REKLAMA

Profil postscript

zgłoś
    "MH Seks" wkrótce w sprzedaży!
    Kupiłem w piątek, dziś zajrzałem...Wstydziłbym się wydać magazyn, w którym jest wszystko, co już czytaliśmy. W dodatku czytaliśmy to niedawno (i to bardzo niedawno)! Na mnie zarobili, ale jeśli nie kupiliście a myślicie o tym - darujcie się. Za 15 zeta studenci potrafią sobie nieźle wieczór urządzić. Z większym pożytkiem.
    postscript, 2009-07-21 16:29:55
    zgłoś
    Jeszcze tego pożałujesz, draniu...
    CYTAT(Agata @ 26-01-2010, 19:59) Myślę, że to jest świetny sposób na rozpoczęcie znajomości. Takie pierwsze koty za płoty. Poza tym pierwszy ruch wykonany teraz jak to się dalej potoczy zależy od drugiej osoby. Urzekł mnie tym liścikiem bo to takie inne było, niestandardowe Zdobył punkt na dzień dobry. Zwracałam mu uwagę nie raz żeby dał mi trochę luzu, żeby nie obserwował ale nic nie docierało. Dałam mu do zrozumienia, że nie tędy droga.Zdarzylo mi sie dwa razy byc z takimi dziewczynami. Z pierwsza niecaly miesiac, bo sie szybko polapalem, o co chodzi. Ucieklem, ale jeszcze przez pol roku odbieralem telefony i listy pt. "WRÓĆ DO MNIE". Grozb nie bylo, na szczescie.Z druga w zasadzie mialem dosc udany zwiazek prawie dwa lata i dopiero pod koniec zaczelo sie zmieniac - wlasnie takie ciagle latanie za mna. Powiedzialem, ze dosc i odchodze. Prawie dwa lata jeszcze do mnie pisala, choc pozniej juz bardzo rzadko. Mialem wrazenie, ze z przyzwyczajenia pyta, czy wroce, no bo jak mnie rok nie widziala, to dziwne, by cos o mnie mogla jeszcze wiedziec.W kazdym razie uwolnienie sie od takich osob i rozpoczacie zwiazku z kims, kto ma duzo wiecej luzu to uczucie przypominajace nabranie swiezego powietrza do pluc po dlugim przebywaniu pod woda. Niczego nie zaluje.
    postscript, 2010-01-27 11:02:46
    zgłoś
    Piersi: instrukcja obsługi dla facetów
    Co tam, ze same rzeczy, o ktorych juz dawno wiemy. Autorka swietnie napisala ten tekst. Czytalem, bo wciagnal mnie od samego poczatku. Dobra robota
    postscript, 2010-03-20 21:29:35
    zgłoś
    Test Vichy
    Przed chwila dostalem. Data na stemplu to 8 kwietnia. Ale uwaga - nie jest to przesylka polecona, wiec jak do kogos nie dotrze, to nie wiem, jak bedzie to udowadnial organizatorowi.
    postscript, 2010-04-12 15:24:24
    zgłoś
    Test Vichy
    CYTAT(sven @ 12-04-2010, 15:08) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale wtoooopaaaa No to ch**, odrazu możemy mówić że nie dostaliśmy i sprzedać juz opylilem buhahahahaa na serio - na przyszlosc MH moze sugerowac partnerom, zeby jednak wysylali poleconymi. Mi juz nieraz poczta polska cos zwedzila i nie chcialbym w przypadku tego testu placic za preparat, ktory nawet do mnie nie dotarl.
    postscript, 2010-04-13 11:19:24
    zgłoś
    Test Vichy
    CYTAT(bobas @ 14-04-2010, 14:01) gratulacje dla pana listonoszana glupote nie ma lekarstwa :/
    postscript, 2010-04-14 16:42:19
    zgłoś
    Test Vichy
    CYTAT(Hacker @ 20-04-2010, 23:00) A może paczuszka czeka już na poczcie:PPanowie, ale to nie jest zadna paczka. Zwykly list w kopercie A5. W srodku pudelko owiniete kawalkiem folii babelkowej. Wszystko wyglada, jak wyjete psu z gardla, bo jakos to musieli wciasnac do skrzynki pocztowej. Zatem awizo tu zadnego nie bedzie :/
    postscript, 2010-04-21 11:47:22
    zgłoś
    Test Vichy
    CYTAT(ToY SolideR @ 27-04-2010, 13:46) Właśnie dostałem. Poziom zabezpieczeń jest zadziwiający. Takie małe opakowanie w tak wielkim pudle ? Wola teraz zrobic AZ ZA DOBRZE
    postscript, 2010-04-28 12:12:04
    zgłoś
    Test Vichy
    CYTAT(Hacker @ 28-04-2010, 13:49) Panowie i jak włosy przestały wypadać??a wczesniej wypadaly?
    postscript, 2010-04-30 10:32:21
    zgłoś
    Wielkie żarcie: jak zmuszają Cię do jedzenia
    CYTAT(Adam @ 01-05-2010, 21:10) Koło uczelni mam takiego z brązowym wystrojem, trochę żółtego i metalu - generalnie nie czuć już tego pośpiechu tak mocno jak było to kiedyś, mimo że to fast food to teraz profil jest niekoniecznie taki FAST. Można spokojnie przyjść rano na kawę, przejrzeć prasę (teraz nawet Mak ma takie własne wydawnictwo darmowe) A wracając do tematu jedzenia w tego typu restauracjach to spokojnie można tam zjeść z głową. Zamiast frytek - sałatka (nie dodajemy sosu, a nawet z sosem to mniej kcal niż fryty).Zamiast coli - cola light albo kawa bez cukru. Więc spokojnie możemy zjeść tą kanapkę z 500 kcal.Adam, wszystko fajnie, ale czy do chinskiej knajpy chodzisz, zeby zjesc pierogi ruskie i schabowego? a do pizzerii, zeby jesc kebab?nie pamietam juz w jakim talk show to slyszalem, ale "chodzenie do mcdonalds, zeby zjesc salatke, to jak isc do agencji towarzyskiej, zeby sie masturbowac". a z ta cola light to niedawno w MH byl tekst, co to za swinstwo.
    postscript, 2010-05-05 19:15:00
STRONA 1 z 2
REKLAMA