REKLAMA

Profil patryk1994

zgłoś
    Trening na rzeźbe
    Witam potrzebuje dobrego plany treningowego na siłownie a konkretnie na rzeźbę , aktualnie waże 87kg i ciągel robie jeszcze mase mam zamiar do stycznia/lutego dojść do 90 kg max i zacząć ostrą rzeźbe . Aktualnie chodze na siłownie 3 razy w tygodniu i do tego biegam mianimum 3/4 razy w tygodniu + kick boxing w domu . Jak ktoś ma dobry plan treningowy(sprawdzony ) to chętnie obejrze ....(odżywki też posiadam jak kotś zainteresowany to moge napisać jakie)..
    patryk1994, 2011-10-09 21:28:05
    zgłoś
    8 strachów głównych faceta
    Fajnie opisane a w szczególności 6 ... a tak naprawde to trzeba przezwyciężyć strach do niektórych rzeczy i spraw trzeba być pewnym siebie wiedzieć że jak coś się juz postanowi to ma się udać i nie skrywać się że nic mi nie wyjdzie, jak masz jaja to nie myśl o tym co ludzie powiedzą oni za nas nie będą wybierać dalszego losu w życiu to twoje życie i ty wybierasz co jest dla ciebie najlepsze . Dlatego trzeba być pewnym siebie nie bać się stanąć naprzeciw komuś i mieć gdzieś to co ludzie mówią to jest twój świat, twoje życie i to ty decydujesz jak ma sie dalej potoczyć...
    patryk1994, 2011-10-09 22:22:21
    zgłoś
    Problem - sylwetka i dobór garnituru
    a takie jeszcze małe pytanko ty masz zamiar do studniówki chodzić na siłownie ?? jesli jak tak to rób ćwiczenia tylko na masę nie wiecej niż 3 serie po 8-10 powtórzeń . I jak byś zaczął od tego miesiąca to miałbyś takie dobre 3 miesiące na siłowni a w ten czas można wmiare sie zbudować jeśli są tylko chęci i pozytywne nastawienie do ćwiczen
    patryk1994, 2011-10-10 20:31:24
    zgłoś
    pałka teleskopowa/baton
    też jestem za żeby sie zapisać na jakieś sztuki walki osobiście polecam kick-boxing ale jako pierwsze wybrał bym krav mage a potem dopiero kick-boxing naprawde warto .. tylko samo bicie nic nie da trzeba też wiedzieć gdzie są najlepsze czułe punkty żeby zwalić przeciwnika z nóg w kilka sekund ,a nie machać rękami jak głupi i paść po 15 sekundach ze zmęczenia ...
    patryk1994, 2011-10-10 20:48:43
    zgłoś
    pałka teleskopowa/baton
    chodzi mi o takie punkty jak kopnięcie w głowę , w udo czy kalana itp...jest ich dużo więcej tylko trzeba wiedzieć gdzie .Na krav mage chodziłem tylko 5 miesiecy a teraz chodze juz od 4 lat na kick-boxing zdobyłem mistrza Polski i na tym skończyłem bo więcej mi nie trzeba było .Ale jak ktoś umie bardzo dobrze kick-boxing to nie ma na niego mocnego (na ulicy)przeciwnik moze nawet ważyć 150 kg a ty 80 to i tak go położysz ...Dla mnie jak ktoś ma jaja to bije sie jak facet a jak większość debili z pałkami lub nożami i z 20 kolegami na jedną osobę to jest wtedy cwaniak a jak jest sam to nigdy sie nie odważy coś powiedzieć nienawidzę takich ludzi....
    patryk1994, 2011-10-11 07:37:37
    zgłoś
    Zegarek
    fajne zegarki ma emporio armani , ale tez są bardzo fajne zegarki ZENITH tylko ceny zaczynają sie od 10 tyś jak dla mnie to szkoda wydawać tyle kasy , a jak wiadomo nie zawsze będzie się uważać i tak niechcący można zniszczyć coś co jest warte ponad 10 tyś heh chyba że nosić go wtedy na jakieś specjalne okazje . Moim zdaniem zegarki do 5 tyś to jeszcze rozsądna cena ..
    patryk1994, 2011-10-11 17:45:08
    zgłoś
    Zegarek
    dzięki wielkie , ale mam narazie zegarek kupiłem go w Norwegii w tym roku też Emporio Armani jak narazie jestem zadowolony
    patryk1994, 2011-10-11 17:56:08
    zgłoś
    Depresja.
    co do pogody to też się zgodzę ale nie jest tak źle w porównaniu do norwegii to druga grecja z pogodą hehe ....facet który ma depresje to facet bez jaj , panowie jak mozna się przejmować czy jest brzydka pogoda czy dzisiaj mnie boli głowa i przez takie rzeczy obniża nam się nastrój ludzie (a w szczególności mężczyźni),którzy chodzą do psychiatry bądź do psychologa oni chodzą tam bo nie potrafią poradzić sobie w życiu ,zacisnąć zęby jak coś nam nie wychodzi i iść dalej z myślą ze za każdym razem kiedy coś robimy to będzie lepiej ,a nie zakładać od razu z założenia że jak już coś nam nie wyszło to już drugim raz nie wyjdzie , mówi się trudno takie życie i trzeba się z tym pogodzić nie każdy ma ze z górki ..
    patryk1994, 2011-10-11 18:15:03
    zgłoś
    Chce przytyć
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Luki, po części masz rację ale nie do końca się z tobą zgadzam.Po pierwsze musi sobie autor tematu wyliczyć dobowe zapotrzebowanie kaloryczne i starać się jeść tak, żeby dostarczać przynajmniej 1,5g białka na kilogram masy ciała, węglowodanów może być 3g na kilogram masy ciała przy czym najlepiej aby były to węglowodany złożone, jak chleb graham, chleb razowy pszenny/razowy żytni, makaron z mąki przennej typ 1850 (brązowy), ryż brązowy, kasza gryczana, jaglana, kukurydziana, jęczmienna.Źródłami białka powinny być: mięso drobiowe, ryby, mleko i jego przetwory, jajka, wołowina, cielęcina, etc.Do tego zdrowe tłuszcze z orzechów, oliwy z oliwek, etc.Jeżeli by się okazało, że przy dobrze ułożonej diecie brakowało by mu białka, to może pomyśleć nad stosowaniem odżywek białkowych, względnie białkowo-węglowodanowych (gainerów).Oczywiście muszą to być odżywki jakiejś renomowanej firmy np. Olimp, Trec, etc.Nie zaszkodzi mu to, a może jedynie pomóc.Do tego koniecznie trening na siłowni pod okiem instruktora 3 razy w tygodniu, trening FBW na poziomie 75-85% ciężaru maksymalnego stosowanego w serii i po roku chłopak powinien być już o ponad 10 kg cięższy i to nawet jak ma trudność w robieniu masy mięśniowej.Dobry trening to trening na wolnych ciężarach ze szczególnym naciskiem na mięśnie pleców (podciąganie na drążku, wiosłowanie sztangą, martwy ciąg) oraz nóg (przysiady ze sztangą).Oczywiście pozostałych grup mięśniowych nie wolno pominąć.ze wszystkim zgodzę się z toba w 100% .A co do tego trenera/instruktora to naprawdę musi być ktoś doświadczony dobrze by było żeby też prezentową coś swoją sylwetka że jeżeli proponuje komuś taki trening z którym miał do czynienia to niech też pokaże że można coś z tego osiągnąć..a nie nabawić się kontuzji itp..Widziałem wielu instruktorów (JEŻELI TAK ICH MOŻNA NAZWAĆ) co proponuje komuś trening a sam jest obrośnięty tłuszczem i nie ma pojęcia jak to sie nawet robi(w sensie ćwiczeń na siłowni) .. teraz wszędzie można zrobić sobie kurs instruktorski tylko że po takim kursie to większość osób nie ma pojęcia co tak naprawdę powinien umieć instruktor pomagający innym osobom a w większości przypadków kończy to się różnymi urazami i kontuzjami bo trener nie do końca wytłumaczył tej osobie jak ma to robić....
    patryk1994, 2011-10-11 22:25:07
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    ile masz lat i jak jest twoja waga,jak jesteś zbudowany(szczupły , gruby) i czy miałeś kiedyś styczność z siłownią ????
    patryk1994, 2011-10-11 22:28:53
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA