje łydki i uda są już dość sporeTak, był pomysł składania się na sprzęt ale ja wolałbym iść na publiczną siłownie
    quartz, 2009-09-09 16:31:19
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Pewnie większość zna ale jak nie to zapraszam do oglądania Tekst piosenki, film ehhh...Sabaton 40-1
    quartz, 2009-09-09 19:08:32
    zgłoś
    Trening do oceny
    Cóż wydaje mi się że to niedomówienie z mojej strony Mam zamiar rozciągać nogi ,żeby zapisać się na SW i nie mieć problemów z high/low kickami, nie chciałem ćwiczyć nóg bo wydawało im się że po treningu nogi są spięte (bynajmniej nie jeden dzień) i dlatego uważałem ,że to mija się z celem.Jeśli chodzi o nogi to mam je po prostu hmm grube, nie tyle że są rozbudowane w taki sposób że widać każdą głowę uda ale w taki sposób że nie ma takiej dysproporcji że rozbudowana górna część ciała chodzi na takich kruchych patyczkach Trening tygodniowy w najbliższym czasie będzie wyglądał tak:(Tylko rozciągam nogi nic więcej ale przy rozgrzewce do ich rozciągania robię też kilka ćwiczeń które trochę rozciągają inne partie ciała)pon: Klatka i triceps+Lekkie rozciąganie nóg wt: rozciąganie śr: Plecy i biceps+Lekkie rozciąganie nóg czw:rozciąganiept: Nogi i barki+Lekkie rozciąganie nóg sob:bieganie (tylko nie jakieś maratony ani super sprinty), rozciąganie lekkieniedziela: rozciąganie lekkieMój trening na rozciąganie (wkrótce lekko go zmodyfikuję ze względu na to że będę ćwiczył ze znajomym)http://www.augustow.mm.pl/~justkeepw/grafika/Szpagat.pdfWersja normalna rozciągania będzie polegała na zrobieniu samej rozgrzewki z małą modyfikacją(tzn. kilka tych ćwiczeń z poza rozciągania)Wiem o tym że należy dać mięśniom czas na regenerację dlatego sprecyzowałem sposób w jaki mam zamiar biegać i rozciągać się.Aha, czy można by było zamienić któryś z dni treningowych na Wiosełka zamiast pojedynczy/wszystkich ćwiczeń?
    quartz, 2009-09-09 22:14:44
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA