REKLAMA

Profil Piterski

zgłoś
    O czym ona myśli, gdy jesteś nagi?
    Sądzę, że gdy jestem nagi to ona myśli tylko o jednym. O tym samym co ja.
    Piterski, 2013-09-07 10:00:57
    zgłoś
    co robić
    Niedojrzałe kobietki tak mają. Nie wiedzą czego chcą. Tu Marokańczyk, tu szczęście dla Ciebie.Albo nie rób z siebie kozła ofiarnego i ją odpuść sobie albo weź Ty z nią pogadaj na poważnie i wyjaśnijcie sobie wszystko. Ustalcie zasady, bo od tego się zwykle zaczyna.Kochasz ją? To bądź z nią. Nie - to daj sobie spokój.Pozdro 
    Piterski, 2013-09-09 20:28:03
    zgłoś
    Sto lat seksu!
    No bardzo fajnie. Przeczytałem z zaciekawieniem, pomyślałem i już stosuję :)
    Piterski, 2013-09-13 10:51:13
    zgłoś
    Co o tym sądzicie?
    W takiej relacji pozostawanie przyjacielem to utopia. Ty się będziesz męczył, a dziewczyna innego sobie znajdzie.Pozdrawiam
    Piterski, 2013-09-13 16:59:13
    zgłoś
    co robić
    @Leif To głównie wbijają chłopcom kobiety - mamy, babcie, ciocie... Myślę, że one tego nie robią złośliwie, że naprawdę w to wierzą i doradzają Ci (w swoim mniemaniu) jak najlepiej.  Jakie wbijają??? Jakie babcie??? Jakie mamy??? Jakie ciocie??? Szacunek powinno się mieć do innych i to jest kwestia życia w społeczeństwie, a nie jakichś feministycznych bzdur :) Nie będziesz szanował ludzi to nie licz na to, ze ciebie będą szanować. Nie będziesz szanował kobiety to w końcu zostaniesz sam na sam ze sobą. Chcesz to zostań - wybór jest twój.  Jak będziesz miał czterdzieści pięć lat to przyjdź tu i napisz co ci dało ta droga :) Jakoś nie widzę tutaj facetów w tym wieku :) Pozdrawiam z życzliwością
    Piterski, 2013-09-16 08:39:41
    zgłoś
    Problem z "zapachem"
    Pralnie chemiczne są od tego :) Pozdrawiam 
    Piterski, 2013-09-16 10:57:34
    zgłoś
    co robić
    @Vieri_9A tobie kto wbijał? Jak zdążyłem się zorientować Samiec ma wyjątkowo wypaczone widzenie świata. Gadanina, że ktoś wbija chłopcom do głowy jakieś feministyczne bzdury należy do takich jego złotych myśli. Chwali się, promuje gdzie może, bo żyje z datków czytelników. A jak się go zapyta jak sobie swoje życie wyobraża w przyszłości to kasuje :)Proste pytania, a gość nie umie na nie odpowiedzieć.Te kobiety, które opisuje to on na śmietnikach jakiś znajduje :) Kobieta to człowiek. Tak jak facet ma swój świat. Jedna kwestia. Kobieta lubi seks, ale też nie będzie oddawać się byle komu. Facet też byle flądrze nie będzie poświęcał czasu. Ot, cała filozofia :)  Pozdrawiam 
    Piterski, 2013-09-16 12:32:25
    zgłoś
    co robić
    Inaczej to odebrałem.Bo co to znaczy \"bezwzględny szacunek do siebie\"? Oczywiste, że należy mieć do siebie szacunek i się nie szmacić :)Nie łazić za kobietą, która cię nie chce. Nie prosić się. Nie zgrywać na innego niż się jest.Szacunek ten nie może jednak oznaczać, że będziemy kobietę traktować z góry i wyzywać od najgorszych, bo nam piwa nie chce przynieść. Odnosi się wrażenie, że niektórzy to chcą, żeby kobieta im wyłącznie usługiwała, a nie była partnerką do życia :) I tacy zostają w końcu sami :) Kobietę trzeba sobie wychować, ale nie oznacza to niewolnictwa  :)Pozdrawiam 
    Piterski, 2013-09-16 12:50:26
    zgłoś
    Problem z "zapachem"
    To dziwne te pralnie, bo u mnie po pralni ubranie pachniało jak nowe :) A skoro się \"nie da\" to nie prościej kupić nową.Pozdrawiam  
    Piterski, 2013-09-16 13:59:20
    zgłoś
    PROBLEM NIE JEST MAŁY
    Znajdź rzecz, która cię w niej kręci.A jeśli nie to istotnie, zgłoś się do seksuologa.Pozdrawiam 
    Piterski, 2013-09-16 14:01:15
1 2 3 ... 43
STRONA 1 z 43
REKLAMA