Profil pentiado

zgłoś
    Za pięć dwunasta: schudnij 4 kg w 7 dni
    To będzie coś! Zrzucę 4kg w tydzień, potem poćwiczę i będę po prostu zaje***Pierwszy dzień diety:Zapowiada się wspaniale. Jaki problem jeść przez cały czas owoce albo warzywa? Luzz, wytrzymam to.Drugi dzień diety:Jest miło. Waga drgnęła. Mimo tego, że jestem mocnej budowy ciała czuję się lekki i drobny jak zawodowi biegacze.Trzeci dzień diety:Coś jest nie tak. Na wszystko co nie jest owocami, warzywami albo moim kapuśniakiem patrze jak na pokarm bogów. TRUDNO! Jeszcze Tylko cztery dni! Ah kochana dawka sportu. Ups trochę się zapomniałem... pochłonąłem się myślom podczas biegu i na moim liczniku wyskoczyło 10,22km. Miało być o połowę mniej ale co tam. Przecież 10km to dla mnie nie nowość.Noc pomiędzy trzecim a czwartym dniem diety. 2:32 na zegarku. Czuję się tak jak bym miał za chwilę zasnąć i już nie wstać. Pić się cholernie chce ale ciężko wstać. W końcu mi się udało! Tylko czemu nie otworzyłem do końca oczu...Piepr** drzwi. Rano było trochę lepiej ale uznałem, że lepiej będzie jak po prostu odłożę na bok dietę i po prostu będę starał się jeść co zdrowe i ćwiczył.Ta dieta ma chyba sens tylko dla osób, które sport znają z młodzieńczych lat a teraz ich jedynym zajęciem jest oglądanie TV.
    pentiado, 2009-06-25 00:09:24
REKLAMA