[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil peterix

zgłoś
    7 mitów na temat palenia
    Witam Jestem tu nowy więc wypada się przedstawić na imię mam Piotr i od około roku jestem stałym czytelnikiem MH .Przeczytałem ten artykuł o 7 mitach na temat palenia i oczywiście rozumiem, że ma on charakter prozdrowotny i może powinienem schować się do mysiej dziury i nie pyskować, ale nurtuje mnie pewien problem i ciekaw jestem czy ktoś podzieli lub chociaż skomentuje moje zdanie.A więc: tak, jestem palaczem. Palę od 24 roku życia czyli prawie 20 lat mam więc chyba jakieś doświadczenie. Może to sprawa sklerozy ale nie pamiętam abym kiedykolwiek odczuwał taki nikotynowy głód jak piszecie Państwo w "siedmiu mitach". Fakt, z reguły paczka papierosów wystarcza mi na tydzień i palę prawie zawsze w towarzystwie, bardzo rzadko sam. Zapalenie papierosa jest dla mnie przyjemnością. Lubię zapach dobrego papierosa, lubię smak dymu, ale jeśli akurat nie mam przy sobie papierosów nie robię z tego tragedii. W domu u mnie nikt nie pali dlatego bardzo często się zdarza zapomnieć o papierosie. Nie mówiąc już o wakacjach, kiedy na tydzień lub dwa zapominam o paleniu. Dobra tyle opisu sytuacji. Zmierzam do pytania jak to jest z tym uzależnieniem, czy rzeczywiście można być palaczem a nie być uzależnionym od nikotyny. Może ktoś podejmie temat.Pozdrawiam
    peterix, 2011-10-14 11:26:54
    zgłoś
    Zdrowy jak Polak
    Witam zgadzam się z autorem artykułu. Żyjemy w najpiekniejszym zakątku ziemi, mamy najlepszą żywność. Przetrwaliśmy chyba wszystkie możliwe polityczne zawieruchy i mimo że mamy tak potwornie nieudaczne władze jakoś funkcjonujemy i trzymamy się razem. Cieszmy się z tego co mamy bo mamy wiele. I jeszcze jedno! Panowie mamy tu w Polsce najpiękniejsze kobiety na świecie u których uroda nie wyklucza inteligencji.Pozdrawiam czytelników
    peterix, 2011-11-08 14:44:55
    zgłoś
    Seks 6 razy w tygodniu
    6? jest taki okres w zyciu faceta że i 12 to trochę mało jak dla mnie to był przełom 41/42... to tez nie dobrze
    peterix, 2012-04-18 15:40:31
    zgłoś
    Trening 100 pompek w 6 tygodni
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Musiałeś być strasznym chudzielcem albo osobą o nieprzeciętnie wielkiej sile i wytrzymałości skoro zaczynając swoją przygodę z pompkami robiłeś 4 serie pompek po 25 - 30 powtórzeń.No cóż ja do chudzielców nie należę a w momencie gdy zaczynałem miałem prawie 90 kg przy 170 cm i bez większych problemów wyciskałem 4x25 czyli nie jest to niemożliwe. Wracając jednak do treningu 100 pompek, ja mam problem z drętwieniem rąk, przy 80 pompce nie brakuje mi siły tylko strasznie drętwieją ręce. Kiedyś juz wziąłem sie za ten trening a do tego jeszcze trening 50 podciągnięć. No i na wiele sie nie zdał. Tak czy tak rano robie 5x20 pompek po wstaniu z łóżka więc jakąś wprawę mam, ale 75-80 to zaczarowana granica nie do przekroczenia. Lubie też ćwiczyć seriami po 10 z wąskim podparciem, 10 na szerokość ramion, 10 szerokim podparciem a potem to samo z nogami opartymi o krzesło (głową w dół) i odwrotnie. Do tego 10 pompek tyłem (czy jak one sie tam nazywają). Seria wychodzi wtedy 100 pompek ale z przerwami. ciurkiem nie potrafie. Własciwie to pytanie kieruję do starszych forumowiczów 40+, czy tez macie takie problemy i jesli tak to jak sobie z tym radzicie. Strasznie spodobało mi się to ćwiczenie Tomusa. Musze to wypróbować bo mimo że straciłem ponad 10 kg to ABS nadal skrzętnie ukrywam pod warstwą tłuszczu. No cóż jedni mają kaloryfer inni bojler a jeszcze inni podgrzewacz przepływowy. Na razie zmieniłem bojler na podgrzewacz. W każdym razie chłopaki jak nie chcecie być okrągłymi dziadami to dbajcie o siebie teraz bo po 40 strasznie trudno stracić oszczędności w postaci tłuszczu :)
    peterix, 2012-09-11 12:05:10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij