REKLAMA

Profil PatrykW

zgłoś
    Lekcja Stylu MH: muszka z klasą
    W sumie uważam, że Janusz Korwin-Mikke rzeczywiście rozpromował trochę muchę, ale nie pokazał pełnych możliwości. Muchy mają teraz dużo wersji, wzorów, tkanin i kolorów. Rzeczywiście są trochę drogie, ale dają spory efekt. Ja ostatnio skusiłem się i kupiłem sobie muszkę  i do tego pół casualową granatową marynarkę  ;) powiem szczerze, że moja zona jest zachwycona takim trochę vintage stylem. Jedynym minusem jest, że to nie pasuje za bardzo do mojej astry, do następnych zakupów muszę dodać cadillaca ;D 
    PatrykW, 2015-05-30 12:12:07
    zgłoś
    Batony proteinowe
    Witam,Nie znam się za bardzo na dietetyce, dlatego jestem ciekawy, czy ktoś z tutejszych ekspertów mógłby coś objaśnić na temat batonów proteinowych? Czy stosunek węgli do białka jest odpowiedni? I jest to pełnowartościowe białko? Trenuję wspinaczkę i po treningu zawsze wcinam batona, ale zacząłem się zastanawiać czy to w ogóle jest zdrowe?
    PatrykW, 2015-05-30 12:16:05
    zgłoś
    Praca dla młodego zdolnego
    Dostarczanie pizzy jest dobrą opcją, jak mieszkałem w miescie 80tys. to tak pracowałem i to pizzeria dawała mi auto, wymogiem było tylko prawko. Taka praca jest fajna bo moszesz zgarniac tipy, a to zawsze jest spoko ;p
    PatrykW, 2015-05-30 12:20:02
    zgłoś
    Jakie spodnie do koszuli
    Cześć wszystkim !Prezentuję wam koszulę w kropki którą zakupiłem. Na razie nosiłem ją do czarnych i granatowych dżinsów. Czy ktoś ma pomysł z jakimi jeszcze spodniami będzie dobrze wyglądać? Jakieś bardziej eleganckie się nadają?
    PatrykW, 2015-06-15 14:25:14
    zgłoś
    Jakie spodnie do koszuli
    Czarne spodnie są mało uniwersalne? To bardzo szokująca informacja :)
    PatrykW, 2015-06-16 11:41:51
REKLAMA